Music
HD Gully Boy 2019 8.2
Gully Boy
Gully Boy

Gully Boy

DramaMusic 2019 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Gully Boy
HD
IMDb: 8.2
153 min

Muradi, 22-vjeçari që jeton në një geto të Mumbait, është bir i një shoferi, që ka punuar shumë për ta shkolluar atë. Por, për Muradin, ka lindur tashmë një ëndërr…

Country: 
Genre: Drama, Music
HD Homecoming: A Film by Beyoncé 2019 7.4
Homecoming: A Film by Beyoncé
Homecoming: A Film by Beyoncé

Homecoming: A Film by Beyoncé

DocumentaryMusic 2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Homecoming: A Film by Beyoncé
HD
IMDb: 7.4
137 min

Një vështrim i thellë mbi performancën e vitit 2018 në Koaçella të Beyoncé, parë nga këndvështrimi krijues dhe si një lëvizje kulturore.

Country: 
HD Vox Lux 2018 5.9
Vox Lux
Vox Lux

Vox Lux

DramaMusic 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Vox Lux
HD
IMDb: 5.9
114 min

Një grup i pazakontë rrethanash sjellin suksesin e papritur të Çelestes, e cilia e gjen veten në betejat personale dhe grackat e famës që kërcënojnë karrierën e saj.

Country: 
Genre: Drama, Music
HD Climax 2018 7.1
Climax
Climax

Climax

DramaHorrorMusic 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Climax
HD
IMDb: 7.1
97 min

Disa kërcimtarë francezë mblidhen në një ndërtesë të largët, bosh, për të bërë prova në një natë dimri. Festa gjatë gjithë natës shndërrohet në një makth halucinacionesh kur mësojnë se…

Country: 
Genre: Drama, Horror, Music
HD Center Stage : Turn It Up 2008 6.1
Center Stage : Turn It Up
Center Stage : Turn It Up

Center Stage : Turn It Up

DramaFamilyMusic 2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Center Stage : Turn It Up
HD
IMDb: 6.1
95 min

Një balerinë e vetë-trajnuar në rrugët e Detroitit bashkë me një grup hip-hopi ekstrem dhe me ndihmën e një ish lojtari hokei të kthyer tashmë në kërcimtar, ka ende mundësinë…

Country: 
Genre: Drama, Family, Music
HD Center Stage 2000 6.7
Center Stage
Center Stage

Center Stage

DramaMusic 2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Center Stage
HD
IMDb: 6.7
115 min

Një grup prej 12 adoleshentësh me prejardhje të ndryshme regjistrohen në Akademinë e Baletit Amerikan në Nju Jork. Për t’u bërë balerinë, secili përballet me problemet dhe stresin e stërvitjes…

Country: 
Genre: Drama, Music
HD Bohemian Rhapsody 2018 8.0
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

DramaMusic 2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Bohemian Rhapsody
HD
IMDb: 8.0
134 min

Historia e grupit legjendar rrok dhe këngëtarit Fredi Merkuri, historia që çoi në performancën e tyre të famshme në Live Aid (1985).

Country: 
Genre: Drama, Music
HD StreetDance 2 2012 5.7
StreetDance 2
StreetDance 2

StreetDance 2

DramaMusicRomance 2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
StreetDance 2
HD
IMDb: 5.7
85 min

Pasi u poshtërua nga Grupi i kërcimit “Te pamposhturit”, kërcimtari i rrugës Ash përpiqet të mbledhë kërcimtaret me të mire nga e gjithë bota për një tjetër beteje kërcimi!

Country: 
Genre: Drama, Music, Romance
HD A Night at the Roxbury 1998 6.3
A Night at the Roxbury
A Night at the Roxbury

A Night at the Roxbury

ComedyMusicRomance 1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
A Night at the Roxbury
HD
IMDb: 6.3
82 min

Dy vëllezër budallenj ëndërrojnë të kenë klubin e tyre të natës ose të paktën të futen në klubin më të hatashëm dhe më ekskluziv në qytet, te Roxburi.

