Muzikë
HD High Strung Free Dance 2018 6.7
High Strung Free Dance
High Strung Free Dance

High Strung Free Dance

Muzikë Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
High Strung Free Dance
HD
IMDb: 6.7
103 min

Një koreograf i ri bën bashkë një balerinë moderne dhe një pianist inovativ për shfaqjen më të famshme të New York-ut…

Country: 
Genre: Muzikë, Romancë
HD Bill & Ted Face the Music 2020 6.5
Bill & Ted Face the Music
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

Aventurë Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Bill & Ted Face the Music
HD
IMDb: 6.5
91 min

Një person nga e ardhmja u tregon dy miqve të mirë, Billit dhe Tedit, se vetëm një nga këngët e tyre mund të shpëtojë realitetin dhe të sjellë harmoni në…

Country: 
HD Work It 2020 6.2
Work It
Work It

Work It

Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Work It
HD
IMDb: 6.2
93 min

Pasi Kuin Akermenit për fakultetin e ëndrrave të saj varet nga performanca në një garë kërcimi, ajo formon me një grup dështakësh për të mundur grupin më të mirë të…

Country: 
Genre: Komedi, Muzikë
HD Frank 2014 7.0
Frank
Frank

Frank

Dramë Komedi Muzikë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Frank
HD
IMDb: 7.0
95 min

Xhoni, një djalosh që dëshiron të bëhet muzikant, zbulon se ka marrë përsipër më shumë nga ç’mund të përballojë kur bashkohet me një bandë të çuditshme muzike Pop, të drejtuar…

Country: 
HD What Happened, Miss Simone? 2015 7.6
What Happened, Miss Simone?
What Happened, Miss Simone?

What Happened, Miss Simone?

Documentary Muzikë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
What Happened, Miss Simone?
HD
IMDb: 7.6
101 min

Historia e pianistes klasike, ikonës dhe artistes legjendare, Nina Simone, që jetoi një jetë me ndershmëri brutale, me gjenialitet muzikor dhe me melankoli të torturuar.

Country: 
HD Hamilton 2020 8.8
Hamilton
Hamilton

Hamilton

Dramë Histori Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.8
Hamilton
HD
IMDb: 8.8
160 min

Jeta e vërtetë e një prej baballarëve themelues më të mëdhenj të Amerikës dhe sekretarit të parë të thesarit, Aleksander Hamilton, e kapur live në Broadway nga Teatri Richard Rodgers…

Country: 
HD Footloose 2011 5.9
Footloose
Footloose

Footloose

Dramë Muzikë Romancë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Footloose
HD
IMDb: 5.9
113 min

Adoleshenti i ardhur nga qyteti, Ren Makormak, zhvendoset në një rrethinë të vogël ku muzika dhe rrok dhe kërcimi janë të ndaluara, por shpirti i tij rebel e tund mirë…

Country: 
HD Danny Collins 2015 7.0
Danny Collins
Danny Collins

Danny Collins

Dramë Komedi Muzikë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Danny Collins
HD
IMDb: 7.0
106 min

Frymëzuar nga një histori e vërtetë. Al Pacino luan rolin e yllit të rokut në vitet ’70, Deni Kollins, i cili nuk hiqte dot dorë nga droga. Por, kur menaxheri…

Country: 
HD Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga 2020 6.6
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
HD
IMDb: 6.6
123 min

Dy këngëtarë të një qyteti të vogël të Islandës janë në ndjekje të ëndrrës së tyre për të qenë pjesë e Eurovizionit. Gjatë rrugëtimit, plot sfida, ngatërresa dhe keqkuptime vendosin…

Country: 
Genre: Komedi, Muzikë
HD Feel the Beat 2020 6.4
Feel the Beat
Feel the Beat

Feel the Beat

Dramë Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Feel the Beat
HD
IMDb: 6.4
109 min

Pasi shkatërroi karrierën e saj në Broduei, Ejprill, kërcimtarja ego-centrike, vendos të kthehet në qytetin e lindjes. Aty do të përfundojë duke u dhënë mësim një grupi vajzash të vogla…

Country: 
HD Teen Beach Movie 2013 5.9
Teen Beach Movie
Teen Beach Movie

Teen Beach Movie

Familjar Komedi Muzikë TV Movie  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Teen Beach Movie
HD
IMDb: 5.9
110 min

Dy të apasionuar pas sërfit, marrëdhënia e të cilëve është duke përfunduar, e gjejnë veten të përfshirë në një valë dimensionale udhëtimi në kohë që i dërgon ata në një…

Country: 
HD Rock the Kasbah 2015 5.5
Rock the Kasbah
Rock the Kasbah

Rock the Kasbah

Komedi Luftë Muzikë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Rock the Kasbah
HD
IMDb: 5.5
106 min

Një menaxher i pafat talentesh muzikore zbulon një vajzë me një zë të mrekullueshëm gjatë një udhëtimi për koncert në Afganistan, dhe e çon atë në një emision talentesh televizive…

Country: 
HD Step Up: Year of the Dance 2019 3.4
Step Up: Year of the Dance
Step Up: Year of the Dance

Step Up: Year of the Dance

Dramë Muzikë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
Step Up: Year of the Dance
HD
IMDb: 3.4
100 min

Disa të rinj nga klasa të ndryshme sociale në Pekin bashkohen për të formuar grupin e kërcimit më të mirë në Kinë dhe për të mësuar që familja është gjëja…

Country: 
Genre: Dramë, Muzikë
HD Nina 2016 5.4
Nina
Nina

Nina

Dramë Muzikë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Nina
HD
IMDb: 5.4
90 min

Historia e muzikantes së xhazit dhe pianistes klasike Nina Simone, ngritja e saj në famë dhe marrëdhëniet me menaxherin e saj Klifton Henderson.

Country: 
Genre: Dramë, Muzikë
HD Sturgill Simpson Presents Sound & Fury 2019 6.5
Sturgill Simpson Presents Sound & Fury
Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

Animuar Muzikë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Sturgill Simpson Presents Sound & Fury
HD
IMDb: 6.5
41 min

Një shofer misterioz shkon thellë në një skëterrë post-apokaliptike drejt një përballje të egër me dy kundërshtarë monstruozë.

Country: 
Genre: Animuar, Muzikë
HD I Still Believe 2020 6.5
I Still Believe
I Still Believe

I Still Believe

Dramë Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
I Still Believe
HD
IMDb: 6.5
116 min

Historia e vërtetë e muzikantit të krishterë Xheremi Kemp dhe udhëtimi i tij i dashurisë dhe humbja që tregon se ka ende shpresë.

Country: 
Genre: Dramë, Muzikë
HD Rocketman 2019 7.3
Rocketman
Rocketman

Rocketman

Dramë Muzikë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Rocketman
HD
IMDb: 7.3
121 min

Historia e këngëtarit Elton Xhon, e sjellë në dritën e famës, parasë, dashurisë, varësisë dhe dështimit. Pasi fillon të luajë në piano që i vogël, Rexhinaldi njihet me Xhon Reidin,…

Country: 
Genre: Dramë, Muzikë
HD Z-O-M-B-I-E-S 2 2020 6.1
Z-O-M-B-I-E-S 2
Z-O-M-B-I-E-S 2

Z-O-M-B-I-E-S 2

Muzikë Romancë TV Movie  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Z-O-M-B-I-E-S 2
HD
IMDb: 6.1
84 min

Vazhdimi i aventurave në shkollën e mesme të Sibrokut. Romanca e Adisonit dhe Zedit kërcënohet nga njerëzit ujq.

Country: