Western
HD The Kid 2019 5.9
The Kid
The Kid

The Kid

Dramë Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Kid
HD
IMDb: 5.9
100 min

Historia e një djaloshi që dëshmoi takimin e Billi The Kid (djaloshit) me sherifin Pat Garret.

Country: 
Genre: Dramë, Western
HD The Burrowers 2008 5.7
The Burrowers
The Burrowers

The Burrowers

Aksion Horror Western  2008 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
The Burrowers
HD
IMDb: 5.7
96 min

Në Perëndimin e Egër një grup kaubojsh nisen për të shpëtuar një familje kolonësh që u zhdukën nga shtëpia në rrethana të mistershme.

Country: 
HD Unforgiven 1992 8.2
Unforgiven
Unforgiven

Unforgiven

Western  1992 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Unforgiven
HD
IMDb: 8.2
130 min

Ish krimineli Uillim Muni, vendos të merret me një punë të fundit i ndihmuar nga partneri i tij i vjetër dhe një djalë i ri.

Country: 
Genre: Western
HD Gone Are the Days 2018 5.1
Gone Are the Days
Gone Are the Days

Gone Are the Days

Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Gone Are the Days
HD
IMDb: 5.1
99 min

I moshuar, i sëmurë dhe në pamundësi për t’u pajtuar me atë që ka qenë dhe me atë që është bërë, Flini është i vendosur të ndërrojë jetë i mbushur…

Country: 
Genre: Western
HD The Ardor 2014 5.1
The Ardor
The Ardor

The Ardor

Dramë Western  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Ardor
HD
IMDb: 5.1
101 min

Drejtësia e më të dobëtëve: Një njeri misterioz shfaqet nga pyjet argjentinase për të ndihmuar një fermer të varfër dhe vajzën e tij, të cilët kërcënohen nga një bandë mercenarësh…

Country: 
Genre: Dramë, Western
HD The Wind 2018 5.5
The Wind
The Wind

The Wind

Horror Thriller Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Wind
HD
IMDb: 5.5
86 min

Një grua fshati përballet me ashpërsinë dhe izolimin e një toke të pakontrollueshme në zonën perëndimore në fund të viteve 1800.

Country: 
HD The Cowboy Way 1994 6.0
The Cowboy Way
The Cowboy Way

The Cowboy Way

Aksion Komedi Western  1994 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Cowboy Way
HD
IMDb: 6.0
102 min

Dy kauboj nga Nju Meksiko bëjnë një udhëtim në Nju Jork për të ndihmuar mikun e tyre të bashkohet me vajzën e tij. Në qytetin e madh, ata ndeshen me…

Country: 
HD For a Few Dollars More 1965 8.3
For a Few Dollars More
For a Few Dollars More

For a Few Dollars More

Western  1965 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
For a Few Dollars More
HD
IMDb: 8.3
132 min

Dy gjuetarë shpërblimesh me të njëjtin qëllim bashkëpunojnë për të kapur një kriminel të rrezikshëm.

Country: 
Genre: Western
HD Never Grow Old 2019 5.9
Never Grow Old
Never Grow Old

Never Grow Old

Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Never Grow Old
HD
IMDb: 5.9
100 min

Një varrmihës irlandez përfiton kur disa kriminelë pushtojnë një qytet paqësor amerikan. Por familja e tij fillon e kërcënohet, teksa numri i të vdekurve vazhdon e rritet.

Country: 
Genre: Western
HD Big Kill 2019 5.2
Big Kill
Big Kill

Big Kill

Aksion Western  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Big Kill
HD
IMDb: 5.2
126 min

Një i porsaardhur nga Filadelfia, dy kumarxhinj të papërshtatshëm dhe një predikues vdekjeprurës, janë të destinuar për t’u takuar në një qytet të quajtur Big Kill.

Country: 
Genre: Aksion, Western
HD The Sisters Brothers 2018 7.0
The Sisters Brothers
The Sisters Brothers

The Sisters Brothers

Komedi Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Sisters Brothers
HD
IMDb: 7.0
122 min

Ngjarjet zhvillohen në Oregon, në vitin 1850, ku dyshja e vrasësve, vëllezërit Sisters, vihen në kërkim të një kimisti, i cili kishte shpikur formulën për të gjetur arin e fshehur…

Country: 
Genre: Komedi, Western
HD Appaloosa 2008 6.7
Appaloosa
Appaloosa

Appaloosa

Dramë Krim Western  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Appaloosa
HD
IMDb: 6.7
115 min

Dy miq punojnë si sherifë në një qytet të vogël që po vuan nga sundimi i një kaubojsi. Atyre do u komplikohet puna nga ardhja e një vejushe të re.

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Western
HD The Ballad of Buster Scruggs 2018 7.3
The Ballad of Buster Scruggs
The Ballad of Buster Scruggs

The Ballad of Buster Scruggs

Dramë Komedi Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Ballad of Buster Scruggs
HD
IMDb: 7.3
133 min

Një antologji me gjashtë filma të shkurtër që ndodhin në epokën e Luftës Civile të shekullit XIX, gjatë vendosjes në Perëndimin e Egër. Personazhe historish të ndryshme, që në fund…

Country: 
HD Five Fingers for Marseilles 2017 6.2
Five Fingers for Marseilles
Five Fingers for Marseilles

Five Fingers for Marseilles

Dramë Thriller Western  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Five Fingers for Marseilles
HD
IMDb: 6.2
120 min

Jetët ndryshojnë përgjithmonë kur Tau, luani i ri, vret dy policë tw korruptuar në një qytet të varfër në Afrikën e Jugut.

Country: 
HD Black ’47 2018 6.8
Black ’47
Black ’47

Black ’47

Dramë Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Black ’47
HD
IMDb: 6.8
100 min

Në vitin 1847, një ushtar irlandez pasi kthehet nga lufta gjen nënën e tij të vdekur nga uria dhe vëllanë të vrarë nga britanikët. Ai bën çdo gjë që të…

Country: 
Genre: Dramë, Western
HD Any Bullet Will Do 2018 4.5
Any Bullet Will Do
Any Bullet Will Do

Any Bullet Will Do

Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
Any Bullet Will Do
HD
IMDb: 4.5
110 min

Ngjarjet zhvillohen ne vitin 1876 ne Montana, nje vrases me pagese gjurmon vëllain e tij me ndihmen e nje vajze rebele.

Country: 
Genre: Western
HD The Warrior’s Way 2010 6.3
The Warrior’s Way
The Warrior’s Way

The Warrior’s Way

Aksion Aventurë Fantazi Thriller Western  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Warrior’s Way
HD
IMDb: 6.3
100 min

Një luftëtar aziatik detyrohet të fshihet në një fshat të vogël pasi refuzon të kryej një mision.

HD Damsel 2018 5.5
Damsel
Damsel

Damsel

Komedi Western  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Damsel
HD
IMDb: 5.5
113 min

Në Perëndimin e Largët të rreth viteve 1870 një i ri amerikan merr një udhëtim për t’u martuar me të dashurën e zemrës, duke përfshirë dhe një pastor të ri…

Country: 
Genre: Komedi, Western