Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD 13 Assassins 2010 7.6
13 Assassins
13 Assassins

13 Assassins

Aksion Aventurë Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
13 Assassins
HD
IMDb: 7.6
141 min

Një grup vrasësish mblidhen në një mision vetëvrasës për të vrarë një zot të lig.

Country: 
HD Brothers of the Wind 2015 6.8
Brothers of the Wind
Brothers of the Wind

Brothers of the Wind

Aventurë Dramë Familjar  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Brothers of the Wind
HD
IMDb: 6.8
98 min

Në një botë ku duhet guxim të fluturosh, një djalë i ri ushqen një shqiponjë të braktisur. Duke kërkuar vendin e tyre në botë, ata lidhen me dëshirën e tyre…

Country: 
HD Unstoppable 2018 6.5
Unstoppable
Unstoppable

Unstoppable

Aksion Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Unstoppable
HD
IMDb: 6.5
116 min

Dong-Chul dhe Ji-Soo janë një çift i martuar e të lumtur. Një ditë, Dong-Chul kthehet dhe e gjen shtëpinë në kaos dhe gruaja e tij është zhdukur.

Country: 
Genre: Aksion, Krim
HD AK-47 2020 6.4
AK-47
AK-47

AK-47

Dramë Histori  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
AK-47
HD
IMDb: 6.4
110 min

Filmi biografik në lidhje me shpikësin dhe projektuesin e armëve Mikhail Timofeevich Kalashnikov (AK-47). Rruga e gjatë që ndoqi një djalë 28 vjeçar për të krijuar armën legjendare AK-47 e…

Country: 
Genre: Dramë, Histori
HD The Lodge 2019 6.0
The Lodge
The Lodge

The Lodge

Dramë Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Lodge
HD
IMDb: 6.0
108 min

Një njerkë e ardhshme do të kalojë pushimet me dy fëmijët e të fejuarit të saj në një fshat të largët. Ashtu si marrëdhëniet fillojnë të shkrijnë mes treshes, ndodhin…

Country: 
HD The Photograph 2020 5.9
The Photograph
The Photograph

The Photograph

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Photograph
HD
IMDb: 5.9
106 min

Një seri histori dashurish të ndërlidhura mes të shkuarës dhe të tashmes.

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD Blush 2019 4.3
Blush
Blush

Blush

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Blush
HD
IMDb: 4.3
101 min

Përshkrimi i jetës seksuale, psikologjik dhe morale i një nëne të thjeshtë. Një film që sjell në ekran jetëm e një gruaje dhe tundimeve të saj.

Country: 
Genre: Dramë
HD Behind the Trees 2019 3.1
Behind the Trees
Behind the Trees

Behind the Trees

Horror Mister Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 3.1
Behind the Trees
HD
IMDb: 3.1
86 min

Gjatë një arratisjeje romantike në pyjet e Indisë, një çift nga Los Anxhelosi u bënë aksidentalisht dëshmitarë të ekzorcizmit të një 11 vjeçareje.

Country: 
HD The Lost Husband 2020 5.8
The Lost Husband
The Lost Husband

The Lost Husband

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Lost Husband
HD
IMDb: 5.8
109 min

Duke u përpjekur për të rikthyer jetën e saj, pas vdekjes së burrit, Libby dhe fëmijët e saj transferohen në fermën e hallës, në Teksasin qendror.

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD The Captain 2019 6.0
The Captain
The Captain

The Captain

Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
The Captain
HD
IMDb: 6.0
111 min

Një kapiten bashkë me ekuipazhin e tij vendosen në rrezik kur fluturimi i tyre mbetet mbi rrafshnaltën Tibetiane gjatë një stuhie.

Country: 
Genre: Dramë, Thriller
HD Madha 2020 5.5
Madha
Madha

Madha

Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Madha
HD
IMDb: 5.5
113 min

Një redaktore në një agjenci reklamimi njihet me një kinematograf i cili në pamje të parë duket i dashuruar me të, por në të vërtetë ka qëllime të fshehura.

Country: 
Genre: Mister, Thriller
HD Rising High 2020 5.7
Rising High
Rising High

Rising High

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Rising High
HD
IMDb: 5.7
94 min

Ngritja dhe rënia e tre agjentëve të korruptuar të pasurive të patundshme që grumbullojnë pasuri absurde në një kohë shumë të shkurtër, por bien në një vorbull mashtrimi, lakmie dhe…

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Atlantics 2019 6.8
Atlantics
Atlantics

Atlantics

Dramë Fantazi Mister Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Atlantics
HD
IMDb: 6.8
106 min

Në një periferi të njohur të Dakarit, punëtorët e ndërtimit në një kullë futuriste, pa paguar me muaj, vendosin të largohen jashtë vendit nga oqeani, për një të ardhme më…

Country: 
HD Bad Education 2019 7.1
Bad Education
Bad Education

Bad Education

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Bad Education
HD
IMDb: 7.1
108 min

Bazuar në një ngjarje të vërtetë, filmi tregon për shpërdorimin më të madh të fondeve të shkollave publike në historinë amerikane. Frenk Tason, drejtori i rrethit shkollor në Rozlin, është…

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD The Willoughbys 2020 6.4
The Willoughbys
The Willoughbys

The Willoughbys

Animuar Familjar Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Willoughbys
HD
IMDb: 6.4
90 min

Të bindur se do ishin më mirë duke u rritur vetëm, fëmijët Uillobi kurdisin një plan tinëzar për t’i nisur prindërit e tyre egoistë me pushime. Më pas, edhe vetë…

Country: 
HD Faith, Hope & Love 2019 6.1
Faith, Hope & Love
Faith, Hope & Love

Faith, Hope & Love

Komedi Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Faith, Hope & Love
HD
IMDb: 6.1
106 min

Një balerinë e divorcuar rishtas hyn në një konkurs vallëzimi në një përpjekje të dëshpëruar për të shpëtuar studion e saj të kërcimit nga mbyllja. Çfarë ndodh kur besimi, shpresa…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD High Heel Homicide 2017 3.5
High Heel Homicide
High Heel Homicide

High Heel Homicide

Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.5
High Heel Homicide
HD
IMDb: 3.5
81 min

Vrasje me Taka të Larta : Pas një vargu vrasjesh në qytet, dy detektivë punojnë për të zgjidhur misterin dhe për të gjetur vrasësin. Te dhënat e tyre të vetme:…

Country: 
Genre: Thriller
HD The Call of the Wild 2020 6.8
The Call of the Wild
The Call of the Wild

The Call of the Wild

Aventurë Dramë Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Call of the Wild
HD
IMDb: 6.8
100 min

Një qen slite përpiqet të mbijetoje në pyjet e egra të Jukonit.

Country: