TV Movie
HD Mr. 365 2018 5.8
Mr. 365
Mr. 365

Mr. 365

Romancë TV Movie  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Mr. 365
HD
IMDb: 5.8
90 min

Sofia është një producente televizive e varur nga puna, ndërsa Uilli, një djalosh i pashëm që i feston krishtlindjet 365 ditë të vitit. Kur rrugët e tyre kryqëzohen, ata do…

Country: 
HD Teen Beach Movie 2013 5.9
Teen Beach Movie
Teen Beach Movie

Teen Beach Movie

Familjar Komedi Muzikë TV Movie  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Teen Beach Movie
HD
IMDb: 5.9
110 min

Dy të apasionuar pas sërfit, marrëdhënia e të cilëve është duke përfunduar, e gjejnë veten të përfshirë në një valë dimensionale udhëtimi në kohë që i dërgon ata në një…

Country: 
HD Am I a Serial Killer 2019 5.1
Am I a Serial Killer
Am I a Serial Killer

Am I a Serial Killer

TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Am I a Serial Killer
HD
IMDb: 5.1
90 min

Një vajzë adoleshente viziton në burg mamanë e dënuar me vdekje dhe bie në një kurth të rrezikshëm që të marrë përsipër fajin për krimet e mamasë së saj.

Country: 
Genre: TV Movie
HD After the Storm 2019 5.5
After the Storm
After the Storm

After the Storm

Dramë Romancë TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
After the Storm
HD
IMDb: 5.5
N/A

Lauren dëshiron të rindërtojë komunitetin e saj, përfshirë shtëpinë e familjes, pas një stuhie shkatërrimtare dhe bie në dashuri me shokun e saj të fëmijërisë.

Country: 
HD How High 2 2019 2.9
How High 2
How High 2

How High 2

Komedi TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 2.9
How High 2
HD
IMDb: 2.9
88 min

Disa konsumues marijuane shëtisin nëpër Atlantë për të gjetur marijuanën e tyre të humbur.

Country: 
Genre: Komedi, TV Movie
HD Purity Falls 2019 5.4
Purity Falls
Purity Falls

Purity Falls

Thriller TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Purity Falls
HD
IMDb: 5.4
90 min

Një vit pas humbjes së burrit të saj, Nicole vendoset në Purity Falls me fëmijët e saj të rritur, Xhustina dhe Xhejson. Fqinja e tyre e pasur duket e këndshme,…

Country: 
HD Z-O-M-B-I-E-S 2 2020 6.1
Z-O-M-B-I-E-S 2
Z-O-M-B-I-E-S 2

Z-O-M-B-I-E-S 2

Muzikë Romancë TV Movie  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Z-O-M-B-I-E-S 2
HD
IMDb: 6.1
84 min

Vazhdimi i aventurave në shkollën e mesme të Sibrokut. Romanca e Adisonit dhe Zedit kërcënohet nga njerëzit ujq.

Country: 
HD Untitled Chris Watts Project 2020 6.2
Untitled Chris Watts Project
Untitled Chris Watts Project

Untitled Chris Watts Project

Krim TV Movie  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Untitled Chris Watts Project
HD
IMDb: 6.2
N/A

Kur Kris Uots, lutej ne kamerat e televizionit, stoik dhe i vetëkënaqur, për kthimin e sigurt të gruas së tij shtatzënë, Shanan dhe dy vajzave të tij të vogla, sekrete…

Country: 
Genre: Krim, TV Movie
HD Prescription for Love 2019 6.1
Prescription for Love
Prescription for Love

Prescription for Love

Dramë Romancë TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Prescription for Love
HD
IMDb: 6.1
89 min

Kler është një infermiere me një supervizor që ka në plan t’ia bëjë punën ferr. Një mbrëmje, ajo ngec në ashensor me një burrë sharmant…

Country: 
HD Culture Shock 2019 5.7
Culture Shock
Culture Shock

Culture Shock

Horror Thriller TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Culture Shock
HD
IMDb: 5.7
91 min

