Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD Radioactive 2019 6.0
Radioactive
Radioactive

Radioactive

Dramë Histori Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Radioactive
HD
IMDb: 6.0
109 min

Një histori e pasioneve shkencore dhe romantike të Mari dhe Pier Kyrisë dhe jehona e zbulimeve të tyre përgjatë gjithë shekullit të njëzetë.

Country: 
HD ICHI 2008 6.6
ICHI
ICHI

ICHI

Aksion Aventurë Dramë Histori  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
ICHI
HD
IMDb: 6.6
120 min

Içi është një grua e verbër, e cila endet nëpër qytet me shamisenin e saj (kitarë japoneze me tre tela), por ajo ka aftësi shpate të jashtëzakonshme me të cilat…

Country: 
HD I’m No Longer Here 2019 7.6
I’m No Longer Here
I’m No Longer Here

I’m No Longer Here

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
I’m No Longer Here
HD
IMDb: 7.6
105 min

Në Monterrei, Meksikë, një bandë të rinjsh rruge, kalojnë gjithë kohën duke kërcyer kumbia dhe duke festuar. Pas një ngatërrese me një kartel lokal droge, kryetari i bandës detyrohet të…

Country: 
Genre: Dramë
HD Gundala 2019 6.9
Gundala
Gundala

Gundala

Aksion Dramë Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Gundala
HD
IMDb: 6.9
123 min

Heroi indonezian i librave komikë, Gundala dhe alter egoja e tij, Sancaka, hyjnë në botën kinematografike për të luftuar kundër një njeriu të djallëzuar, si Pengkori. A do e mposhtin…

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Deadly Pickup 2016 3.3
Deadly Pickup
Deadly Pickup

Deadly Pickup

Thriller  2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
Deadly Pickup
HD
IMDb: 3.3
81 min

[+18]Breezy nuk është një vajzë e zakonshme: seksi, argëtuese, dhe një vrasëse gjakftohtë. Vdekjeprurëse si një nëpërke ajo vret me një unaze helmuese. Teksa lëviz nga qyteti në qytet, duke…

Country: 
Genre: Thriller
HD Winter Sleep 2014 8.1
Winter Sleep
Winter Sleep

Winter Sleep

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Winter Sleep
HD
IMDb: 8.1
196 min

Ajdini, një ish-aktor, drejton një hotel të vogël në Anadollin qendror me gruan e tij të re, Nihalin, me të cilën ka një marrëdhënie të vështirë dhe motrën e tij,…

Country: 
Genre: Dramë
HD Dating Amber 2020 7.0
Dating Amber
Dating Amber

Dating Amber

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Dating Amber
HD
IMDb: 7.0
92 min

Dy adoleshentë në mes të viteve 1990 shtiren sikur dalin bashkë që të shmangin talljet për shkak të seksualitetit të tyre.

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Sniper: Assassin’s End 2020 N/A
Sniper: Assassin’s End
Sniper: Assassin’s End

Sniper: Assassin’s End

Aksion  2020 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Sniper: Assassin’s End
HD
IMDb: N/A
90 min

Snajperi legjendar Thomas Beckett dhe djali i tij, Brandon Beckett, janë në arrati nga CIA, mercenarët rusë dhe një vrasës të stërvitur nga Yakuza me aftësi snajperi që rivalizojnë si…

Country: 
Genre: Aksion
HD The Rock 1996 7.4
The Rock
The Rock

The Rock

Aksion Aventurë Thriller  1996 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Rock
HD
IMDb: 7.4
136 min

Një kimist dhe një ish agjent i FBI-së drejtojnë kundërpërgjigjen ndaj një sulmi të një grupi ish marinsash amerikan të udhëhequr nga një ndër gjeneralët më të mirë, të cilët…

Country: 
HD Chintu Ka Birthday 2020 8.4
Chintu Ka Birthday
Chintu Ka Birthday

Chintu Ka Birthday

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
Chintu Ka Birthday
HD
IMDb: 8.4
80 min

Gjatë pushtimit amerikan në Irak, disa emigrantë të jashëligjshëm janë duke pritur të kthehen në Indi. Ndërsa një familje e tillë përgatitet të festojë 6-të vjetorin e të voglit Çintu,…

Country: 
Genre: Dramë
HD Gabriel’s Inferno 2020 6.2
Gabriel’s Inferno
Gabriel’s Inferno

Gabriel’s Inferno

Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Gabriel’s Inferno
HD
IMDb: 6.2
122 min

Një eksplorim intrigues i joshjes dhe e dashurisë së ndaluar, një përrallë tërheqëse dhe pasionante e arratisjes së një njeriu nga ferri i tij personal, ndërsa përpiqet të fitojë të…

Country: 
Genre: Romancë
HD Sputnik 2020 6.0
Sputnik
Sputnik

Sputnik

Dramë Sci-fi Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Sputnik
HD
IMDb: 6.0
113 min

I mbijetuari i vetëm nga një incident enigmatik me anije kozmike nuk është kthyer në shtëpi vetëm, fshehur brenda trupit të tij është një krijesë e rrezikshme.

Country: 
HD Shirley 2020 6.1
Shirley
Shirley

Shirley

Dramë Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Shirley
HD
IMDb: 6.1
107 min

Një shkrimtare e famshme e zhanrit horror gjen frymëzim për librin e saj të ardhshëm pasi ajo dhe burri i saj ftojnë në shtëpi një çift të ri.

Country: 
Genre: Dramë, Thriller
HD Heroic Losers 2019 7.4
Heroic Losers
Heroic Losers

Heroic Losers

Aventurë Komedi Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Heroic Losers
HD
IMDb: 7.4
116 min

Dështakët Heroikë : Në kohën e “Corralitosit” të famshëm Argjentinas, komshinjtë e një qyteti të vogël bëjnë një plan për të marrë mbrapsht paratë e humbura, pasi mësojnë se i…

Country: 
HD Outback 2019 4.9
Outback
Outback

Outback

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Outback
HD
IMDb: 4.9
86 min

Në kërkim të aventurës Australiane, një çift amerikan do të përballen me botën e egër siç ata nuk do e kishin marrë kurrë me mend. Një propozim martese mbetet në…

Country: 
Genre: Thriller
HD Belle and Sebastian 2013 6.9
Belle and Sebastian
Belle and Sebastian

Belle and Sebastian

Aventurë  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Belle and Sebastian
HD
IMDb: 6.9
104 min

Një djalë gjashtë vjeçar dhe qeni i tij kërkojnë të ndihmojnë disa Francezë në përpjekje për ti shpëtuar forcave naziste në vend.

Country: 
Genre: Aventurë
HD Along Came Polly 2004 6.0
Along Came Polly
Along Came Polly

Along Came Polly

Komedi Romancë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Along Came Polly
HD
IMDb: 6.0
90 min

Jo të gjitha martesat zgjasin, por ajo e Rubenit nuk kaloi dot as ditën e parë të muajit të mjaltit. Edhe pse i shkatërruar emocionalisht, ai vendos t’ia nisë nga…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Clair Obscur 2016 6.5
Clair Obscur
Clair Obscur

Clair Obscur

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Clair Obscur
HD
IMDb: 6.5
105 min

Dy femra turke njëra e shtypur nga traditat seksiste dhe njëra e lirë nga zakonet moderne, kanë më shumë të përbashkëta nga se duket.

Country: 
Genre: Dramë