Thriller
HD Dark Tide 2012 4.3
Dark Tide
Dark Tide

Dark Tide

AdventureDramaThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Dark Tide
HD
IMDb: 4.3
94 min

Një zhytëse profesioniste rikthehet në ujë pas një viti nga ngjarja pothuajse fatale me një peshkaqen të madh të bardhë. Makthi nga deti i thellë fillon të shfaqet, më mishngrënës…

Country: 
HD Reprisal 2018 4.2
Reprisal
Reprisal

Reprisal

ActionCrimeThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Reprisal
HD
IMDb: 4.2
89 min

Një menaxher banke i përndjekur nga grabitja e dhunshme e cila mori jetën e një kolegut të tij, bashkohet me fqinjin e tij ish-polic për të kapur sulmuesin, duke nisur…

Country: 
HD Terrifier 2016 5.6
Terrifier
Terrifier

Terrifier

HorrorThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Terrifier
HD
IMDb: 5.6
82 min

Një kloun maniak i quajtur Art terrorizon tre vajza të reja dhe këdo që i del përpara natën e Hallouinit.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Forced To Fight 2011 4.3
Forced To Fight
Forced To Fight

Forced To Fight

ActionThriller 2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Forced To Fight
HD
IMDb: 4.3
101 min

I shantazhuar përsëri në arenë nga një bos i pamëshirshëm i krimit, një ish-legjendë e luftimeve nëntokësore duhet të mbijetojë disa ndeshjeve të egra, ku nëse humbë vetëm një luftë…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Summer of 84 2018 6.7
Summer of 84
Summer of 84

Summer of 84

DramaHorrorMysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Summer of 84
HD
IMDb: 6.7
105 min

Pasi dyshojnë që komshiu i tyre polic është një vrasës serial, një grup adoleshentësh kalojnë gjithë verën duke e përgjuar dhe duke mbledhur prova. Sa më shumë i afrohen të…

Country: 
HD Meeting Evil 2012 5.3
Meeting Evil
Meeting Evil

Meeting Evil

CrimeDramaMysteryThriller 2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Meeting Evil
HD
IMDb: 5.3
89 min

Jackson është Riçi, një i huaj misterioz që shfaqet në pragun e Xhonit duke i kërkuar ndihmë me makinën e tij. Shumë shpejt, Xhoni i qetë zbulon se ka ngecur…

Country: 
HD Down a Dark Hall 2018 5.1
Down a Dark Hall
Down a Dark Hall

Down a Dark Hall

DramaFantasyHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Down a Dark Hall
HD
IMDb: 5.1
96 min

Kit Gordy, një studente e re në shkollën Blackwood Boarding, ballafaqohet me dukuritë e mbinatyrshme të kësaj shkolle dhe me fuqitë e errëta të drejtoreshës.

Country: 
HD Beauty and the Dogs 2017 7.0
Beauty and the Dogs
Beauty and the Dogs

Beauty and the Dogs

CrimeDramaThriller 2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Beauty and the Dogs
HD
IMDb: 7.0
100 min

Gjatë një feste studentore, Mariami, një vajzë e re tuniziane, takon Josefin misterioz dhe largohet me të. Do të nisë një natë e gjatë, gjatë së cilës ajo do të…

Genre: Crime, Drama, Thriller
HD Hereditary 2018 7.3
Hereditary
Hereditary

Hereditary

HorrorMysteryThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Hereditary
HD
IMDb: 7.3
127 min

Pas vdekjes së gjyshes, një familje në zi përndiqet nga ndodhi tragjike dhe shqetësuese që hedhin dritë mbi sekretet e zeza të familjes.

Country: 
HD Arizona 2018 5.7
Arizona
Arizona

Arizona

ComedyThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Arizona
HD
IMDb: 5.7
85 min

Kejsi është një nënë beqare, që punon si agjente shitjesh e pasurive të paluajtshme. Jeta e saj kalon nga shiu në breshër, kur një klient i pakënaqur e rrëmben.

Country: 
Genre: Comedy, Thriller
HD Elizabeth Harvest 2018 5.7
Elizabeth Harvest
Elizabeth Harvest

Elizabeth Harvest

MysteryScience FictionThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Elizabeth Harvest
HD
IMDb: 5.7
105 min

Elizabeta e sapomartuar mbërrin me burrin e saj shkencëtar Henri në vilën e tij të mrekullueshme, ku ai i ofron vakte të majme dhe tur në gjithë shtëpinë. Stafi i…

Country: 
HD Thick as Thieves 2009 6.0
Thick as Thieves
Thick as Thieves

Thick as Thieves

ActionCrimeThriller 2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Thick as Thieves
HD
IMDb: 6.0
104 min

Para se të tërhiqet nga bota e vjedhjes, hajduti veteran Kith Riplej dëshiron të mbarojë edhe një punë të fundit, në mënyrë që t’i paguajë borxhin mafias ruse. Këtu, rrugët…

Country: 
HD The Imitation Game 2014 8.0
The Imitation Game
The Imitation Game

The Imitation Game

BiographyDramaThriller 2014 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
The Imitation Game
HD
IMDb: 8.0
114 min

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, matematikani Alan Turing së bashku me shokët e tij matematikanë, përpiqet të deshifrojë kodin e makinerisë që gjermanët përdornin për komunikim…

Country: 
HD Hummingbird 2013 6.2
Hummingbird
Hummingbird

Hummingbird

ActionThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Hummingbird
HD
IMDb: 6.2
100 min

I pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal të Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Along Came the Devil 2018 3.9
Along Came the Devil
Along Came the Devil

Along Came the Devil

DramaHorrorThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
Along Came the Devil
HD
IMDb: 3.9
89 min

Pas një fëmijërie të trazuar, Ashli kërkon të lidhet përsëri me nënën e saj dhe pa dashur fton një forcë demonike. Të dashurit e saj duhet të luftojnë me kohën…

Country: 
HD Ocean’s Eight 2018 6.2
Ocean’s Eight
Ocean’s Eight

Ocean’s Eight

ActionComedyCrimeThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Ocean’s Eight
HD
IMDb: 6.2
110 min

Debbie Ocean mbledh një skuadër me femra për të bërë një grabitje të pamundur te mbrëmja Met Gala në New York.

Country: 
HD Higher Power 2018 5.0
Higher Power
Higher Power

Higher Power

ActionScience FictionThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Higher Power
HD
IMDb: 5.0
93 min

Kur Universi vendos se çfarë dëshiron, është e kotë të rezistosh. Kur jeta e familjes së tij vihet në rrezik, Xhosef Stedman bëhet subjekt i testit të gatshëm të një…

Country: 
HD Blackmark 2018 4.4
Blackmark
Blackmark

Blackmark

DramaThriller 2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Blackmark
HD
IMDb: 4.4
94 min

Në 1963 Pronari i Industrisë Ushtarake Artur Blekmark, është në garë me kohënpër të ndaluar një aksident ndërkombëtar i cili mund të shkatërrojë botën.

Country: 
Genre: Drama, Thriller