Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga 2020 6.6
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga
HD
IMDb: 6.6
123 min

Dy këngëtarë të një qyteti të vogël të Islandës janë në ndjekje të ëndrrës së tyre për të qenë pjesë e Eurovizionit. Gjatë rrugëtimit, plot sfida, ngatërresa dhe keqkuptime vendosin…

Country: 
Genre: Komedi, Muzikë
HD Tainted 2020 4.9
Tainted
Tainted

Tainted

Dramë Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Tainted
HD
IMDb: 4.9
90 min

Një ish i dënuar, me lidhje në bandën Ruse dhe Vëllazërinë Ariane, mundohet të jetojë një jetë të qetë pasi ka kaluar 15 vite në burg. Planet e tij për…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Jade Dynasty 2019 5.9
Jade Dynasty
Jade Dynasty

Jade Dynasty

Dramë Fantazi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Jade Dynasty
HD
IMDb: 5.9
101 min

Një burrë kthehet kundër sektit që e shpëtoi kur në fshatin e tij u bë një masakër, pasi zbulon të vërtetën mbi vrasjen e prindërve të tij.

Country: 
HD Devil’s Night: Dawn of the Nain Rouge 2020 3.5
Devil’s Night: Dawn of the Nain Rouge
Devil’s Night: Dawn of the Nain Rouge

Devil’s Night: Dawn of the Nain Rouge

Aksion  2020 Shiko tani
Vlersimi: 3.5
Devil’s Night: Dawn of the Nain Rouge
HD
IMDb: 3.5
96 min

Një veterane ushtarake kthehet në shtëpi dhe bashkohet me policinë vendore për të hetuar një mori çështjesh që përfshijnë një demon legjendar.

Country: 
Genre: Aksion
HD Close to the Horizon 2019 6.7
Close to the Horizon
Close to the Horizon

Close to the Horizon

Dramë Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Close to the Horizon
HD
IMDb: 6.7
109 min

Xhesika e di si do të jetë jeta e saj dhe ku do ta çojë. Por kur takohet me Danin, një djalosh me një të kaluar të ndërlikuar, çdo gjë…

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD Ava 2017 6.7
Ava
Ava

Ava

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Ava
HD
IMDb: 6.7
105 min

13-vjeçarja Ava mëson se do ta humbasë shikimin më shpejt nga ç’pritej dhe përballet me problemin në mënyrën e saj.

Country: 
Genre: Dramë
HD Sarancha A.K.A Locust 2014 5.6
Sarancha A.K.A Locust
Sarancha A.K.A Locust

Sarancha A.K.A Locust

Dramë Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Sarancha A.K.A Locust
HD
IMDb: 5.6
124 min

Liera dhe Artemi kalojnë një histori dashurie verore. Në përfundim të verës, ata vendosin që të mos ndahen. Por, gjërat do të shkojnë keq dhe jeta do ti vendosë ata…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Artemis Fowl 2020 4.1
Artemis Fowl
Artemis Fowl

Artemis Fowl

Aventurë Familjar Fantazi Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Artemis Fowl
HD
IMDb: 4.1
95 min

Artemis Fauli, një i talentuar i ri kriminel, i vihet pas një shoqërie të fshehtë zanash për të gjetur babanë e tij të humbur.

Country: 
HD To the Beat! Back 2 School 2020 5.6
To the Beat! Back 2 School
To the Beat! Back 2 School

To the Beat! Back 2 School

Dramë Familjar Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
To the Beat! Back 2 School
HD
IMDb: 5.6
92 min

Miqësitë do testohen, rivaliteti do rritet teksa do formohen lidhje të reja kur studentët kthehen në shkollën e artit për të konkuruar për një bursë prestigje.

Country: 
HD Loro 2018 6.7
Loro
Loro

Loro

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Loro
HD
IMDb: 6.7
151 min

Filmi tregon sekretet e jetës së të famshmit Silvio Berluskoni, pasionin e tij për pushtet, femra dhe egon e tij të pakënaqur. Futemi në hipoteza se çfarë mund të ketë…

Country: 
Genre: Dramë
HD Hooking Up 2020 5.2
Hooking Up
Hooking Up

Hooking Up

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Hooking Up
HD
IMDb: 5.2
104 min

Pasi që ai diagnostikohet përsëri me kancer dhe ajo pushohet nga puna ku punonte si gazetare dhe shkruante mbi seksin, Bejli dhe Darla bëjnë një udhëtim rrugor së bashku që…

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Babyteeth 2019 6.9
Babyteeth
Babyteeth

Babyteeth

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Babyteeth
HD
IMDb: 6.9
118 min

Milla, një adoleshente me sëmundje serioze bie në dashuri me një trafikant droge. Të dy të humbur gjejnë njëri-tjetrin, por në një marrëdhënie shumë të vështirë.

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Love Mocktail 2020 8.6
Love Mocktail
Love Mocktail

Love Mocktail

Dramë Hindi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.6
Love Mocktail
HD
IMDb: 8.6
153 min

Pasi shpëton një grua, Adi kujton jetën e tij të dashurisë dhe i tregon asaj për të gjitha goditjet në zemër që kaloi në përpjekje për të gjetur dashurinë e…

Country: 
HD One-Way to Tomorrow 2020 5.7
One-Way to Tomorrow
One-Way to Tomorrow

One-Way to Tomorrow

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
One-Way to Tomorrow
HD
IMDb: 5.7
90 min

Aliu vendos të niset për në Izmir, që të ndalojë dasmën e vajzës që ai dashuron. Në tren, ai do të rastisë me një vajzë që nuk i tregon gjithë…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Wolf 2013 7.3
Wolf
Wolf

Wolf

Dramë Krim Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Wolf
HD
IMDb: 7.3
122 min

Një boksier premtues e ka të vështirë për t’i rezistuar jetës së krimit.

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Mexican Gangster 2014 6.3
Mexican Gangster
Mexican Gangster

Mexican Gangster

Aksion Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Mexican Gangster
HD
IMDb: 6.3
101 min

Një këngëtar i maskuar, që gjithashtu vjedh edhe banka, merret në pyetje, dhe gjatë këtij procesi ai tregon se si u bë ai që ishte.

Country: 
Genre: Aksion, Krim
HD Crossroads: One Two Jaga 2018 6.7
Crossroads: One Two Jaga
Crossroads: One Two Jaga

Crossroads: One Two Jaga

Aksion Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Crossroads: One Two Jaga
HD
IMDb: 6.7
85 min

Në periferinë dhe rrugicat e Kuala Lumpur, disa individë me probleme financiare, luftojnë për të rregulluar jetën e tyre duke gjetur shtigje të ndryshme, por ndërthuarja e jetëve të tyre…

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Secret Life of Words 2005 7.5
The Secret Life of Words
The Secret Life of Words

The Secret Life of Words

Dramë Romancë  2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The Secret Life of Words
HD
IMDb: 7.5
115 min

Hana, një punëtore e fabrikës me probleme dëgjimore, merr pushimet e saj të para pas shumë viteve dhe në vend të pushimeve, ajo vendos të shkojë në një impiant nafte,…

Country: 
Genre: Dramë, Romancë