Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD Stardust 2007 7.6
Stardust
Stardust

Stardust

Aventurë Familjar Fantazi Romancë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Stardust
HD
IMDb: 7.6
127 min

Në qytetin e Stormholdit, Tristani i premton Viktorias, dashurisë së tij, një yll nga bota magjike përtej Murit. Por nuk e dinte që aventurat e tij dhe dashuria e tij…

Country: 
HD Cousins 2019 6.3
Cousins
Cousins

Cousins

Dramë Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Cousins
HD
IMDb: 6.3
83 min

Lukas jeton me tezen e tij fetare në një qytet të qetë. Por kjo jetë e qetë dhe e mëzitshme i ka ditët e numëruara kur tezja bamirëse njofton ardhjen…

Country: 
HD Belle and Sebastian 3: The Last Chapter 2017 6.3
Belle and Sebastian 3: The Last Chapter
Belle and Sebastian 3: The Last Chapter

Belle and Sebastian 3: The Last Chapter

Aventurë Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Belle and Sebastian 3: The Last Chapter
HD
IMDb: 6.3
91 min

Sebastieni, një djalë 12 vjeçar, lidhet shumë me qenin e tij Bele. Ata do të kalojnë një aventurë fantastike që do ti bëjë shokë përgjithmonë.

Country: 
HD The Last Days 2013 6.1
The Last Days
The Last Days

The Last Days

Aventurë Sci-fi Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Last Days
HD
IMDb: 6.1
100 min

Një epidemi misterioze përhapet në të gjithë planetin: njerëzimi zhvillon një frikë irracionale nga hapësirat e hapura që shkakton vdekjen brenda sekondave. Së shpejti, e gjithë popullsia e globit gjendet…

Country: 
HD Gentleman 2020 8.2
Gentleman
Gentleman

Gentleman

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Gentleman
HD
IMDb: 8.2
144 min

Bharati vuan nga një çrregullim i rrallë i quajtur Sindroma e Bukuroshes së Fjetur (sindroma Kleine-Levin), e cila i shkakton përgjumje të tepruar dhe e bën atë të flejë minimalisht…

Country: 
Genre: Aksion, Thriller
HD Enter the Void 2009 7.3
Enter the Void
Enter the Void

Enter the Void

Dramë Fantazi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Enter the Void
HD
IMDb: 7.3
161 min

Një shpërndarës amerikan droge që jeton në Tokio tradhtohet nga miku i tij më i mirë dhe vritet gjatë një marrëveshje droge. Shpirti i tij, duke parë pasojat e vdekjes…

Country: 
Genre: Dramë, Fantazi
HD Mighty Oak 2019 N/A
Mighty Oak
Mighty Oak

Mighty Oak

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Mighty Oak
HD
IMDb: N/A
N/A

Në vitet që pasuan nga humbja e vëllait të saj vokalist në një aksident me makinë, në jetën e saj vjen një talent në kitarë, i cili lë të spekulohet…

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Now & Later 2009 5.1
Now & Later
Now & Later

Now & Later

Dramë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Now & Later
HD
IMDb: 5.1
99 min

[+18]Një bankier i poshtëruar përjeton një marrëdhënie të zjarrtë me një emigrante të jashtëligjshme e cila e bën ta shohë botën në një mënyrë krejt ndryshe.

Country: 
Genre: Dramë
HD Cut Off 2018 6.7
Cut Off
Cut Off

Cut Off

Dramë Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Cut Off
HD
IMDb: 6.7
132 min

Paul Herzfeld gjen një kapsulë në kokën e një kufome të gjymtuar rëndë, që përmban një numër telefoni dhe një fjalë të vetme: emrin e vajzës së tij.

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Looks That Kill 2020 6.1
Looks That Kill
Looks That Kill

Looks That Kill

Dramë Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Looks That Kill
HD
IMDb: 6.1
N/A

Historia e një djali jashtëzakonisht të bukur që me pamjen e tij shkakton vdekje te njerëzit. Dënuar të jetojë gjithmonë me fytyrë të fashuar, ai takon Alex, vajzën që ndryshon…

Country: 
HD Hamilton 2020 8.8
Hamilton
Hamilton

Hamilton

Dramë Histori Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.8
Hamilton
HD
IMDb: 8.8
160 min

Jeta e vërtetë e një prej baballarëve themelues më të mëdhenj të Amerikës dhe sekretarit të parë të thesarit, Aleksander Hamilton, e kapur live në Broadway nga Teatri Richard Rodgers…

Country: 
HD An Officer and a Spy 2019 7.2
An Officer and a Spy
An Officer and a Spy

An Officer and a Spy

Dramë Histori Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
An Officer and a Spy
HD
IMDb: 7.2
132 min

Një film i vlerësuar dhe nominuar me shumë çmime ndërkombëtare Oficeri dhe Spiuni : Më 1894, Kapiteni Francez Alfred Dreyfus dënohet padrejtësisht për tradhti dhe dënohet me burg të përjetshëm në…

Country: 
HD The Silent War 2012 6.2
The Silent War
The Silent War

The Silent War

Dramë Mister  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Silent War
HD
IMDb: 6.2
120 min

Historia e një rekruti me perceptim dëgjimor të avancuar, që punon me një njësi sekrete qeveritare për të kapur një armik të padukshëm.

Country: 
Genre: Dramë, Mister
HD Anna 2 2019 5.5
Anna 2
Anna 2

Anna 2

Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Anna 2
HD
IMDb: 5.5
97 min

U rregullua video! Yjet e dy televizioneve, konkurruese dhe përplasëse, të shfaqjeve paranormale takohen në një park argëtimi të braktisur, i cili përfundon të jetë epiqendra e ferrit. Tani ata…

Country: 
Genre: Horror
HD Footloose 2011 5.9
Footloose
Footloose

Footloose

Dramë Muzikë Romancë  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Footloose
HD
IMDb: 5.9
113 min

Adoleshenti i ardhur nga qyteti, Ren Makormak, zhvendoset në një rrethinë të vogël ku muzika dhe rrok dhe kërcimi janë të ndaluara, por shpirti i tij rebel e tund mirë…

Country: 
HD Adú 2020 6.6
Adú
Adú

Adú

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Adú
HD
IMDb: 6.6
119 min

Një grup njerëzish jeta e të cilëve ndërthuret nga detaje të vogla, por që kane ndikim të rëndësishëm në jetën e secilit prej tyre.

Country: 
Genre: Dramë
HD Hot Shots! Part Deux 1993 6.6
Hot Shots! Part Deux
Hot Shots! Part Deux

Hot Shots! Part Deux

Aksion Komedi Luftë  1993 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Hot Shots! Part Deux
HD
IMDb: 6.6
86 min

Pasi tërhiqet nga jeta ushtarake, Toper Harli bëhet murg. CIA i kërkon atij ndihmë të shpëtojë pengjet amerikane në Irak.

Country: 
Genre: Aksion, Komedi, Luftë
HD No Mercy 2010 7.4
No Mercy
No Mercy

No Mercy

Aksion Krim Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
No Mercy
HD
IMDb: 7.4
125 min

Pavarësisht se është gati i vërtetuar si fajtor, një vrasës serial kërcënon të vrasë vajzën e një mjeku ligjor nëse aj nuk e liron me kusht.

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Thriller