Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD A Monster in Paris 2011 6.7
A Monster in Paris
A Monster in Paris

A Monster in Paris

Animuar Aventurë Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
A Monster in Paris
HD
IMDb: 6.7
90 min

Një film i animuar, ngjarjet e të cilit zhvillohen në Paris në vitet 1910 e që flet për një përbindësh që jeton në një kopësht dhe dashurinë e tij për…

Country: 
HD Made in Italy 2020 5.5
Made in Italy
Made in Italy

Made in Italy

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Made in Italy
HD
IMDb: 5.5
94 min

Një artist bashkë me djalin e tij udhëton nga Londra për në Itali, për të shitur shtëpinë e vjetër atje që mbart kujtime të gruas së tij që tashmë nuk…

Country: 
Genre: Komedi
HD Vernost a.k.a Fidelity 2019 6.1
Vernost a.k.a Fidelity
Vernost a.k.a Fidelity

Vernost a.k.a Fidelity

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Vernost a.k.a Fidelity
HD
IMDb: 6.1
82 min

Një qift i martuar has në disa probleme pasi mes tyre nuk ka seks, faji qëndron tek burri dhe ajo mendon se ai shkon me dikë tjetër, më pas gruaja…

Country: 
Genre: Dramë
HD Sinbad: The Fifth Voyage 2014 5.2
Sinbad: The Fifth Voyage
Sinbad: The Fifth Voyage

Sinbad: The Fifth Voyage

Aksion Aventurë Fantazi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Sinbad: The Fifth Voyage
HD
IMDb: 5.2
89 min

Kur bija e Sulltanit rrëmbehet nga një magjistar i errët, Sinbad merr përsipër të udhëtojë përmes një shkretëtire të mbushur me krijesa magjike dhe të shpëtojë të bijën e Sulltanit.

Country: 
HD These Final Hours 2013 6.7
These Final Hours
These Final Hours

These Final Hours

Dramë Sci-fi Thriller  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
These Final Hours
HD
IMDb: 6.7
87 min

Një njeri egoist ishte nisur drejt një feste që po zhvillohej pak orë para fundit të botës, por përfundon duke shpëtuar një vajzë të vogël dhe duke kërkuar babain e…

Country: 
HD I’m Thinking of Ending Things 2020 7.0
I’m Thinking of Ending Things
I’m Thinking of Ending Things

I’m Thinking of Ending Things

Dramë Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
I’m Thinking of Ending Things
HD
IMDb: 7.0
134 min

Një grua plot dyshime, udhëton me të dashurin e saj drejt fermës së veçuar të prindërve të tij. Pasi arrijnë atje, ajo fillon të dyshojë për gjithçka që mendonte se…

Country: 
Genre: Dramë, Thriller
HD High Strung Free Dance 2018 6.7
High Strung Free Dance
High Strung Free Dance

High Strung Free Dance

Muzikë Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
High Strung Free Dance
HD
IMDb: 6.7
103 min

Një koreograf i ri bën bashkë një balerinë moderne dhe një pianist inovativ për shfaqjen më të famshme të New York-ut…

Country: 
Genre: Muzikë, Romancë
HD V/H/S: Viral 2014 4.2
V/H/S: Viral
V/H/S: Viral

V/H/S: Viral

Horror Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
V/H/S: Viral
HD
IMDb: 4.2
81 min

Ky film tregon për jetën e disa adoleshentëve të cilët duan të bëhen të famshëm nëpërmjet videove që filmojnë.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD The Burnt Orange Heresy 2019 5.8
The Burnt Orange Heresy
The Burnt Orange Heresy

The Burnt Orange Heresy

Aksion Dramë Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Burnt Orange Heresy
HD
IMDb: 5.8
99 min

I punësuar për të vjedhur një pikturë të rrallë nga një prej piktorëve më enigmatikë të të gjitha kohërave, një tregtar ambicioz arti verbohet nga lakmia pa arritur të kuptojë…

Country: 
HD Cars 2 2011 6.1
Cars 2
Cars 2

Cars 2

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Cars 2
HD
IMDb: 6.1
106 min

Ylli i famshëm i garave Vetëtima dhe shoku i tij Materi shkojnë përtej oqeanit për të marrë pjesë në garat e Kampionatit Botëror. Por fitorja do jetë tepër e vështirë…

Country: 
HD Cars 2006 7.1
Cars
Cars

Cars

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Cars
HD
IMDb: 7.1
117 min

Rrufeja MeKuin, një makinë garash fillestare i prirur për të pasur sukses, mëson se jeta ka të bëjë me udhëtimin, e jo vijën e mbarimit.

Country: 
HD After She Wakes 2019 5.0
After She Wakes
After She Wakes

After She Wakes

Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
After She Wakes
HD
IMDb: 5.0
78 min

Pas një tragjedie të keqe, një grua e izoluar bashkë me vajzën e saj fillon të hasë probleme me gjumin të cilat duket që kanë lidhje me një botë djallëzore.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD The Captive 2014 5.9
The Captive
The Captive

The Captive

Dramë Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Captive
HD
IMDb: 5.9
112 min

Tetë vjet pas zhdukjes së Kasandrës, disa incidente shqetësuese tregojnë se ajo është ende gjallë. Policia, prindërit, madje edhe vetë Kasandra, do mundohen të zgjidhin misterin e zhdukjes së saj.

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Mulan 2020 5.5
Mulan
Mulan

Mulan

Aksion Aventurë Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Mulan
HD
IMDb: 5.5
115 min

Një vajzë e re bukuroshe maskohet si një luftëtar mashkull në mënyrë që të shkojë në luftë në vend të babait të saj pasi ai është i sëmurë.

Country: 
HD The Retrieval 2013 6.6
The Retrieval
The Retrieval

The Retrieval

Aventurë Dramë Western  2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Retrieval
HD
IMDb: 6.6
92 min

Nën rrethanat e luftës civile në Amerikë, një djalosh me ngjyrë dërgohet nga pronari i tij në veri . Gjatë kthimit ky udhëtim nuk do të shkojë ashtu siç pritej.

Country: 
HD The 2nd 2020 4.1
The 2nd
The 2nd

The 2nd

Aksion  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
The 2nd
HD
IMDb: 4.1
93 min

Komandanti i agjendës sekrete Vik Dejvis, ndodhet në telashe pasi djali i tij dhe vajza e një gjykatësi me emër ndodhen në një ndërtesë plot me terroristë…

Country: 
Genre: Aksion
HD English Dogs in Bangkok 2020 6.1
English Dogs in Bangkok
English Dogs in Bangkok

English Dogs in Bangkok

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
English Dogs in Bangkok
HD
IMDb: 6.1
N/A

Në rrugët e Tailandës fillon shkatërrimi dhe kaosi pasi një ushtarak i njohur dhe një boksier kriminel bashkojnë forcat për tu bërë trafikantët më të rrezikshëm në botë të steroideve.

Country: 
Genre: Aksion, Thriller
HD Ice Age: The Meltdown 2006 6.8
Ice Age: The Meltdown
Ice Age: The Meltdown

Ice Age: The Meltdown

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Ice Age: The Meltdown
HD
IMDb: 6.8
91 min

Mani, Sidi dhe Diego mësojnë se epoka e akullit po përfundon pasi ato po shkrijnë, ata do mblidhen të gjithë sëbashku për t’u nisur në një udhëtim të gjatë me…

Country: 
TV Game of Thrones 2011
Game of Thrones
Game of Thrones

Game of Thrones

Dramë Fantazi Sci-fi  2011 Shiko tani
Vlersimi:
Game of Thrones
TV
TMDb: 8.3
60 min

Game of Thrones ( Froni i Shpatave) është një serial televiziv amerikan i zhanrit dramë dhe fantazi, i krijuar për HBO nga David Benioff dhe D. B. Weiss. Është një…

Status: Përfunduar
TV The Clone 2001
The Clone
The Clone

The Clone

Dramë Romancë Sci-Fi & Fantasy  2001 Shiko tani
Vlersimi:
The Clone
TV
TMDb: 8.4
50 min

Pasi i vdes i biri, shkenctari më i mirë në botë nuk e arrin ta pranojë humbjen e tij dhe vendos ta klonojë atë, i bukur dhe simpatik si vëllai…

Status: Ended