Romancë
HD What if 2013 6.8
What if
What if

What if

Komedi Romancë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
What if
HD
IMDb: 6.8
98 min

Uallas, i cili sapo është “djegur” nga një varg lidhjesh të dështuara dashurie, krijon një “lidhje” të menjëhershme me Shantrin, e cila jeton me të dashurin e saj prej shumë…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Because I’m A Girl 2001 8.9
Because I’m A Girl
Because I’m A Girl

Because I’m A Girl

Dramë Romancë Short  2001 Shiko tani
Vlersimi: 8.9
Because I’m A Girl
HD
IMDb: 8.9
8 min

Rastësisht një fotograf i qytetit ndeshet në rrugë me një vajzë e cila punon në një parukeri aty pranë, shumë shpejt ata miqësohen me njëri tjetrin, por gjërat nuk do…

Country: 
HD Eternal Beauty 2019 6.2
Eternal Beauty
Eternal Beauty

Eternal Beauty

Dramë Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Eternal Beauty
HD
IMDb: 6.2
95 min

Pasi Jane bie në një gjendje depresioni për skizofreninë e saj, ajo gjen shpresë te dashuria e cila i jep rezultate befasuese për jetën.

Country: 
HD High Strung Free Dance 2018 6.7
High Strung Free Dance
High Strung Free Dance

High Strung Free Dance

Muzikë Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
High Strung Free Dance
HD
IMDb: 6.7
103 min

Një koreograf i ri bën bashkë një balerinë moderne dhe një pianist inovativ për shfaqjen më të famshme të New York-ut…

Country: 
Genre: Muzikë, Romancë
HD Bird People 2014 6.0
Bird People
Bird People

Bird People

Dramë Fantazi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Bird People
HD
IMDb: 6.0
127 min

Në një hotel pranë aeroportit në rrethinat e Parisit, një inxhinier lë papritur punën, shkëput marrëdhënien me gruan e tij dhe mbyllet në dhomë. Shumë shpejt, fati bashkon rrugën e…

Country: 
HD Happy Together 1997 7.8
Happy Together
Happy Together

Happy Together

Dramë Romancë  1997 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Happy Together
HD
IMDb: 7.8
96 min

Dy djem të rinj nga Hong Kongu vendosin të shkojnë në një aventurë në Argjentinë. Kur mbërrijnë atje, e gjejnë veten para disa vështirësive dhe kuptojnë se rrugët e tyre…

Genre: Dramë, Romancë
HD The Time Traveler’s Wife 2009 7.1
The Time Traveler’s Wife
The Time Traveler’s Wife

The Time Traveler’s Wife

Dramë Fantazi Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Time Traveler’s Wife
HD
IMDb: 7.1
107 min

Një dramë romantike për një bibliotekar nga Çikago me një anomali gjenetike që udhëton në kohë dhe vështirësitë që has me martesën e tij.

Country: 
HD Gabriel’s Rapture 2020 6.6
Gabriel’s Rapture
Gabriel’s Rapture

Gabriel’s Rapture

Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Gabriel’s Rapture
HD
IMDb: 6.6
105 min

Në këtë pjesë, profesor Gabriel Emersonin është në një lidhje pasionante, me klandestinen/studenten e tij Xhulia Miçëll në Toronto, ku lumturia e tyre kërcënohet nga komploti i disa studentëve, rregullorja…

Country: 
Genre: Romancë
HD Dil Bechara 2020 9.3
Dil Bechara
Dil Bechara

Dil Bechara

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 9.3
Dil Bechara
HD
IMDb: 9.3
101 min

Historia mes dy të sëmurëve me kancer dhe dashurisë mes tyre. Bazuar në librin e suksesshëm të Xhon Grinit “Faji i yjeve tona”.

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD The Kissing Booth 2 2020 6.1
The Kissing Booth 2
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Kissing Booth 2
HD
IMDb: 6.1
130 min

Në shkollë të lartë, Elle ka një marrëdhënietë gjatë me të dashurin e saj të ëndrrave Noah, bën aplikimet për kolegj dhe krijon një miqësi të re me një djalosh…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Dirt Music 2019 7.1
Dirt Music
Dirt Music

Dirt Music

Dramë Krim Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Dirt Music
HD
IMDb: 7.1
105 min

Dy njerëz të humbur ne jetë takohen në një mënyrë po aq rastësore se dhe magjike dhe arrijnë që të ndihmojnë njëri tjetrin që të gjejnë qëllime të reja për…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Romancë
HD A Nice Girl Like You 2020 5.0
A Nice Girl Like You
A Nice Girl Like You

A Nice Girl Like You

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
A Nice Girl Like You
HD
IMDb: 5.0
94 min

“Lusi Neal është hedhur në lojë, kur përflitet se është shumë e frenuar nga ish i dashuri i saj. Në përpjekje për ta ndryshuar këtë, Lusi krijon një listë mjaft…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Her Blue Sky 2019 6.7
Her Blue Sky
Her Blue Sky

Her Blue Sky

Animuar Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Her Blue Sky
HD
IMDb: 6.7
106 min

Her Blue Sky (2019)Pas vdekjes së prindërve, Akane mbeti në qytetin e saj të lindjes për t’u kujdesur për motrën e saj të vogël, Aoi. Vite më vonë, ish i…

Country: 
Genre: Animuar, Romancë
HD Mr. 365 2018 5.8
Mr. 365
Mr. 365

Mr. 365

Romancë TV Movie  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Mr. 365
HD
IMDb: 5.8
90 min

Sofia është një producente televizive e varur nga puna, ndërsa Uilli, një djalosh i pashëm që i feston krishtlindjet 365 ditë të vitit. Kur rrugët e tyre kryqëzohen, ata do…

Country: 
HD Desperados 2020 5.2
Desperados
Desperados

Desperados

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Desperados
HD
IMDb: 5.2
105 min

Një grua e re në panik, me mikeshat e saj shkon në Meksikë për të fshirë një email të keq që i dërgoi të dashurit të saj të ri.

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Palm Springs 2020 7.5
Palm Springs
Palm Springs

Palm Springs

Komedi Romancë Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Palm Springs
HD
IMDb: 7.5
90 min

Kur Nilsi i pakujdesshëm dhe shoqëruesja e nderit Sarah takohen rastësisht në një dasmë në Palm Springs, gjërat ndërlikohen pasi ata nuk janë në gjendje të shpëtojnë nga vendi, vetja…

Country: 
HD Stardust 2007 7.6
Stardust
Stardust

Stardust

Aventurë Familjar Fantazi Romancë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Stardust
HD
IMDb: 7.6
127 min

Në qytetin e Stormholdit, Tristani i premton Viktorias, dashurisë së tij, një yll nga bota magjike përtej Murit. Por nuk e dinte që aventurat e tij dhe dashuria e tij…

Country: 
HD Cousins 2019 6.3
Cousins
Cousins

Cousins

Dramë Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Cousins
HD
IMDb: 6.3
83 min

Lukas jeton me tezen e tij fetare në një qytet të qetë. Por kjo jetë e qetë dhe e mëzitshme i ka ditët e numëruara kur tezja bamirëse njofton ardhjen…

Country: