Mystery
HD Summer of 84 2018 6.7
Summer of 84
Summer of 84

Summer of 84

DramaHorrorMysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Summer of 84
HD
IMDb: 6.7
105 min

Pasi dyshojnë që komshiu i tyre polic është një vrasës serial, një grup adoleshentësh kalojnë gjithë verën duke e përgjuar dhe duke mbledhur prova. Sa më shumë i afrohen të…

Country: 
HD Meeting Evil 2012 5.3
Meeting Evil
Meeting Evil

Meeting Evil

CrimeDramaMysteryThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Meeting Evil
HD
IMDb: 5.3
89 min

Jackson është Riçi, një i huaj misterioz që shfaqet në pragun e Xhonit duke i kërkuar ndihmë me makinën e tij. Shumë shpejt, Xhoni i qetë zbulon se ka ngecur…

Country: 
HD Hereditary 2018 7.3
Hereditary
Hereditary

Hereditary

HorrorMysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Hereditary
HD
IMDb: 7.3
127 min

Pas vdekjes së gjyshes, një familje në zi përndiqet nga ndodhi tragjike dhe shqetësuese që hedhin dritë mbi sekretet e zeza të familjes.

Country: 
HD Elizabeth Harvest 2018 5.7
Elizabeth Harvest
Elizabeth Harvest

Elizabeth Harvest

MysteryScience FictionThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Elizabeth Harvest
HD
IMDb: 5.7
105 min

Elizabeta e sapomartuar mbërrin me burrin e saj shkencëtar Henri në vilën e tij të mrekullueshme, ku ai i ofron vakte të majme dhe tur në gjithë shtëpinë. Stafi i…

Country: 
HD Damascus Cover 2017 5.2
Damascus Cover
Damascus Cover

Damascus Cover

MysteryThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Damascus Cover
HD
IMDb: 5.2
93 min

Një spiun izraelit me identitet të rremë gjerman, infiltrohet në inteligjencën siriane të viteve ’80 dhe vihet në një terren të vështirë mes dashurisë dhe mbijetesës.

Country: 
Genre: Mystery, Thriller
HD 7 Splinters in Time 2018 3.3
7 Splinters in Time
7 Splinters in Time

7 Splinters in Time

MysteryScience FictionThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
7 Splinters in Time
HD
IMDb: 3.3
75 min

Një detektiv i shkarkuar nga detyra, merr pjesë në hetimet e një vrasjeje vetëm për të zbuluar që viktima është ai vetë…

Country: 
HD Half Light 2006 6.0
Half Light
Half Light

Half Light

DramaHorrorMysteryThriller 2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Half Light
HD
IMDb: 6.0
110 min

Rejçëll Klarkson, është një shkrimtare romanësh misteri e suksesshme, jeta e së cilës shkatërrohet kur djali i saj 5 vjeçar mbytet. Një vit më vonë, në një përpjekje të shërojë…

Country: 
HD Truth or die 2012 5.6
Truth or die
Truth or die

Truth or die

HorrorMysteryThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Truth or die
HD
IMDb: 5.6
96 min

Pasi ju premtuan se do të kalonin një natë të paharrueshme duke festuar, disa djem Britanik dhe vajza vendosin që të shkojnë në nje kasolle për ta kaluar fundjavën. Ata…

Country: 
HD Super Troopers 2 2018 6.0
Super Troopers 2
Super Troopers 2

Super Troopers 2

ComedyCrimeMystery 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Super Troopers 2
HD
IMDb: 6.0
99 min

Kur lind një mosmarrëveshje kufitare midis SHBA-së dhe Kanadasë, Super Trupa ngarkohet me krijimin e një stacioni të Patrullës së Autostradës në zonën e kontestuar.

Country: 
Genre: Comedy, Crime, Mystery
HD Super Troopers 2001 7.1
Super Troopers
Super Troopers

Super Troopers

ComedyCrimeMystery 2001 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Super Troopers
HD
IMDb: 7.1
100 min

Pesë policë të shtetit të Vermontit, shakaxhinj energjikë me një dëshirë të paparë për t’i djallosur gjërat, përpiqen të shpëtojnë punën e tyre dhe ia kalojnë policisë së shtetit duke…

Country: 
Genre: Comedy, Crime, Mystery
HD Dark River 2017 5.8
Dark River
Dark River

Dark River

DramaMysteryThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Dark River
HD
IMDb: 5.8
90 min

Pas vdekjes së babait të saj, Alis kthehet në fshatin e fëmijërisë për herë të parë pas 15 vitesh, për të marrë pronësinë e fermës së familjes së saj, e…

Country: 
HD Gemini 2017 5.4
Gemini
Gemini

Gemini

CrimeDramaMysteryThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Gemini
HD
IMDb: 5.4
93 min

Një krim i tmerrshëm vë në provë marrëdhënien e ndërlikuar midis një asistente personale dhe shefes të saj, yll i Hollivudit. Ndërsa asistentja zbulon misterin, ajo duhet të përballet me…

Country: 
HD Distorted 2018 4.9
Distorted
Distorted

Distorted

ActionMysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Distorted
HD
IMDb: 4.9
86 min

Një çift i martuar dyshon se “apartamentet e zgjuara” në rezidencën e tyre të teknologjisë së lartë janë duke u përdorur nga pronari i tyre për qëllime të liga.