Të tërë luftojnë për të arritur ëndrrën amerikane, por çfarë është saktësisht kjo ëndërr? Një realitet apo një iluzion? Janë të mirëpritur ata që kalojnë kufirin me dëshirën për një…

Country: 
HD Brexit: The Uncivil War 2019 7.0
Brexit: The Uncivil War
Brexit: The Uncivil War

Brexit: The Uncivil War

Dramë Histori TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Brexit: The Uncivil War
HD
IMDb: 7.0
92 min

Strategjisti politik Dominik Kumings drejton një fushatë popullore, por të diskutueshme për të bindur votuesit britanikë të largohen nga Bashkimi Europian nga 2015 deri në ditët e sotme.

Country: 
HD Same Time, Next Christmas 2019 6.3
Same Time, Next Christmas
Same Time, Next Christmas

Same Time, Next Christmas

Romancë TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Same Time, Next Christmas
HD
IMDb: 6.3
90 min

Puthja e parë e Olivias ishte gjatë vizitës së përvitshme për Krishtlindje së saj në Hauai. Pasi u ndanë nga distanca dhe vitet, të dy ribashkohen në të njëjtin hotel…

Country: 
HD Deadwood: The Movie 2019 7.4
Deadwood: The Movie
Deadwood: The Movie

Deadwood: The Movie

TV Movie Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Deadwood: The Movie
HD
IMDb: 7.4
110 min

Teksa qytetarët e Dedvudit mblidhen për të festuar pranimin e Dakotës së Jugut si shtet in 1989-ën, pronari i sallonit Al Sverengen ka mosmarrëveshje me sherifin Set Bullok.

Country: 
Genre: TV Movie, Western
HD Critters Attack! 2019 3.7
Critters Attack!
Critters Attack!

Critters Attack!

Horror Komedi Sci-fi TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Critters Attack!
HD
IMDb: 3.7
89 min

Një dado çon fëmijët për një shëtitje në park, ku gjejnë një krijesë të çuditshme. Por ata nuk e dinë se një anije kozmike plot me përbindësha ka zbarkuar në…

Country: 
HD Descendants 3 2019 6.7
Descendants 3
Descendants 3

Descendants 3

Aventurë Familjar Muzikë TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Descendants 3
HD
IMDb: 6.7
106 min

Fëmijët e Të Këqijve më të famshëm të Disnei-t kthehen në Ishullin e Të Humburve për të rekrutuar një grup të ri të pasardhësve të egër për t’u bashkuar me…

Country: 
HD Game of Thrones: The Last Watch 2019 7.2
Game of Thrones: The Last Watch
Game of Thrones: The Last Watch

Game of Thrones: The Last Watch

Documentary TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Game of Thrones: The Last Watch
HD
IMDb: 7.2
114 min

Një përmbledhje e shtatë sezoneve të para të serialit Game of Thrones ku dhe vetë aktorët flasin për eksperiencat dhe ndjesitë e tyre.

Country: 
HD The Beach House 2018 6.6
The Beach House
The Beach House

The Beach House

Dramë Romancë TV Movie  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Beach House
HD
IMDb: 6.6
90 min

Strehimi i Emës në plazh merr një kthesë shqetësuese me mbërritjen e një artisti enigmatik nga e shkuara e nënës së saj. Ai e sfidon, e magjeps dhe e tmerron…

Country: 
HD Kim Possible 2019 3.6
Kim Possible
Kim Possible

Kim Possible

Aksion Aventurë Familjar Komedi TV Movie  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.6
Kim Possible
HD
IMDb: 3.6
86 min

Kimi dhe Roni fillojnë gjimnazin dhe bëhen miq me Athinën. Nën drejtimin e Kimit, Athina bëhet anëtarja më e re e Ekipit të Plotfuqishëm dhe shpejt fillon t’ia kalojë asaj….

Country: