Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD I Am Vengeance: Retaliation 2020 3.1
I Am Vengeance: Retaliation
I Am Vengeance: Retaliation

I Am Vengeance: Retaliation

Aksion  2020 Shiko tani
Vlersimi: 3.1
I Am Vengeance: Retaliation
HD
IMDb: 3.1
90 min

Ish ushtarit të forcave speciale, Xhon Gold i është dhënë mundësia të sjellë para drejtësisë Shon Teaguen, njeriun që ka tradhtuar ekipin e tij në misionin e tyre të fundit…

Country: 
Genre: Aksion
HD Marlene 2020 7.8
Marlene
Marlene

Marlene

Aksion  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Marlene
HD
IMDb: 7.8
95 min

Një vrasës profesionist vendos të luftojë kundër organizatës së tij pasi takon një grua që duhet të rrëmbejë.

Country: 
Genre: Aksion
HD 8MM 1999 6.5
8MM
8MM

8MM

Krim Mister Thriller  1999 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
8MM
HD
IMDb: 6.5
123 min

Një vejushë e pasur kontakton detektivin privat Tomas Uellis dhe kërkon që ai të përcaktojë nëse filmi 8MM, që tregon vrasjen e një vajze, është i vërtetë.

Country: 
Genre: Krim, Mister, Thriller
HD The Eastern Front 2020 3.4
The Eastern Front
The Eastern Front

The Eastern Front

Luftë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 3.4
The Eastern Front
HD
IMDb: 3.4
110 min

Kjo është historia e një grupi ushtarësh gjermanë që përpiqen të bashkohen me ushtrinë e tyre gjatë luftës së dytë botërore. Një histori tradhtie, gjaku dhe dashurie që tregon që…

Country: 
Genre: Luftë
HD Satan’s Slaves 2017 6.6
Satan’s Slaves
Satan’s Slaves

Satan’s Slaves

Dramë Horror Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Satan’s Slaves
HD
IMDb: 6.6
107 min

Pasi vdiq nga një sëmundje e çuditshme e cila zgjati 3 vite, një mama kthehet në shtëpi të marrë fëmijët e saj.

Genre: Dramë, Horror, Mister
HD Infamous 2020 3.7
Infamous
Infamous

Infamous

Dramë Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 3.7
Infamous
HD
IMDb: 3.7
100 min

Dy të rinj të dashuruar vazhdojnë rrugën e tyre nëpër jug, duke postuar shfrytëzimet dhe grabitjet e tyre në mediat sociale, duke fituar famë dhe ndjekës si rezultat.

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Tanhaji: The Unsung Warrior 2020 7.7
Tanhaji: The Unsung Warrior
Tanhaji: The Unsung Warrior

Tanhaji: The Unsung Warrior

Aksion Dramë Hindi Histori  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Tanhaji: The Unsung Warrior
HD
IMDb: 7.7
135 min

Tanhaji Malusare, drejtuesi i ushtrisë të Marathas, udhëheq misionin për pushtimin e fortesës Kondhana e cila mbrohet nga ushtria e Udaybhan Rathod.

Country: 
HD My Husband’s Deadly Past 2020 5.3
My Husband’s Deadly Past
My Husband’s Deadly Past

My Husband’s Deadly Past

Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
My Husband’s Deadly Past
HD
IMDb: 5.3
N/A

“E shkuara vdekjeprurëse e tim shoqi” : Një grua e përhumbur nga vizionet të cilat sugjeronin që ajo kishte vrarë një të pa njohur, zbulon që burri I saj psikoterapist…

Country: 
Genre: Thriller
HD Quick 2011 5.8
Quick
Quick

Quick

Aksion Komedi Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Quick
HD
IMDb: 5.8
115 min

Një motorist i famshëm duhet të dorëzojë disa bomba me të dashurën e tij para se helmeta e saj të shpërthejë.

Country: 
HD Force of Nature 2020 4.4
Force of Nature
Force of Nature

Force of Nature

Aksion Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Force of Nature
HD
IMDb: 4.4
91 min

Një bandë hajdutësh planifikojnë një plaçiktje gjatë një uragani por hasin probleme kur ndeshen me një polic i cili po përpiqet të evakuojë të gjithë..

Country: 
Genre: Aksion, Dramë
HD Choked: Paisa Bolta Hai 2020 5.7
Choked: Paisa Bolta Hai
Choked: Paisa Bolta Hai

Choked: Paisa Bolta Hai

Dramë Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Choked: Paisa Bolta Hai
HD
IMDb: 5.7
114 min

Një punonjëse banke, e rënduar nga borxhet e burrit të saj të papunë dhe ëndrrat e saj të parealizuara gjen një burim të fshehtë parash në dukje të pakufizuar në…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Scribe 2016 6.2
Scribe
Scribe

Scribe

Aksion Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Scribe
HD
IMDb: 6.2
91 min

Duvali punësohet në një organizatë misterioze, për të hedhur në letër biseda të përgjuara telefonike. Ai e pranon pa dyshime punën, por shumë shpejt kupton që është futur në një…

Country: 
Genre: Aksion, Thriller
HD Feel the Beat 2020 6.4
Feel the Beat
Feel the Beat

Feel the Beat

Dramë Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Feel the Beat
HD
IMDb: 6.4
109 min

Pasi shkatërroi karrierën e saj në Broduei, Ejprill, kërcimtarja ego-centrike, vendos të kthehet në qytetin e lindjes. Aty do të përfundojë duke u dhënë mësim një grupi vajzash të vogla…

Country: 
HD Pay It Forward 2000 7.2
Pay It Forward
Pay It Forward

Pay It Forward

Dramë  2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Pay It Forward
HD
IMDb: 7.2
123 min

Përpjekjet e një fëmije për ta bërë botën një vend më të mirë pasi mësuesi i tij i jep një detyrë.

Country: 
Genre: Dramë
HD Lost Bullet 2020 6.2
Lost Bullet
Lost Bullet

Lost Bullet

Aksion Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Lost Bullet
HD
IMDb: 6.2
92 min

Një i dënuar, i kthyer në mekanik të policisë për të rritur shpejtësinë e makinave të tyre, detyrohet të mbrojë pafajësinë e tij kur mentori i tij vritet nga policët…

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD The Whistleblower 2019 4.9
The Whistleblower
The Whistleblower

The Whistleblower

Aksion Krim Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Whistleblower
HD
IMDb: 4.9
134 min

Një punëtor kinez i një kompanie minierash në Australi zbulon se kompania e tij do të vendosë në zbatim një teknologji me rrezik për shëndetin dhe heton gjithë ngjarjet dhe…

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Mister
HD Two Heads Creek 2019 5.0
Two Heads Creek
Two Heads Creek

Two Heads Creek

Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Two Heads Creek
HD
IMDb: 5.0
85 min

Një kasap i ndrojtur dhe motra e tij binjake u larguan nga Britania e Madhe drejt aventurave në Australi në kërkim të nënës së tyre biologjike, por qytetarët në dukje…

Country: 
Genre: Horror, Komedi
HD Wasp Network 2019 5.8
Wasp Network
Wasp Network

Wasp Network

Dramë Histori Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Wasp Network
HD
IMDb: 5.8
127 min

Historia e 5 të burgosurve politik Kubanez që u burgosën nga Shtetet e Bashkuara që nga vitet 90 me akuzën për spiunazh dhe vrasje.

Country: