Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD Shark Season 2020 5.6
Shark Season
Shark Season

Shark Season

Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Shark Season
HD
IMDb: 5.6
N/A

Një peshkaqen i bardhë, në mënyrë të pamëshirshme, ndjek tre kanoe në një ishull të sapo zbuluar. Ndërsa ata presin që të vijnë t’i ndihmojnë, baticat fillojnë të ngrihen, duke…

Genre: Horror, Thriller
HD The King of Staten Island 2020 7.2
The King of Staten Island
The King of Staten Island

The King of Staten Island

Dramë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The King of Staten Island
HD
IMDb: 7.2
136 min

Një gjysëm-autobiografi, komedi-dramë, për Pete Davidson, duke u rritur në Staten Island. Përfshirë humbjen e babait gjatë 9/11 dhe hyrjen në botën e komedisë (stand up).

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Landfall 2017 6.0
Landfall
Landfall

Landfall

Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Landfall
HD
IMDb: 6.0
99 min

Një çift i ri në Australinë tropikale merren peng nga tre kriminelë të cilët kanë me vete një kuti misterioze. Ata duhet të mbështeten tek guximi dhe dinakëria e tyre…

Country: 
Genre: Thriller
HD Double World 2019 6.4
Double World
Double World

Double World

Aksion Aventurë Fantazi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Double World
HD
IMDb: 6.4
110 min

Në një univers imagjinar që përfshin dhjetë kombe. Duke parë që vendi fqinj bëhet gjithnjë e më i fuqishëm, një luftëtar organizon një konkurs për të zbuluar luftëtarët më të…

Country: 
HD The Very Excellent Mr. Dundee 2020 4.9
The Very Excellent Mr. Dundee
The Very Excellent Mr. Dundee

The Very Excellent Mr. Dundee

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
The Very Excellent Mr. Dundee
HD
IMDb: 4.9
88 min

Paul Hogan po kthehet në qendër të vëmendjes, ndërsa ai dëshpërimisht tenton të rregullojë reputacionin e tij të njollosur, në prag të marrjes së një titulli kalorësie.

Country: 
Genre: Komedi
HD Dil Bechara 2020 9.3
Dil Bechara
Dil Bechara

Dil Bechara

Dramë Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 9.3
Dil Bechara
HD
IMDb: 9.3
101 min

Historia mes dy të sëmurëve me kancer dhe dashurisë mes tyre. Bazuar në librin e suksesshëm të Xhon Grinit “Faji i yjeve tona”.

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD The Rental 2020 5.8
The Rental
The Rental

The Rental

Dramë Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Rental
HD
IMDb: 5.8
88 min

Dy çifte prenotojnë një shtëpi pushimi larg për të festuar gjatë fundjavës.

Country: 
HD The Wave 2008 7.6
The Wave
The Wave

The Wave

Dramë Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Wave
HD
IMDb: 7.6
107 min

Rainerit i është dhënë detyra të mësojë nxënësit e tij për gjendjen autokratike gjatë një projekti një javor. I preferuar në mesin e fëmijëve, Raineir vendos t’i lërë studentët e…

Country: 
Genre: Dramë, Thriller
HD Chhapaak 2020 5.0
Chhapaak
Chhapaak

Chhapaak

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Chhapaak
HD
IMDb: 5.0
120 min

Gjyqet dhe triumfet e Maltit, një e mbijetuar nga një sulm acid. Nga hetimi i sulmit deri në proceset gjyqësore, trajtimi mjekësor deri tek shërimi emocional. Chhapaak është historia e…

Country: 
Genre: Dramë
HD Undisputed III: Redemption 2010 7.4
Undisputed III: Redemption
Undisputed III: Redemption

Undisputed III: Redemption

Aksion Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Undisputed III: Redemption
HD
IMDb: 7.4
96 min

Boyka është rikthyer. Këtë herë ai është duke luftuar për herë të parë në turneun e burgjeve me një gju të thyer.

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Kissing Booth 2 2020 6.1
The Kissing Booth 2
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Kissing Booth 2
HD
IMDb: 6.1
130 min

Në shkollë të lartë, Elle ka një marrëdhënietë gjatë me të dashurin e saj të ëndrrave Noah, bën aplikimet për kolegj dhe krijon një miqësi të re me një djalosh…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Offering to the Storm 2020 6.2
Offering to the Storm
Offering to the Storm

Offering to the Storm

Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Offering to the Storm
HD
IMDb: 6.2
139 min

Kur detektivja Salazar përpiqet të zgjidh një çështje që ka përndjekur për vite me radhë qytetin dhe familjen e saj, ajo zbulon të fshehta të errëta që vënë në rrezik…

Country: 
Genre: Krim, Thriller
HD The Larva Island Movie 2020 N/A
The Larva Island Movie
The Larva Island Movie

The Larva Island Movie

Animuar Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: N/A
The Larva Island Movie
HD
IMDb: N/A
89 min

Çak, një djalë që ka humbur për disa vite në një ishull, kthehet në shtëpi dhe bisedon me një gazetare për jetën e ishullit si edhe për shokët që njeh…

Country: 
Genre: Animuar, Familjar
HD Debunkers, Inc. 2019 5.8
Debunkers, Inc.
Debunkers, Inc.

Debunkers, Inc.

Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Debunkers, Inc.
HD
IMDb: 5.8
90 min

Tre detektivë gjimnazi nisin një biznes për zgjidhje vrasjesh të mistershme. Por gjithçka ndryshon kur ngarkohen me detyrën e parë të demaskimit të një mallkimi lidhur me një vrasje të…

Country: 
Genre: Familjar
HD Dirt Music 2019 7.1
Dirt Music
Dirt Music

Dirt Music

Dramë Krim Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Dirt Music
HD
IMDb: 7.1
105 min

Dy njerëz të humbur ne jetë takohen në një mënyrë po aq rastësore se dhe magjike dhe arrijnë që të ndihmojnë njëri tjetrin që të gjejnë qëllime të reja për…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Romancë
HD Martha Marcy May Marlene 2011 6.9
Martha Marcy May Marlene
Martha Marcy May Marlene

Martha Marcy May Marlene

Dramë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Martha Marcy May Marlene
HD
IMDb: 6.9
102 min

E ndjekur nga kujtimet e dhimbshme dhe paranojat në rritje, një grua e dëmtuar lufton të ri-asimilohet me familjen e saj pasi iku nga një kult abuziv.

Country: 
Genre: Dramë, Thriller
HD Dragon Quest: Your Story 2019 6.6
Dragon Quest: Your Story
Dragon Quest: Your Story

Dragon Quest: Your Story

Animuar Aventurë Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Dragon Quest: Your Story
HD
IMDb: 6.6
103 min

Luka, një hero, duhet të ndjekë hapat e babait të tij për të gjetur shpatën Zenitiane dhe për t’i dhënë fund sundimit të peshkopit të lig, Ladja.

Country: 
HD Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events 2004 6.8
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Aventurë Familjar Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events
HD
IMDb: 6.8
108 min

Kur prindërit e tyre vdesin në një zjarr masiv, tre fëmijë dërgohen të jetojnë në kujdestarinë e kushëririt të tyre, kontit Olaf. Por shpejt, ata zbulojnë se ai është vetëm…

Country: 
TV Sex Education 2019
Sex Education
Sex Education

Sex Education

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi:
Sex Education
TV
TMDb: 8.4
45 min

Një djalë adoleshent me një mama terapiste seksi bashkohet me një shok nga gjimnazi për të krijuar një klinikë nëntokësore në shkollë e cila do perdoret për terapi seksuale.

Status: Returning Series
Genre: Dramë, Komedi
TV Breakout Kings 2011
Breakout Kings
Breakout Kings

Breakout Kings

Aksion Dramë  2011 Shiko tani
Vlersimi:
Breakout Kings
TV
TMDb: 6.4
60,43 min

“Mbretërit e Arratisë”.Nje grup i marshallëve të SHBA-së bashkohet me disa të dënuar (ish të arratisur) dhe formojnë një skuadër e cila punon për ndjekjen dhe kapjen e të gjithë…

Status: Canceled
Genre: Aksion, Dramë
TV Kalifat 2020
Kalifat
Kalifat

Kalifat

Dramë War & Politics  2020 Shiko tani
Vlersimi:
Kalifat
TV
TMDb: 7.4
45 min

Agjentja Fatima merr një mëson se një akt terrorist është planifikuar në Suedi. Në të njëjtën kohë, adoleshentja Sulle i jep vetes një mundesi për të mesuar më shumë rreth…

Status: Ended
TV The Last Dance 2020
The Last Dance
The Last Dance

The Last Dance

Dokumentar  2020 Shiko tani
Vlersimi:
The Last Dance
TV
TMDb: 8.4
60 min

Historia ngritjes së Chicago Bulls gjatë viteve 1990, të udhëhequr nga Michael Jordan, një nga dinastitë më të qarta në historinë e sportit.

Status: Ended
Genre: Dokumentar
TV Spartacus 2010
Spartacus
Spartacus

Spartacus

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi:
Spartacus
TV
TMDb: 7.9
53 min

Jeta e Spartakut, gladiatori që drejtoi një rebelim kundër Romakëve. Që nga koha e tij si aleat i Romakëve, tradhtia dhe jeta si gladiator me emer, deri tek rebelimi që…

Status: Ended
Genre: Dramë
TV The Witcher 2019
The Witcher
The Witcher

The Witcher

Aksion Aventurë Dramë Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi:
The Witcher
TV
TMDb: 8.1
60 min

Geralti, një gjahtar i pamëshirshëm, lufton për të gjetur vendin e tij në një botë ku njerëzit shpesh dëshmojnë më të lig se kafshët.

Status: Returning Series
TV Vagabond 2019
Vagabond
Vagabond

Vagabond

Aksion Aventurë Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi:
Vagabond
TV
TMDb: 8
60 min

Një njeri i zakonshëm që has në rrethana befasuese që e vendosin atë në qendër të një skandali të madh korrupsioni.

Status: Ended
TV Watchmen 2019
Watchmen
Watchmen

Watchmen

Aksion Dramë Krim Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi:
Watchmen
TV
TMDb: 7.8
60 min

Ndryshe nga historitë tjera, vigjilentët e maskuar trajtohen si të jashtëligjshëm, Watchmen përqafon nostalgjinë e romanit origjinal watchmen, vetëm se kesaj rradhe do mundohet të marre gjithcka ne dorën e…

Status: Ended
TV The Widow 2019
The Widow
The Widow

The Widow

Aksion Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi:
The Widow
TV
TMDb: 7
45 min

Kërkimi i dëshpëruar i një gruaje për të zbuluar zhdukjen misterioze të burrit të saj e çon atë në Kongo / Afrike, ku bën gjithcka për të zbuluar se çfarë…

Status: Ended
Genre: Aksion, Dramë
TV Peaky Blinders 2013
Peaky Blinders
Peaky Blinders

Peaky Blinders

Dramë Krim  2013 Shiko tani
Vlersimi:
Peaky Blinders
TV
TMDb: 8.5
60 min

“Peaky Blinders” një dramë kriminale që tregon historinë e një familjeje mafioze përgjatë luftërave botërore, e cila është kthyer në një hit të padiskutueshëm. Pas Luftës së Madhe në 1919,…

Status: Returning Series
Genre: Dramë, Krim
TV Rise of Empires: Ottoman 2020
Rise of Empires: Ottoman
Rise of Empires: Ottoman

Rise of Empires: Ottoman

Dokumentar Luftë Turk  2020 Shiko tani
Vlersimi:
Rise of Empires: Ottoman
TV
TMDb: 7.3
50 min

Sulltani osman Mehmedi i dyte organizon një sulm madhështor për të rrëzuar muret e Kostandinopojës dhe për të pushtuar qytetin. Aty do te ndeshet me Xhovan Justinianin e famshëm dhe…

Status: Ended
TV The Good Doctor 2017
The Good Doctor
The Good Doctor

The Good Doctor

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi:
The Good Doctor
TV
TMDb: 8.6
42 min

Shon Murfi, një kirurg i ri me autizëm dhe sindromën Savant, është rekrutuar në njësinë kirurgjikale në një spitali prestigjoz. A do mundet ai të kujdeset për pacientët dhe njëkohësisht…

Status: Vazhdon...
Genre: Dramë
TV See 2019
See
See
TV
TMDb: 8
60 min

Në dinastine dystopiane, raca njerëzore ka humbur shikimin, ata gjejnë mënyra të reja për të bashkëvepruar, ndërtuar, gjuajtur dhe për të mbijetuar. Çdo gjë ndryshon kur 2 binjakë lindin dhe…

Status: Returning Series
TV Dracula 2020
Dracula
Dracula

Dracula

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi:
Dracula
TV
TMDb: 7.4
90 min

Në 1897 Transylvania, konti gjakpires thur plane kundër qytetit të Londrës.

Status: Ended
Genre: Dramë
TV Chernobyl 2019
Chernobyl
Chernobyl

Chernobyl

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi:
Chernobyl
TV
TMDb: 8.5
70,60 min

Fatkeqësia e Chernobilit një aksident bërthamor që ndodhi më 26 prill 1986 në reaktorin bërthamor Nr.4 në Centralin Bërthamor të Chernobilit, afër qytetit të Pripyat në veri të Republikës Socialiste…

Status: Ended
Genre: Dramë
TV Game of Thrones 2011
Game of Thrones
Game of Thrones

Game of Thrones

Dramë Fantazi Sci-fi  2011 Shiko tani
Vlersimi:
Game of Thrones
TV
TMDb: 8.3
60 min

Game of Thrones ( Froni i Shpatave) është një serial televiziv amerikan i zhanrit dramë dhe fantazi, i krijuar për HBO nga David Benioff dhe D. B. Weiss. Është një…

Status: Përfunduar
TV The Clone 2001
The Clone
The Clone

The Clone

Dramë Romancë Sci-Fi & Fantasy  2001 Shiko tani
Vlersimi:
The Clone
TV
TMDb: 8.4
50 min

Pasi i vdes i biri, shkenctari më i mirë në botë nuk e arrin ta pranojë humbjen e tij dhe vendos ta klonojë atë, i bukur dhe simpatik si vëllai…

Status: Ended