Western
HD The Retrieval 2013 6.6
The Retrieval
The Retrieval

The Retrieval

Aventurë Dramë Western  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Retrieval
HD
IMDb: 6.6
92 min

Nën rrethanat e luftës civile në Amerikë, një djalosh me ngjyrë dërgohet nga pronari i tij në veri . Gjatë kthimit ky udhëtim nuk do të shkojë ashtu siç pritej.

Country: 
HD We Take the Low Road 2019 7.2
We Take the Low Road
We Take the Low Road

We Take the Low Road

Dramë Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
We Take the Low Road
HD
IMDb: 7.2
99 min

Një rrjedhje informacioni hedh dritë mbi korrupsionin midis qeverisë amerikane dhe industrisë farmaceutike. Pas daljes së këtij informacioni, fillon një seri vrasjesh që përfshin drejtorë të rëndësishëm në industrinë farmaceutike.

Country: 
Genre: Dramë, Western
HD Hell on the Border 2019 4.6
Hell on the Border
Hell on the Border

Hell on the Border

Aventurë Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Hell on the Border
HD
IMDb: 4.6
106 min

Arkansas, viti 1875. Pasi qëlloi 5 burra për të shpëtuar një gjykatës dhe më pas të hynte në Territorin Indian pas një banditi vdekjeprurës, Bes Rivs bëhet marshalli i parë…

Country: 
HD The Divide 2018 5.4
The Divide
The Divide

The Divide

Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
The Divide
HD
IMDb: 5.4
104 min

E vendosur në Kaliforninë Veriore të rrënuar nga thatësira në 1976, The Divide tregon historinë e Sam Kincaid, një plak me një kujtim, vajzën e tij Saren, dhe Luke, një…

Country: 
Genre: Western
HD Out of Liberty 2019 4.4
Out of Liberty
Out of Liberty

Out of Liberty

Dramë Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Out of Liberty
HD
IMDb: 4.4
111 min

Një grup burrash të pafajshëm përpiqen të luftojnë për lirinë e tyre, teksa janë burgosur padrejtësisht në burgun e një qyteti të vogël në Misuri. Ata duhet të kapërcejnë paragjykime…

Country: 
Genre: Dramë, Western
HD Eminence Hill 2019 5.1
Eminence Hill
Eminence Hill

Eminence Hill

Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Eminence Hill
HD
IMDb: 5.1
100 min

Një rrugë hakmarrjeje i drejton një vrasës famëkeq dhe një njeri ligji drejt një qyteti fanatikësh, ku përveç peripecive të tjera, do të derdhet edhe gjak.

Country: 
Genre: Western
HD Badland 2019 5.8
Badland
Badland

Badland

Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Badland
HD
IMDb: 5.8
117 min

Një detektiv i punësuar për të zbuluar kriminelët e luftës dhe për të zbatuar dënimin ndaj tyre, takon një grua të fortë e të vendosur. Por detyra e tij është…

Country: 
Genre: Western
HD Wild Wild West 1999 4.9
Wild Wild West
Wild Wild West

Wild Wild West

Dramë Histori Western  1999 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Wild Wild West
HD
IMDb: 4.9
106 min

Dy agjentët sekretë më të mirë në Perëndimin e Egër duhet të ruajnë Presidentin Grant nga kthetrat e një shkencëtari Konfederate djallëzor në karrige me rrota që kërkon hakmarrjen për…

Country: 
HD The Missing 2003 6.5
The Missing
The Missing

The Missing

Aventurë Thriller Western  2003 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Missing
HD
IMDb: 6.5
137 min

Në vitin 1885 në Nju Meksiko, një doktorreshë rilidhet dhe formon një aleancë me babanë e saj të larguar prej shumë kohësh, kur disa indianë magjistarë i rrëmbejnë të bijën.

Country: 
HD The Homesman 2014 6.6
The Homesman
The Homesman

The Homesman

Dramë Western  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Homesman
HD
IMDb: 6.6
122 min

Tre gra, të cilat janë çmendur nga jeta e vështirë, do të transportohen nëpër të gjithë vendin me një karrocë nga një femër e devotshme dhe e pavarur, e cila…

Country: 
Genre: Dramë, Western
HD Maverick 1994 7.0
Maverick
Maverick

Maverick

Aksion Aventurë Komedi Western  1994 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Maverick
HD
IMDb: 7.0
127 min

Bret Maverik, në nevojë për para për një garë pokeri, përballet me incidente dhe sfida të ndryshme komike, përfshirë edhe një hajdute magjepsëse.

Country: 
HD Open Range 2003 7.4
Open Range
Open Range

Open Range

Western  2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Open Range
HD
IMDb: 7.4
139 min

Një ish-qitës detyrohet të përdorë armët përsëri kur ai dhe grupi i tij i tregtarëve kërcënohen nga një ligjvënës i korruptuar.

Country: 
Genre: Western
HD Woman Walks Ahead 2017 6.6
Woman Walks Ahead
Woman Walks Ahead

Woman Walks Ahead

Dramë Histori Western  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Woman Walks Ahead
HD
IMDb: 6.6
101 min

Katerina Uelldon, piktore portretesh nga Bruklini i 1890-ës, shkon në Dakota për të pikturuar portretin e Siting Bullit dhe ngatërrohet në problemin e njerëzve të Lakotës mbi të drejtën e…

Country: 
HD Blackthorn 2011 6.5
Blackthorn
Blackthorn

Blackthorn

Aksion Aventurë Western  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Blackthorn
HD
IMDb: 6.5
102 min

Butch Cassidy duke parë edhe njëherë për herë të fundit pamjen e shtëpise së tij, në aventurë qe e lidh atë me një hajdut të ri. Ata bëhen shënjester e…

Country: 
HD Deadwood: The Movie 2019 7.4
Deadwood: The Movie
Deadwood: The Movie

Deadwood: The Movie

TV Movie Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Deadwood: The Movie
HD
IMDb: 7.4
110 min

Teksa qytetarët e Dedvudit mblidhen për të festuar pranimin e Dakotës së Jugut si shtet in 1989-ën, pronari i sallonit Al Sverengen ka mosmarrëveshje me sherifin Set Bullok.

Country: 
Genre: TV Movie, Western
HD The Outsider 2019 5.6
The Outsider
The Outsider

The Outsider

Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
The Outsider
HD
IMDb: 5.6
86 min

Në kërkim të një jete më të mirë, një punonjës i hekurudhës e gjen veten në anën e gabuar të një grupi ligjvënësish të korruptuar. Ndërkohë që marshalli përpiqet të…

Country: 
Genre: Western
HD The Legend of 5 Mile Cave 2019 5.7
The Legend of 5 Mile Cave
The Legend of 5 Mile Cave

The Legend of 5 Mile Cave

Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Legend of 5 Mile Cave
HD
IMDb: 5.7
90 min

Një burrë misterioz lidhet me një djalosh prej tregimeve të vjetra të Perëndimit. E kaluara dhe e tashmja përplasen kur shfaqet një avokat i cili kërkon arin e humbur shumë…

Country: 
Genre: Western
HD High Moon 2018 4.8
High Moon
High Moon

High Moon

Aksion Horror Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
High Moon
HD
IMDb: 4.8
92 min

Legjendat bëhen të vërteta, kur një stuhi e fortë elektrike, kthen në jetë një grup të rrezikshëm njerëzish ujqër, që fillojnë të terrorizojnë qytetin e Temple Uellsit. Sherifi dhe banorët…

Country: