Krim
HD Echo Boomers 2020 6.1
Echo Boomers
Echo Boomers

Echo Boomers

Aksion Dramë Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Echo Boomers
HD
IMDb: 6.1
94 min

5 të diplomuar në kolegj mendojnë se mënyra më e mirë për të ndryshuar ekonominë e padrejtë dhe për të jetuar jetën që kanë dashur gjithmonë është të vjedhin nga…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
Lupin 2021
Lupin
Lupin

Lupin

Aksion Dramë Krim  2021 Shiko tani
Vlersimi:
Lupin
TMDb: 8.1
48 min

I frymëzuar nga aventurat e Arsene Lupine, hajduti fisnik Assane Diop vendos të hakmerret për babanë e tij për një padrejtësi të shkaktuar nga një familje e pasur…

Status: Returning Series
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Free Fire 2016 6.4
Free Fire
Free Fire

Free Fire

Aksion Krim Mister  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Free Fire
HD
IMDb: 6.4
91 min

Një dramë kriminale e vendosur në vitet 1970 në Boston, flet për një tregti armësh e cila shkoi tepër keq…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Mister
HD The Keeper of Lost Causes 2013 7.2
The Keeper of Lost Causes
The Keeper of Lost Causes

The Keeper of Lost Causes

Dramë Krim Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Keeper of Lost Causes
HD
IMDb: 7.2
96 min

Një oficer policie, Karl Mork është vënë në krye të një sektori të posaçëm të rasteve të mbyllura, i shoqëruar vetëm nga ndihmësi i tij, Asad. Ata të dy fillojnë…

Genre: Dramë, Krim, Mister
Power Book II: Ghost 2020
Power Book II: Ghost
Power Book II: Ghost

Power Book II: Ghost

Dramë Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi:
Power Book II: Ghost
TMDb: 7.7
60 min

Power Book II: Ghost, ndjek ngjarjet e serialit te suksesshëm “Power” Para, droge, tradhti, dhe nga etja për pushtet deri tek vrasjet.

Status: Returning Series
Genre: Dramë, Krim
HD I’m Your Woman 2020 6.1
I’m Your Woman
I’m Your Woman

I’m Your Woman

Dramë Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
I’m Your Woman
HD
IMDb: 6.1
120 min

Një grua detyrohet të marrë arratinë, pasi burri i saj është në konflikt me partnerët e tij të cilët i ka tradhtuar, duke rrezikuar kështu dhe foshnjën e saj në…

Country:
Genre: Dramë, Krim
HD Pride and Glory 2008 6.6
Pride and Glory
Pride and Glory

Pride and Glory

Dramë Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Pride and Glory
HD
IMDb: 6.6
130 min

Kodi moral i një familje është testuar kur Ray Tierney heton një rast që tregon skandalin e korrupsionit që përfshin vëllain e tij polic. Për Ray e vërteta është befasuese,…

Country: ,
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD The Family 2013 6.3
The Family
The Family

The Family

Komedi Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Family
HD
IMDb: 6.3
111 min

Familja Manzoni, një fis i njohur mafiozësh, është zhvendosur në Normandi, Francë në kuadrin e programit për mbrojtjen e dëshmitarëve, ku përshtatja shpejt bëhet sfiduese dhe zakonet e tyre të…

Country: ,
Genre: Komedi, Krim, Thriller
HD Alan Partridge 2013 6.9
Alan Partridge
Alan Partridge

Alan Partridge

Aksion Komedi Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Alan Partridge
HD
IMDb: 6.9
90 min

Kur stacioni i radios së DJ të famshëm Alan Partridge merret peng nga një koleg i tiji i cili sapo është pushuar nga puna. Alan e gjen veten duke punuar…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Avengement 2019 6.5
Avengement
Avengement

Avengement

Aksion Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Avengement
HD
IMDb: 6.5
87 min

Pasi lirohet nga burgu, Keini vendos të hakmerret ndaj të gjithë njerëzve që i kanë bërë keq, përfshi edhe vëllanë e tij. Një betejë epike, e përgjakshme, për të kërkuar…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD Escape from Alcatraz 1979 7.6
Escape from Alcatraz
Escape from Alcatraz

Escape from Alcatraz

Aksion Biografi Krim  1979 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Escape from Alcatraz
HD
IMDb: 7.6
112 min

Kjo është historia e Alkatrazit, burgut më me famë në vitet 60, ku dërgoheshin kriminelët më të rrezikshëm, dhe ku shpresa për t’u larguar nga aty ishte zero. Frank Morris,…

Country:
Genre: Aksion, Biografi, Krim
HD Bad Santa 2003 7.0
Bad Santa
Bad Santa

Bad Santa

Dramë Komedi Krim  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Bad Santa
HD
IMDb: 7.0
92 min

Një mashtrues i mjerë dhe ortaku i tij hiqen si Babagjyshi dhe Ndihmësi i tij i vogël me qëllim që të vjedhin qendra tregtare në mbrëmjen e Krishtlindjeve. Por ata…

Country: ,
Genre: Dramë, Komedi, Krim
The Take 2009
The Take
The Take

The Take

Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi:
The Take
TMDb: 7.8
60 min

Freddie Jackson lirohet nga burgu në 1984 pasi kishte vuajtur një dënim prej katër vitesh për grabitje me armë. Gruaja e tij Jackie, e cila po e priste jashtë me…

Status: Ended
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Papillon 2017 7.2
Papillon
Papillon

Papillon

Aventurë Biografi Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Papillon
HD
IMDb: 7.2
133 min

Henri “Papillon, një hajdut kasafortash nga Parisi, dënohet padrejtësisht me burgim të përjetshëm në koloninë penale të Guianës Franceze, atje ai krijon një miqësi të fortë me shokun e tij…

HD Jallikattu 2019 7.6
Jallikattu
Jallikattu

Jallikattu

Aksion Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Jallikattu
HD
IMDb: 7.6
95 min

Një buall i arratisur shkakton një furi dhune në një fshat të largët.

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD Ludo 2020 7.6
Ludo
Ludo

Ludo

Aksion Komedi Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Ludo
HD
IMDb: 7.6
149 min

Nga një video-kasetë porno-je e publikuar në internet, deri tek një valixhe e humbur me para, 4 histori të ndryshme ndërthuren nëpërmjet tekave të fatit, rastësisë, dhe një krimineli të…

Country:
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Yamakasi 2001 6.2
Yamakasi
Yamakasi

Yamakasi

Aksion Dramë Krim  2001 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Yamakasi
HD
IMDb: 6.2
90 min

7 djem nga periferitë e Parisit të cilëve u pëlqejnë sfidat si ngjitja nëpër ndërtesa të larta dhe vrapimi, veçanërisht në zonat ku ka policë. Kur një fëmijëve, tifoz i…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Basketball Diaries 1995 7.3
The Basketball Diaries
The Basketball Diaries

The Basketball Diaries

Biografi Dramë Krim  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Basketball Diaries
HD
IMDb: 7.3
102 min

Një adoleshent rrezikon të humbasë ëndrrën e tij për t’u bërë një yll basketbolli, pasi zhytet thellë në botën e drogës…

Country:
Genre: Biografi, Dramë, Krim