Country: 
Genre: Comedy, Music, Romance
HD StreetDance 3D 2010 5.9
StreetDance 3D
StreetDance 3D

StreetDance 3D

DramaMusicRomance 2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
StreetDance 3D
HD
IMDb: 5.9
98 min

Për të fituar Kampionatin e Kërcimit të Rrugës, një skuadër kërcimi detyrohet të punojë me kërcimtarë baleti të Shkollës Mbretërore në shkëmbim të një vendi për prova…

Country: 
Genre: Drama, Music, Romance
HD A Star Is Born 2018 7.7
A Star Is Born
A Star Is Born

A Star Is Born

DramaMusicRomance 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
A Star Is Born
HD
IMDb: 7.7
136 min

Një muzikant ndihmon një këngëtare të re të bëhet e famshme, edhe pse karriera e tij fundoset përditë e më shumë për shkak të moshës dhe alkoolit.

Country: 
Genre: Drama, Music, Romance
HD Center Stage: On Pointe 2016 5.9
Center Stage: On Pointe
Center Stage: On Pointe

Center Stage: On Pointe

DramaMusicTV Movie 2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Center Stage: On Pointe
HD
IMDb: 5.9
92 min

Bela Parker, e cila ka jetuar gjithmonë nën hijen e motrës së saj shumë të suksesshme, gjen një mundësi për t’u rekrutuar në një nga kompanitë më të famshme të…

Country: 
Genre: Drama, Music, TV Movie
HD Beat the World 2011 4.4
Beat the World
Beat the World

Beat the World

DramaMusic 2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Beat the World
HD
IMDb: 4.4
91 min

Në Detroid, ëndrrat madje edhe jetën e vënë në rrezik tre grupe kërcimtarësh të përgatitur për t’u ndeshur në garën ndërkombëtare të “Beat The World”. Sepse tani është dueli përfundimtar…

Country: 
Genre: Drama, Music
HD Save the Last Dance 2001 6.2
Save the Last Dance
Save the Last Dance

Save the Last Dance

DramaFamilyMusicRomance 2001 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Save the Last Dance
HD
IMDb: 6.2
112 min

Pas vdekjes së nënës së saj, Sara shpërngulet në Çikago me të atin. Aty bie në dashuri me një zezak me një të kaluar kriminale. Por të dy janë të…

Country: 
You Got Served 2004 3.9
You Got Served
You Got Served

You Got Served

DramaMusic 2004 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
You Got Served
IMDb: 3.9
95 min

Dejvidi dhe Elgini shokë dhe partnerë në kërcimet e rrugës, prishin marrëdhënien pas një keqkuptimi. Beteja më e madhe vjen në qytet dhe duhet të zgjidhet grupi më i mirë…

Country: 
Genre: Drama, Music
HD Take the Lead 2006 6.6
Take the Lead
Take the Lead

Take the Lead

ComedyDramaMusic 2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Take the Lead
HD
IMDb: 6.6
118 min

Frymëzuar nga historia e vërtetë e jetës së Pjer Dulein, mësuesi që besoi në talentin e adoleshentëve problematik. Që kur ai krijoi ‘kërcimin e Sallës’, ky lloj kërcimi përfshiu 42…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Music
HD The Festival 2018 5.9
The Festival
The Festival

The Festival

ComedyMusic 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Festival
HD
IMDb: 5.9
98 min

Pasi Nikun e lë e dashura në diplomim ai dhe shoku i tij Shein vendosin të shkojnë në një festival muzike “house” për të larguar mendjen. Por prapësirat dhe argëtimet…

Country: 
Genre: Comedy, Music
HD Kiss and Cry 2017 6.8
Kiss and Cry
Kiss and Cry

Kiss and Cry

DramaMusicRomanceTV Movie 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Kiss and Cry
HD
IMDb: 6.8
95 min

Një dramë romantike bazuar në historinë e Karli Alisonit, një patinatore dhe këngëtare premtuese në moshën 18-vjeçare, e cila luftoi kundër një sarkome të tipit të rrallë.

Country: