Turk
HD Heist School 2006 6.5
Heist School
Heist School

Heist School

ComedyDramaTurk 2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Heist School
HD
IMDb: 6.5
120 min

Pesë studentë planifikojnë të vjedhin Broshurat për Provimet e Hyrjes në Universitet.

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Turk
HD Man and a Baby 2017 6.0
Man and a Baby
Man and a Baby

Man and a Baby

ComedyTurk 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Man and a Baby
HD
IMDb: 6.0
86 min

Një baba i ri gjendet i vetëm me foshnjën e tij pasi e ëma vendos se mëmësia nuk është diçka për të dhe i braktis. Atij i duhet të mbijetojë…

Country: 
Genre: Comedy, Turk
HD Sijjin 4 2017 6.7
Sijjin 4
Sijjin 4

Sijjin 4

HorrorThrillerTurk 2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Sijjin 4
HD
IMDb: 6.7
93 min

Për shkak të problemeve familjare, familja e Yilmazit shkon te shtëpia e gjyshes. Por në atë shtëpi askush s’është i mirëpritur veç gjyshes, Saadetes, dhe shpirtrat e këqij do ua…

Country: 
Genre: Horror, Thriller, Turk
HD Deccal 2 2017 4.2
Deccal 2
Deccal 2

Deccal 2

HorrorTurk 2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
Deccal 2
HD
IMDb: 4.2
N/A

Foshnja e destinuar për të përhapur ligësinë në mbarë botën, lindi më 06/06/2016. E ëma e fëmijës kryen vetëvrasje dhe nuk sheh pasojat. Sekti i ligësisë nuk heq dorë për…

Country: 
Genre: Horror, Turk
HD Love Likes Coincidences 2011 7.3
Love Likes Coincidences
Love Likes Coincidences

Love Likes Coincidences

DramaRomanceTurk 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Love Likes Coincidences
HD
IMDb: 7.3
118 min

Rrugët e Denizit dhe Ozguri gjithmonë afroheshin por nuk takoheshin asnjëherë, derisa një ditë fati vendosi t’i bashkonte dhe të mos i ndante më…

Country: 
Genre: Drama, Romance, Turk
HD Cute and Dangerous 2015 6.1
Cute and Dangerous
Cute and Dangerous

Cute and Dangerous

ComedyRomanceTurk 2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Cute and Dangerous
HD
IMDb: 6.1
113 min

Zelish është gati të fillojë një martesë që ajo nuk dëshiron, në një botë që ajo nuk i përket. Por gjithçka merr drejtim tjetër kur ajo takon njeriun që kishte…

Country: 
Genre: Comedy, Romance, Turk
HD Ammar: Cin Tarikatı 2014 4.1
Ammar: Cin Tarikatı
Ammar: Cin Tarikatı

Ammar: Cin Tarikatı

HorrorTurk 2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Ammar: Cin Tarikatı
HD
IMDb: 4.1
N/A

Nje film Turk, plot horror me aktorët Ozan Akbaba, Alican Cokogur, Dilsah Demir etj…

Country: 
Genre: Horror, Turk
HD Ask Sana Benzer 2015 3.8
Ask Sana Benzer
Ask Sana Benzer

Ask Sana Benzer

DramaTurk 2015 Shiko tani
Vlersimi: 3.8
Ask Sana Benzer
HD
IMDb: 3.8
115 min

Një vajze e re me një të kaluar me probleme bien në dashuri me një djalë të pashëm, por nuk është çdo gjë që duan ata, dhe që ëndërrojnë.

Country: 
Genre: Drama, Turk
HD Musallat 2007 6.2
Musallat
Musallat

Musallat

HorrorThrillerTurk 2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Musallat
HD
IMDb: 6.2
95 min

Historia e një çifti të ri të përndjekur nga forca misterioze që duket se janë të pushtuar dhe nga elemente të fortë gjithashtu. Jeta e qetë e Suatit dhe Nurkanës…

Country: 
Genre: Horror, Thriller, Turk
HD My Brother 2016 6.0
My Brother
My Brother

My Brother

ComedyDramaTurk 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
My Brother
HD
IMDb: 6.0
120 min

Dy vëllezër këngëtarë që nuk flasin me njëri-tjetrin, bëjnë një udhëtim me makinën e vjetër të babait të tyre të vdekur në mënyrë që të plotësojnë dëshirën e tij të…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Turk
HD A Small September Affair 2014 7.2
A Small September Affair
A Small September Affair

A Small September Affair

DramaMysteryRomanceTurk 2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
A Small September Affair
HD
IMDb: 7.2
106 min

Një vajzë e bukur që i ka të gjitha, joshëse, lozonjare, me fjalët e saj : “shumë e gëzuar për të rënë në dashuri”. Një aksident i papritur me makinë…

Country: 
HD Chiko 2008 6.8
Chiko
Chiko

Chiko

DramaTurk 2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Chiko
HD
IMDb: 6.8
92 min

Besnikëria e dy shokëve shkon deri në limite pas mashtrimit të njërit prej tyre…

Country: 
Genre: Drama, Turk
HD Annem 2019 5.8
Annem
Annem

Annem

DramaTurk 2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Annem
HD
IMDb: 5.8
150 min

Annem a.k.a My mother” ndryshe ne gjuhen shqipe: “Nëna ime” Një nënë vetë-sakrifikuese, që e bën të pamundurën “të mundshme” për vajzën e saj – një vajzë e cila ka…

Country: 
Genre: Drama, Turk
HD Miracle in Cell No. 7 2019 8.3
Miracle in Cell No. 7
Miracle in Cell No. 7

Miracle in Cell No. 7

ComedyDramaFamilyTurk 2019 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Miracle in Cell No. 7
HD
IMDb: 8.3
132 min

Mrekullia në qelinë numër  7: I ndarë nga e bija, një baba me aftësi të kufizuara intelektuale duhet të dëshmojë pafajësinë e tij kur burgoset për vdekjen e një fëmije…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Family, Turk
TV Rise of Empires: Ottoman 2020
Rise of Empires: Ottoman
Rise of Empires: Ottoman

Rise of Empires: Ottoman

DokumentarTurkWar 2020 Shiko tani
Vlersimi:
Rise of Empires: Ottoman
TV
TMDb: 7.3
50 min

Sulltani osman Mehmedi i dyte organizon një sulm madhështor për të rrëzuar muret e Kostandinopojës dhe për të pushtuar qytetin. Aty do te ndeshet me Xhovan Justinianin e famshëm dhe…

Status: Ended
Genre: Dokumentar, Turk, War
HD Shamikuqja (1977) 1977 8.7
Shamikuqja (1977)
Shamikuqja (1977)

Shamikuqja (1977)

DramaRomanceTurk 1977 Shiko tani
Vlersimi: 8.7
Shamikuqja (1977)
HD
IMDb: 8.7
90 min

” Shamikuqja ” : Iliazi është njeri i vetëm nga Stambolli që vjen në një fshat të largët duke punuar si një shofer kamioni. Ai dhe vajza e bukur nga…

Country: 
Genre: Drama, Romance, Turk
TV The Protector 2018
The Protector
The Protector

The Protector

Action & AdventureTurk 2018 Shiko tani
Vlersimi:
The Protector
TV
TMDb: 7
45 min

Me fuqitë e tij mistike kujtim nga varsja,  një i ri duhet të luftojë hijet e zeza për të zgjidhur një mister nga e kaluara e tij.  

Status: Returning Series