Mister
HD The Double 2013 6.5
The Double
The Double

The Double

Dramë Komedi Mister  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Double
HD
IMDb: 6.5
93 min

Një agjent i CIA’s, i dalë në pension bashkëpunon me një agjent të ri të FBI’s për të zbardhur vrasjen e një senatori, ku shenjat dhe dyshimet flasin për një…

Country:
Genre: Dramë, Komedi, Mister
HD Changeling 2008 7.7
Changeling
Changeling

Changeling

Dramë Krim Mister  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Changeling
HD
IMDb: 7.7
141 min

Një nënë e pikëlluar, detyron policinë e Los Anxhelos për të gjetur fëmijën e saj të rrëmbyer, pasi ata i sjellin një fëmijë tjetër si të sajën. Megjithatë ajo refuzon…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Mister
HD Nocturne 2020 5.7
Nocturne
Nocturne

Nocturne

Horror Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Nocturne
HD
IMDb: 5.7
90 min

Një pianiste tepër e talentuar bën një ujdi Faustiane për të kaluar motrën e saj më të madhe në një institucion prestigjioz për muzikantë klasikë.

Country:
HD You Should Have Left 2020 5.3
You Should Have Left
You Should Have Left

You Should Have Left

Dramë Horror Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
You Should Have Left
HD
IMDb: 5.3
93 min

Në një përpjekje për të rregulluar marrëdhënien e tyre, një çift rezervon pushime në një fshat për veten dhe vajzën e tyre. Ajo ç’ka duket përfekte fillon të ndryshoje teksa…

Country: ,
Genre: Dramë, Horror, Mister
HD Rebecca 2020 6.0
Rebecca
Rebecca

Rebecca

Dramë Mister Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Rebecca
HD
IMDb: 6.0
121 min

Pas një romance të gjatë dhe të bukur, një nuse e re zhvendoset në pronën e familjes së burrit të saj, ku aty përndiqet nga hija e ish-gruas së tij…

Country:
HD The Bridge Curse 2020 5.3
The Bridge Curse
The Bridge Curse

The Bridge Curse

Horror Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Bridge Curse
HD
IMDb: 5.3
88 min

Disa studentë universiteti, planifikojnë të vejnë në provë shokët e tyre të klasës nëse janë guximtarë, ata shkojnë te një urë kampusi e cila thuhet se përndiqet nga një fantazmë…

Country:
HD Hubie Halloween 2020 5.2
Hubie Halloween
Hubie Halloween

Hubie Halloween

Fantazi Komedi Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Hubie Halloween
HD
IMDb: 5.2
102 min

Hubi është një njeri qesharak në sytë e fëmijëve dhe të rriturve bashkë. Por këtë vit, diçka ndryshon gjatë natës, dhe shpëtimi i Hallouinit mbetet në duarën e Hubit…

Country:
HD Lost River 2014 5.7
Lost River
Lost River

Lost River

Dramë Fantazi Mister  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Lost River
HD
IMDb: 5.7
95 min

Një nënë e dy fëmijëve përfshihet në një gropë të errët, ndërsa djali i saj adoleshent zbulon një rrugë që e çon atë në një qytet të fshehtë nënujor.

Country:
HD Books of Blood 2020 5.6
Books of Blood
Books of Blood

Books of Blood

Dramë Horror Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Books of Blood
HD
IMDb: 5.6
N/A

Një udhëtim në territorin e paeksploruar dhe të ndaluar përmes tre përrallave të ngatërruara në hapësirë dhe në kohë.

Country:
Genre: Dramë, Horror, Mister
HD The Ninth 2019 5.3
The Ninth
The Ninth

The Ninth

Aventurë Krim Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The Ninth
HD
IMDb: 5.3
99 min

Është shekulli 19, Shën Pitersburg, pasi ndodhin disa vrasje të rënda, një oficer policie merr qeshtjen në dorë dhe nis të hetojë…

Country:
HD Black Box 2020 6.0
Black Box
Black Box

Black Box

Horror Mister Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Black Box
HD
IMDb: 6.0
100 min

Pasi humbi gruan dhe kujtesën e tij në një aksident me makinë, një baba i vetmuar i nënshtrohet një trajtimi eksperimentues që e vë atë në dyshim se kush është…

Country:
Genre: Horror, Mister, Sci-fi
HD Antebellum 2020 5.5
Antebellum
Antebellum

Antebellum

Horror Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Antebellum
HD
IMDb: 5.5
105 min

Autorja e famshme Veronika Henli, e gjen veten të ngecur në një realitet të tmerrshëm dhe duhet të zbulojë misterin e frikshëm të asaj se çfarë po ndodh, përpara se…

Country:
HD C U Soon 2020 8.0
C U Soon
C U Soon

C U Soon

Dramë Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
C U Soon
HD
IMDb: 8.0
98 min

Xhimi është një punonjës i bankës në Emiratet e Bashkuara, ai njihet me një vajzë në rrjetet sociale dhe martohet me të, së shpejti ai zbulon disa gjëra nga e…

Country:
HD The Closet 2020 5.7
The Closet
The Closet

The Closet

Horror Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Closet
HD
IMDb: 5.7
97 min

Pasi i vdes gruaja, Jeon duhet të kujdeset për vajzën e vogël. Ai është shumë i dhënë pas punës duke lënë kështu pas dore vajzën e tij, e cila me…

Country:
Genre: Horror, Mister
HD Housebound 2014 6.8
Housebound
Housebound

Housebound

Horror Komedi Mister  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Housebound
HD
IMDb: 6.8
107 min

Kajli Baknel është e detyruar të kthehet në shtëpinë ku u rrit, Pasi gjykatësi i cakton arrest shtëpie. Ndëshkimi i saj bëhet edhe më i padurueshëm nga fakti që ajo…

Country:
Genre: Horror, Komedi, Mister
HD Dangerous Lies 2020 5.2
Dangerous Lies
Dangerous Lies

Dangerous Lies

Dramë Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Dangerous Lies
HD
IMDb: 5.2
96 min

Pasi një i moshuar pasanik vdes ai i lë të gjithë pasurinë e tij kujdestares, ajo përfshihet në një rrjet mashtrimesh dhe vrasjesh. Për të mbijetuar, asaj do t’i duhet…

Country:
HD Cosmos 2019 5.8
Cosmos
Cosmos

Cosmos

Aventurë Mister Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Cosmos
HD
IMDb: 5.8
128 min

Kozmos eksploron orët e para emocionuese të kontaktit të parë pasi tre astronomë aksidentalisht interceptojnë atë që ata besojnë si një sinjal i dobët, të koduar nga një civilizim i…

Country:
HD Raat Akeli Hai 2020 7.5
Raat Akeli Hai
Raat Akeli Hai

Raat Akeli Hai

Dramë Krim Mister  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Raat Akeli Hai
HD
IMDb: 7.5
149 min

Filmi flet për një lagje të vogël ku një polic thirret për të hetuar mbi vdekjen e një politikani. Hetimi ndërlikohet nga sekretet e familjes së viktimës por edhe nga…

Country:
Genre: Dramë, Krim, Mister