Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD Beanpole 2019 7.1
Beanpole
Beanpole

Beanpole

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Beanpole
HD
IMDb: 7.1
130 min

Në vjeshtën e Leningradit të 1945-ës Ija dhe shoqja e saj Masha përpiqen të mbijetojnë duke thurur ëndrra dhe duke u përpjekur të kalojnë traumën e luftës.

Country: 
Genre: Dramë
HD Rounders 1998 7.3
Rounders
Rounders

Rounders

Dramë Krim  1998 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Rounders
HD
IMDb: 7.3
121 min

Një djalosh i ri rrezikon gjithçka që ka në një lojë pokeri që shumica e quajnë lojë fati, por për ata që e njohin mirë, fatin nuk të bëjë fare…

Country: 
Genre: Dramë, Krim
HD Cosmopolis 2012 5.1
Cosmopolis
Cosmopolis

Cosmopolis

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Cosmopolis
HD
IMDb: 5.1
109 min

Duke lëvizur nëpër Manhatan në një limuzinë për të vajtur të presë flokët, dita e një 28 vjeçari multimiliarder zhvillohet në një odise me një shumëllojshmëri karakteresh që fillojnë t’i…

Country: 
Genre: Dramë
HD An Impossible Love 2018 7.1
An Impossible Love
An Impossible Love

An Impossible Love

Dramë Histori Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
An Impossible Love
HD
IMDb: 7.1
135 min

Lidhja mes Filipit dhe Rashelës, të cilët nuk qëndrojnë dot larg nga njëri-tjetri, por janë të ndarë nga klasa e tyre sociale. Pasi bëjnë një fëmijë, Rashela përballet me pasojat…

Country: 
HD Hot Shots! 1991 6.8
Hot Shots!
Hot Shots!

Hot Shots!

Aksion Komedi Luftë  1991 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Hot Shots!
HD
IMDb: 6.8
84 min

Parodi e filmit Top Gun. Një pilot i talentuar por i pa qëndrueshëm duhet të mundë fantazmat e vdekjes së babait të tij dhe të shpëtojë një mision ushtarak të…

Country: 
Genre: Aksion, Komedi, Luftë
HD Persepolis 2007 8.0
Persepolis
Persepolis

Persepolis

Animuar Dramë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Persepolis
HD
IMDb: 8.0
96 min

Një vajzë iraniane e pjekur para moshës së saj dhe që nuk ka frikë të shprehet rritet gjatë Revolucionit Islamik.

Country: 
Genre: Animuar, Dramë
HD Irresistible 2020 6.2
Irresistible
Irresistible

Irresistible

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Irresistible
HD
IMDb: 6.2
101 min

Një strategjist demokrat ndihmon një veteran të dalë në pesnion për të kandiduar për kryetar bashkie në një qytet të vogël e konservativ të Miduestit.

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Asako I & II 2018 6.9
Asako I & II
Asako I & II

Asako I & II

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Asako I & II
HD
IMDb: 6.9
119 min

Asako takohet dhe bie në mënyrë të çmendur në dashuri me Bakunë, i cili një ditë largohet menjëherë nga jeta e saj. Dy vjet më vonë, në Tokio, Asako njihet…

Country: 
Genre: Dramë
HD The Clearing 2020 4.0
The Clearing
The Clearing

The Clearing

Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
The Clearing
HD
IMDb: 4.0
N/A

Një baba duhet të luftojë përmes një apokalipsi mumjesh që të shpëtojë vajzën e tij.

Country: 
Genre: Horror
HD Chaman Bahar 2020 7.3
Chaman Bahar
Chaman Bahar

Chaman Bahar

Dramë Hindi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Chaman Bahar
HD
IMDb: 7.3
111 min

Një djalë i një qyteti të vogël bie në dashuri me një nxënëse shkolle që jeton përballë dyqanit të tij. Ai përjeton dashuri, xhelozi dhe tradhëti pa e takuar atë…

Country: 
Genre: Dramë, Hindi
HD Unique Brothers 2014 5.5
Unique Brothers
Unique Brothers

Unique Brothers

Komedi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Unique Brothers
HD
IMDb: 5.5
89 min

Pietro është një kirurg i pashëm dhe i suksesshëm në të 40-tat. Pasi ai humb kujtesën prej një aksidenti, vëllai i tij kujdeset për të…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Perdida 2018 5.6
Perdida
Perdida

Perdida

Dramë Krim Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Perdida
HD
IMDb: 5.6
103 min

Një police fillon të kërkojë shoqen e saj që kishte humbur 14 vite më parë dhe përballet me një të vërtetë të errët.

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Mister
HD The Man Standing Next 2020 7.0
The Man Standing Next
The Man Standing Next

The Man Standing Next

Aksion Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Man Standing Next
HD
IMDb: 7.0
114 min

Në vitet 1970 Korea është nën kontrollin absolut të presidentit Park, i cili kontrollon KCIA-n, organizatën me avantazhin e çdo dege qeverisjeje.

Country: 
Genre: Aksion, Dramë
HD Florence Foster Jenkins 2016 6.8
Florence Foster Jenkins
Florence Foster Jenkins

Florence Foster Jenkins

Dramë Komedi  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Florence Foster Jenkins
HD
IMDb: 6.8
111 min

Historia e Florenc Foster Xhenkins, një gruaje të pasur nga Nju Jorku e cila ëndërronte të bëhej një këngëtare opere, pavarësisht zërit të saj të tmerrshëm muzikor.

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Yummy 2019 6.1
Yummy
Yummy

Yummy

Aksion Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Yummy
HD
IMDb: 6.1
88 min

Një çift i ri shkon në një spital për të bërë një operacion plastik. Vajza do një zvogëlim gjoksi, mamaja e saj vjen të bëj një tërheqje fytyre. Duke u…

Country: 
Genre: Aksion, Horror, Komedi
HD Danny Collins 2015 7.0
Danny Collins
Danny Collins

Danny Collins

Dramë Komedi Muzikë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Danny Collins
HD
IMDb: 7.0
106 min

Frymëzuar nga një histori e vërtetë. Al Pacino luan rolin e yllit të rokut në vitet ’70, Deni Kollins, i cili nuk hiqte dot dorë nga droga. Por, kur menaxheri…

Country: 
HD 8MM 2 2005 4.5
8MM 2
8MM 2

8MM 2

Dramë Mister Thriller  2005 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
8MM 2
HD
IMDb: 4.5
106 min

Një diplomat Amerikan dhe e fejuara e tij hynë në botën e errët të seksit dhe pornografisë në Budapest, për të zbuluar se kush i shantazhon me një video porno…

Country: 
HD Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga 2020 6.6
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
HD
IMDb: 6.6
123 min

Dy këngëtarë të një qyteti të vogël të Islandës janë në ndjekje të ëndrrës së tyre për të qenë pjesë e Eurovizionit. Gjatë rrugëtimit, plot sfida, ngatërresa dhe keqkuptime vendosin…

Country: 
Genre: Komedi, Muzikë