Komedi
HD Hitman: Agent Jun 2020 6.4
Hitman: Agent Jun
Hitman: Agent Jun

Hitman: Agent Jun

Aksion Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Hitman: Agent Jun
HD
IMDb: 6.4
110 min

Kjo është historia e një jetimi i cili shndërrohet në një vrasës për shtetin e tij, pasi korr lavdinë si i tillë ai vendos të largohet nga bota e shërbimit…

Country: 
Genre: Aksion, Komedi
HD Tangled Ever After 2012 7.6
Tangled Ever After
Tangled Ever After

Tangled Ever After

Animuar Familjar Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Tangled Ever After
HD
IMDb: 7.6
6 min

Rapunzeli dhe Eugeni janë në prag të martesës, por Pascali dhe Maximusi duhet të gjejnë unazat e martesës pasi u humbën në mes të ceremonisë.

Country: 
HD The King of Staten Island 2020 7.2
The King of Staten Island
The King of Staten Island

The King of Staten Island

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The King of Staten Island
HD
IMDb: 7.2
136 min

Një gjysëm-autobiografi, komedi-dramë, për Pete Davidson, duke u rritur në Staten Island. Përfshirë humbjen e babait gjatë 9/11 dhe hyrjen në botën e komedisë (stand up).

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD The Very Excellent Mr. Dundee 2020 4.9
The Very Excellent Mr. Dundee
The Very Excellent Mr. Dundee

The Very Excellent Mr. Dundee

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Very Excellent Mr. Dundee
HD
IMDb: 4.9
88 min

Paul Hogan po kthehet në qendër të vëmendjes, ndërsa ai dëshpërimisht tenton të rregullojë reputacionin e tij të njollosur, në prag të marrjes së një titulli kalorësie.

Country: 
Genre: Komedi
HD Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events 2004 6.8
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Aventurë Familjar Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events
HD
IMDb: 6.8
108 min

Kur prindërit e tyre vdesin në një zjarr masiv, tre fëmijë dërgohen të jetojnë në kujdestarinë e kushëririt të tyre, kontit Olaf. Por shpejt, ata zbulojnë se ai është vetëm…

Country: 
HD A Nice Girl Like You 2020 5.0
A Nice Girl Like You
A Nice Girl Like You

A Nice Girl Like You

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
A Nice Girl Like You
HD
IMDb: 5.0
94 min

“Lusi Neal është hedhur në lojë, kur përflitet se është shumë e frenuar nga ish i dashuri i saj. Në përpjekje për ta ndryshuar këtë, Lusi krijon një listë mjaft…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Suburban Wildlife 2019 7.2
Suburban Wildlife
Suburban Wildlife

Suburban Wildlife

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Suburban Wildlife
HD
IMDb: 7.2
90 min

Pas diplomimit të tyre, 4 miq shpërqendrohen nga përgjegjësitë e moshës madhore. Por teksa kufijtë midis reales dhe surreales turbullohen, ata përballen me vendime që do të përcaktojnë pjesën tjetër…

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Desperados 2020 5.2
Desperados
Desperados

Desperados

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Desperados
HD
IMDb: 5.2
105 min

Një grua e re në panik, me mikeshat e saj shkon në Meksikë për të fshirë një email të keq që i dërgoi të dashurit të saj të ri.

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Palm Springs 2020 7.5
Palm Springs
Palm Springs

Palm Springs

Komedi Romancë Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Palm Springs
HD
IMDb: 7.5
90 min

Kur Nilsi i pakujdesshëm dhe shoqëruesja e nderit Sarah takohen rastësisht në një dasmë në Palm Springs, gjërat ndërlikohen pasi ata nuk janë në gjendje të shpëtojnë nga vendi, vetja…

Country: 
HD Last Holiday 2006 6.4
Last Holiday
Last Holiday

Last Holiday

Aventurë Dramë Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Last Holiday
HD
IMDb: 6.4
112 min

Xhorxha Bërd punon si shitëse në repartin e kuzhinës të dyqanit Kragen. Kur mëson se ka vetëm tre javë për të jetuar, ajo mbledh paratë që ka, heq dorë nga…

Country: 
HD Cousins 2019 6.3
Cousins
Cousins

Cousins

Dramë Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Cousins
HD
IMDb: 6.3
83 min

Lukas jeton me tezen e tij fetare në një qytet të qetë. Por kjo jetë e qetë dhe e mëzitshme i ka ditët e numëruara kur tezja bamirëse njofton ardhjen…

Country: 
HD Mighty Oak 2019 N/A
Mighty Oak
Mighty Oak

Mighty Oak

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Mighty Oak
HD
IMDb: N/A
N/A

Në vitet që pasuan nga humbja e vëllait të saj vokalist në një aksident me makinë, në jetën e saj vjen një talent në kitarë, i cili lë të spekulohet…

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Looks That Kill 2020 6.1
Looks That Kill
Looks That Kill

Looks That Kill

Dramë Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Looks That Kill
HD
IMDb: 6.1
N/A

Historia e një djali jashtëzakonisht të bukur që me pamjen e tij shkakton vdekje te njerëzit. Dënuar të jetojë gjithmonë me fytyrë të fashuar, ai takon Alex, vajzën që ndryshon…

Country: 
HD Hot Shots! Part Deux 1993 6.6
Hot Shots! Part Deux
Hot Shots! Part Deux

Hot Shots! Part Deux

Aksion Komedi Luftë  1993 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Hot Shots! Part Deux
HD
IMDb: 6.6
86 min

Pasi tërhiqet nga jeta ushtarake, Toper Harli bëhet murg. CIA i kërkon atij ndihmë të shpëtojë pengjet amerikane në Irak.

Country: 
Genre: Aksion, Komedi, Luftë
HD Hot Shots! 1991 6.8
Hot Shots!
Hot Shots!

Hot Shots!

Aksion Komedi Luftë  1991 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Hot Shots!
HD
IMDb: 6.8
84 min

Parodi e filmit Top Gun. Një pilot i talentuar por i pa qëndrueshëm duhet të mundë fantazmat e vdekjes së babait të tij dhe të shpëtojë një mision ushtarak të…

Country: 
Genre: Aksion, Komedi, Luftë
HD Irresistible 2020 6.2
Irresistible
Irresistible

Irresistible

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Irresistible
HD
IMDb: 6.2
101 min

Një strategjist demokrat ndihmon një veteran të dalë në pesnion për të kandiduar për kryetar bashkie në një qytet të vogël e konservativ të Miduestit.

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Unique Brothers 2014 5.5
Unique Brothers
Unique Brothers

Unique Brothers

Komedi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Unique Brothers
HD
IMDb: 5.5
89 min

Pietro është një kirurg i pashëm dhe i suksesshëm në të 40-tat. Pasi ai humb kujtesën prej një aksidenti, vëllai i tij kujdeset për të…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Florence Foster Jenkins 2016 6.8
Florence Foster Jenkins
Florence Foster Jenkins

Florence Foster Jenkins

Dramë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Florence Foster Jenkins
HD
IMDb: 6.8
111 min

Historia e Florenc Foster Xhenkins, një gruaje të pasur nga Nju Jorku e cila ëndërronte të bëhej një këngëtare opere, pavarësisht zërit të saj të tmerrshëm muzikor.

Country: 
Genre: Dramë, Komedi