Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD Güzelliğin Portresi 2019 N/A
Güzelliğin Portresi
Güzelliğin Portresi

Güzelliğin Portresi

Dramë Horror Thriller Turk  2019 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Güzelliğin Portresi
HD
IMDb: N/A
N/A

Nisan lajmërohet nga policia për vdekjen babait të saj, të cilin ajo kishte vite pa e takuar. Rikthimi i saj në shtëpinë e fëmijërisë për zgjidhjen e trashëgimisë, do të…

Country: 
HD Teen Beach Movie 2013 5.9
Teen Beach Movie
Teen Beach Movie

Teen Beach Movie

Familjar Komedi Muzikë TV Movie  2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Teen Beach Movie
HD
IMDb: 5.9
110 min

Dy të apasionuar pas sërfit, marrëdhënia e të cilëve është duke përfunduar, e gjejnë veten të përfshirë në një valë dimensionale udhëtimi në kohë që i dërgon ata në një…

Country: 
HD Slither 2006 6.4
Slither
Slither

Slither

Horror Komedi Sci-fi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Slither
HD
IMDb: 6.4
95 min

Një qytet i vogël është marrë nga jashtëtokësorët, duke i kthyer banorët në zombi dhe forma të tjera monstrash mutante.

Country: 
Genre: Horror, Komedi, Sci-fi
HD Mafia 2020 6.0
Mafia
Mafia

Mafia

Aksion Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Mafia
HD
IMDb: 6.0
113 min

Një oficer droge, angazhohet në një ndjekje mace dhe miu për të kapur një mbret të fuqishëm kriminel duke mos ditur se mund të ketë një lidhje me të vërtetën…

Country: 
Genre: Aksion, Dramë
HD Exit Plan 2019 5.5
Exit Plan
Exit Plan

Exit Plan

Dramë Mister  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Exit Plan
HD
IMDb: 5.5
90 min

Maksi, një agjent sigurimesh, është në mes të një krize ekzistenciale. Ndërsa po zgjidhte një rast të vështirë të zhdukjes së një burri të martuar, ai zbulon sekretin e Hotel…

Country: 
Genre: Dramë, Mister
HD The League of Legend Keepers: Shadows 2019 5.3
The League of Legend Keepers: Shadows
The League of Legend Keepers: Shadows

The League of Legend Keepers: Shadows

Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
The League of Legend Keepers: Shadows
HD
IMDb: 5.3
72 min

Një shpirt i lig kalon shekuj duke kërkuar një gjerdan deri sa një familje arkeologësh e gjen atë. Arkeologët papritur duhet të mbrojnë jo vetëm familjen e tyre por edhe…

Country: 
Genre: Familjar
HD Dirty Sexy Saint 2019 5.5
Dirty Sexy Saint
Dirty Sexy Saint

Dirty Sexy Saint

Dramë Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Dirty Sexy Saint
HD
IMDb: 5.5
104 min

Bazuar në romanin me të njëjtin titull, kjo është historia Samantas që vendos të largohet nga jeta e saj e mbushur me pasuri sipërfaqësore për të gjetur nje jëtë të…

Country: 
HD Variant 2018 N/A
Variant
Variant

Variant

Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Variant
HD
IMDb: N/A
N/A

Një piktore, në dilemë për të gjetur kuptimin e jetës, ndeshet me një të panjohur tërheqës dhe përfshihet në përpjekjet e tij për të rijetuar çastin e përkryer. Janë vërtet…

Country: 
Genre: Sci-fi
HD Valley of the Wolves: Palestine 2011 6.3
Valley of the Wolves: Palestine
Valley of the Wolves: Palestine

Valley of the Wolves: Palestine

Aksion  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Valley of the Wolves: Palestine
HD
IMDb: 6.3
105 min

Një pjesëtar i forcave speciale turke është në ndjekje të një ushtaraku izraelit përgjegjës për sulmet në Gaza…

Country: 
Genre: Aksion
HD 7500 2019 6.3
7500
7500

7500

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
7500
HD
IMDb: 6.3
93 min

Avioni i nje¨ piloti merret peng nga terroriste¨.

Country: 
Genre: Dramë, Thriller
HD Bliss 2019 5.8
Bliss
Bliss

Bliss

Horror  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Bliss
HD
IMDb: 5.8
80 min

Një piktore e shkëlqyer që përballet me bllokimin më të keq krijues të jetës së saj, përpiqet me gjithçka që mundet për të përfunduar kryeveprën e saj, duke u përfshirë…

Country: 
Genre: Horror
HD Becky 2020 5.7
Becky
Becky

Becky

Aksion Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Becky
HD
IMDb: 5.7
93 min

Fundjava e një vajze të vogël në shtëpinë pranë liqenit me babanë e saj merr një kthesë të tmerrshme kur në duart e saj bie një objekt që kërkohej nga…

Country: 
HD My Extraordinary Summer with Tess 2019 7.3
My Extraordinary Summer with Tess
My Extraordinary Summer with Tess

My Extraordinary Summer with Tess

Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
My Extraordinary Summer with Tess
HD
IMDb: 7.3
82 min

Gjatë pushimeve me familjen në plazh, Sami takon Tesin, e cila mban sekretet e saj me vete dhe i mëson se si momenti prezent është më i rëndësishëm se kujtimet…

Country: 
Genre: Familjar
HD Cingöz Recai 2017 5.0
Cingöz Recai
Cingöz Recai

Cingöz Recai

Aksion Aventurë Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Cingöz Recai
HD
IMDb: 5.0
111 min

Historia e një hajduti, e bazuar në novelën e shkrimtarit të famshëm Peyami Safa.

Country: 
HD A Clear Shot 2019 N/A
A Clear Shot
A Clear Shot

A Clear Shot

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: N/A
A Clear Shot
HD
IMDb: N/A
N/A

Punonjësit dhe klientët në një dyqan elektro-shtëpiakesh mbahen peng nga disa djem vietnamezë të armatosur.

Country: 
Genre: Dramë, Thriller
HD Icebreaker 2016 6.2
Icebreaker
Icebreaker

Icebreaker

Aksion Aventurë Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Icebreaker
HD
IMDb: 6.2
124 min

Drejt akullthyesit “Mikhail Gromov” po lëviz një ajsberg gjigant. Për t’u larguar nga përplasja, anija ngec në grackën e akullit dhe detyrohet të zhvendoset pranë bregdetit të Antarktidës.

Country: 
HD Belle and Sebastian: The Adventure Continues 2015 6.6
Belle and Sebastian: The Adventure Continues
Belle and Sebastian: The Adventure Continues

Belle and Sebastian: The Adventure Continues

Aventurë Familjar  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Belle and Sebastian: The Adventure Continues
HD
IMDb: 6.6
97 min

Shtator, 1945. Sebastiani pret me padurim kthimin e shoqes së tij Anxhelina, të cilën nuk e ka parë për dy vite. Kur aeroplani i saj raportohet të jetë përplasur në…

Country: 
HD The Divine Move 2: The Wrathful 2019 6.2
The Divine Move 2: The Wrathful
The Divine Move 2: The Wrathful

The Divine Move 2: The Wrathful

Aksion Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Divine Move 2: The Wrathful
HD
IMDb: 6.2
106 min

Në 1990, kur bastet e lojës Go morën hov në Kore, Gui-su humbi gjithçka sepse babai i tij luajti derisa mbeti pa asgjë. I vetem në këtë botë, Gui-su takon…

Country: 
Genre: Aksion, Krim