Country: 
HD Wer 2013 5.9
Wer
Wer

Wer

HorrorMysteryThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Wer
HD
IMDb: 5.9
89 min

A.J. Kuk është një avokate që ka marrë në mbrojtje një njeri që dyshohet se ka masakruar një familje të tërë. Edhe pse në pamje të parë klienti i saj…

Country: 
HD They Remain 2018 4.2
They Remain
They Remain

They Remain

DramaHorrorMysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
They Remain
HD
IMDb: 4.2
102 min

Dy shkencëtarë që ndajnë bashkë një histori romantike, janë të ngarkuar me detyrën e studimit të sjelljes së panatyrshme të kafshëve në ish-vendbanimin e një kulti.

Country: 
HD Stephanie 2017 5.8
Stephanie
Stephanie

Stephanie

DramaFantasyHorrorMystery 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Stephanie
HD
IMDb: 5.8
86 min

Një film i paparashikueshëm, shumë prekës! Një vajzë e vogël e braktisur, me fuqi të tejbotshme, merret në kujdestari nga një burrë dhe një grua, të cilët thonë se janë…

Country: 
HD Pari 2018 6.6
Pari
Pari

Pari

FantasyHorrorMystery 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Pari
HD
IMDb: 6.6
136 min

Pari është një film horror i mbinatyrshëm në të cilin një burrë përpiqet të ndihmojë një grua të quajtur Ruksana, një viktimë abuzimi, të cilën ai e gjeti të lidhur…

Country: 
HD The Skin I Live In 2011 7.6
The Skin I Live In
The Skin I Live In

The Skin I Live In

DramaHorrorMysteryThriller 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Skin I Live In
HD
IMDb: 7.6
120 min

Ambicia e doktorit plastik Robertit për modifikimet gjenetike dhe risitë në fushën e shkencës, e çojnë atë përtej çdo limiti njerëzor.

Country: 
HD Regression 2015 5.7
Regression
Regression

Regression

CrimeHorrorMysteryThriller 2015 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Regression
HD
IMDb: 5.7
106 min

Një baba është akuzuar për një krim që nuk i kujtohet ta ketë bërë: për abuzim seksual me vajzën e tij. Pretendimi që kultet satanike kishin pushtuar qytetin, i alarmon…

Country: 
HD Red Sparrow 2018 6.6
Red Sparrow
Red Sparrow

Red Sparrow

MysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Red Sparrow
HD
IMDb: 6.6
140 min

Balerina Dominika Egorova është rekrutuar në ‘Shkollën e Harabelave’, një shërbim sekret rus, ku është e detyruar të përdorë trupin e saj si armë. Misioni i saj i parë, duke…

Country: 
Genre: Mystery, Thriller
HD Game Night 2018 6.9
Game Night
Game Night

Game Night

ComedyCrimeMystery 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Game Night
HD
IMDb: 6.9
100 min

Një grup miqsh që takohen rregullisht për netët e lojës, e gjejnë veten të ngatërruar në një mister të vërtetë.

Country: 
Genre: Comedy, Crime, Mystery
HD The Child Remains 2017 4.8
The Child Remains
The Child Remains

The Child Remains

HorrorMysteryThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
The Child Remains
HD
IMDb: 4.8
107 min

Një fundjavë intime e një cifti kthehet në terror, kur ata zbulojnë që bujtina ku kanë shkuar është një maternitet i magjepsur ku vriteshin gra dhe fëmijë të padëshiruar.

Country: 
HD Hostage 2005 6.6
Hostage
Hostage

Hostage

CrimeDramaMysteryThriller 2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Hostage
HD
IMDb: 6.6
113 min

Talley është një negociator nga ata që flet dhe merret me rrëmbyesit për t’i nxitur që të lirojnë pengjet. Për fat të keq Talley, këtë herë dështon dhe bëhet autor…

Country: 
HD Zodiac 2007 7.7
Zodiac
Zodiac

Zodiac

CrimeDramaMysteryThriller 2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Zodiac
HD
IMDb: 7.7
157 min

Në fund të viteve ’60 dhe fillim të viteve ’70, një karikaturist nga San Fransiskoja kthehet në një detektiv amator, i fiksuar pas gjetjes së vrasësit Zodiak, një individ i…

Country: