Science Fiction
HD The Hatching 2016 3.9
The Hatching
The Hatching

The Hatching

ComedyHorrorScience Fiction 2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
The Hatching
HD
IMDb: 3.9
90 min

Pas vdekjes së babait të tij, Tim Ueber kthehet në fshatin e tij të fëmijërisë në Somerset për t’u përballur me diçka të ligë që shqetëson paqen e fshatarëve.

Country: 
HD Mad Max: Fury Road 2015 8.1
Mad Max: Fury Road
Mad Max: Fury Road

Mad Max: Fury Road

ActionAdventureScience Fiction 2015 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Mad Max: Fury Road
HD
IMDb: 8.1
120 min

Në një vend të shkretë ku njerëzimi është skllav i ujit, dy rebelë mund të jenë në gjendje të vendosin rregullin: Maksi, një ish polic fjalëpak dhe Furiosa, një grua…

Country: 
HD Z for Zachariah 2015 6.0
Z for Zachariah
Z for Zachariah

Z for Zachariah

Science Fiction 2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Z for Zachariah
HD
IMDb: 6.0
98 min

Pas një shkatërrimi që shfarosi pjesën më të madhe të njerëzimit, dy burra, një minator dhe një shkenctar, e gjejnë veten në një trekëndësh dashurie bashkë me një femër të…

Country: 
HD Elizabeth Harvest 2018 5.7
Elizabeth Harvest
Elizabeth Harvest

Elizabeth Harvest

MysteryScience FictionThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Elizabeth Harvest
HD
IMDb: 5.7
105 min

Elizabeta e sapomartuar mbërrin me burrin e saj shkencëtar Henri në vilën e tij të mrekullueshme, ku ai i ofron vakte të majme dhe tur në gjithë shtëpinë. Stafi i…

Country: 
HD Collider 2018 3.6
Collider
Collider

Collider

Science Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
Collider
HD
IMDb: 3.6
84 min

Në vitin 2033, një vajzë e re e bllokuar në një jetimore misterioze, udhëton pas në kohë për të gjetur prindërit e saj dhe për të ndryshuar të kaluarën e…

Country: 
HD Higher Power 2018 5.0
Higher Power
Higher Power

Higher Power

ActionScience FictionThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Higher Power
HD
IMDb: 5.0
93 min

Kur Universi vendos se çfarë dëshiron, është e kotë të rezistosh. Kur jeta e familjes së tij vihet në rrezik, Xhosef Stedman bëhet subjekt i testit të gatshëm të një…

Country: 
HD Upgrade 2018 7.5
Upgrade
Upgrade

Upgrade

ActionHorrorScience Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Upgrade
HD
IMDb: 7.5
100 min

Në një të ardhme jo të largët teknologjia do jetë e shpërndarë dhe do kontrollojë çdo aspekt të jetës. Por a do arrijë në atë pikë sa të kontrollojë dhe…

Country: 
HD Lost Solace 2016 4.1
Lost Solace
Lost Solace

Lost Solace

Science FictionThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Lost Solace
HD
IMDb: 4.1
106 min

Pas marrjes së një forme të re ekstazie, një psikopat përjeton një ndryshim mendor që e bën atë të ndiejë dhe të vejë në diskutim moralin e tij për herë…

Country: 
HD Enthiran 2010 7.1
Enthiran
Enthiran

Enthiran

ActionScience Fiction 2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Enthiran
HD
IMDb: 7.1
174 min

Një android-human i ndërtuar nga një shkencëtar bie në dashuri me gruan e krijuesit të tij.

Country: 
HD Real Steel 2011 7.1
Real Steel
Real Steel

Real Steel

ActionDramaScience Fiction 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Real Steel
HD
IMDb: 7.1
127 min

Çarli Kenton, një boksier i dështuar i cili e humbi mundësinë e tij për të fituar titullin kur robotë prej çeliku 907 kilogramë dhe 2,4 metra të gjatë pushtuan ringun….

Country: 
HD Sequence Break 2017 4.5
Sequence Break
Sequence Break

Sequence Break

HorrorRomanceScience Fiction 2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Sequence Break
HD
IMDb: 4.5
80 min

Një romancë surrealiste midis një gruaje dhe një tekniku lojërash arkade. Disa forca të çuditshme metafizike ndryshojnë realitetin e teknikut duke çuar në mutacione të çuditshme bio mekanike.

Country: 
HD The Death of Superman 2018 7.3
The Death of Superman
The Death of Superman

The Death of Superman

ActionAnimationDramaScience Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Death of Superman
HD
IMDb: 7.3
81 min

Superman përballet me një kundështar të keq të quajtur Doomsday.

Country: 
HD Extinction 2018 5.8
Extinction
Extinction

Extinction

ActionDramaScience FictionThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Extinction
HD
IMDb: 5.8
95 min

Një baba shikon një ëndërr që përsëritet sikur humbet familjen e tij. Mankthi i tij bëhet realitet kur planeti pushtohet nga një forcë shkatërruese. Duke luftuar për jetët e tyre,…

Country: 
HD Andover 2017 5.9
Andover
Andover

Andover

ComedyRomanceScience Fiction 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Andover
HD
IMDb: 5.9
91 min

Adami, një profesor gjenetike është marrëzisht i dashuruar me gruan e tij. Pas vdekjes së saj, ai e klonon atë. Por a mjafton vetëm ADN-ja për të krijuar gruan e…

Country: 
HD Avengers: Infinity War 2018 8.5
Avengers: Infinity War
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

ActionAdventureScience Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
Avengers: Infinity War
HD
IMDb: 8.5
149 min

Avengers dhe aleatët e tyre duhet të jenë të gatshëm të sakrifikojnë gjithçka në një përpjekje për të mposhtur te plotfuqishmin Thanosin, përpara se shpërthimi i tij i shkatërrimit t’i…

Country: 
HD Blue World Order 2017 5.7
Blue World Order
Blue World Order

Blue World Order

ActionAdventureFantasyScience Fiction 2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Blue World Order
HD
IMDb: 5.7
115 min

Pas apokalipsit i gjithë qytetërimi është shkatërruar dhe të gjithë fëmijët janë mbytur, përveç vogëlushes Bag. Babai i saj Xhaku po bën të pamundurën që ta mbajë atë gjallë…

Country: 
HD Occupation 2018 5.1
Occupation
Occupation

Occupation

ActionDramaScience Fiction 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Occupation
HD
IMDb: 5.1
119 min

Një grup i vogël banorësh qyteti duhet të bashkohen me njëri-tjetrin pas një pushtimi jashtëtokësor. Ndërsa luftojnë për të mbijetuar, ata kuptojnë se duhet të qëndrojnë një hap përpara sulmuesve…

Country: 
HD The Endless 2017 6.5
The Endless
The Endless

The Endless

HorrorScience FictionThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Endless
HD
IMDb: 6.5
111 min

Dy vëllezër kthehen në kultin që kishin ikur prej viteve më parë për të zbuluar se besimet e grupit mund të jenë më të shëndosha se sa mendonin dikur.

Country: