Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD Ice Age 2002 7.5
Ice Age
Ice Age

Ice Age

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Ice Age
HD
IMDb: 7.5
81 min

Gjatë Epokës së Akullnajave, një tigër dhëmbëmadh, një përtac dhe një mamuth leshi gjejnë një foshnjë t vogël e cila ka humbur, ata do bëjnë të pamundurën për ta kthyer…

Country: 
HD The Boxtrolls 2014 6.8
The Boxtrolls
The Boxtrolls

The Boxtrolls

Animuar Aventurë Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Boxtrolls
HD
IMDb: 6.8
96 min

Një fëmijë i vogël jetim, i rritur nga krijesa që banojnë në shpella e mbledhin plehra, përpiqet të ndihmojë miqtë e tij nga një asgjësues i rrezikshëm.

Country: 
HD Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters 2019 7.5
Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters
Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters

Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Kiz Kardesler A.K.A A Tale of Three Sisters
HD
IMDb: 7.5
108 min

Tre vajza të reja kthehen mbrapsht tek babai i tyre njëra pas tjetrës, në një fshat të varfër të Anadollit qendror, pasi nuk u pritën mirë tek familjet e pasura.

Genre: Dramë
HD The Fall 2006 7.9
The Fall
The Fall

The Fall

Aventurë Dramë Fantazi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
The Fall
HD
IMDb: 7.9
117 min

Në një spital në periferi të Los Anxhelesit të viteve 1920, një aktor i lënduar fillon t’i tregojë një pacienteje tjetër, një vajzë me krah të thyer, një histori fantastike…

Country: 
HD The Lion King 1994 8.5
The Lion King
The Lion King

The Lion King

Animuar Dublime Familjar  1994 Shiko tani
Vlersimi: 8.5
The Lion King
HD
IMDb: 8.5
88 min

Princi Simba dhe babai i tij mbreti, janë nën shënjestrën e xhaxhit të keq i cili ka për qëllim të marrë fronin në dorën e tij…

Country: 
HD Unknown Origins 2020 6.1
Unknown Origins
Unknown Origins

Unknown Origins

Aksion Aventurë Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Unknown Origins
HD
IMDb: 6.1
96 min

Madrid, 2019, një vrasës serial po përhap kaos. Njerëz të thjeshtë po vriten pasi ata imitojnë superheronj të famshëm nga bota e librave.

Country: 
HD Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood 2019 6.3
Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood
Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood

Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood

Aksion Horror Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Get Duked! A.K.A Boyz in the Wood
HD
IMDb: 6.3
87 min

4 shokë nisen për kamping në malësinë e bukur të Skocisë, papritur situata kthehet në një luftë për mbijetesë pasi ata bëhen shënjestra e disa gjahtarëve të egër…

Country: 
Genre: Aksion, Horror, Komedi
HD Bird People 2014 6.0
Bird People
Bird People

Bird People

Dramë Fantazi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Bird People
HD
IMDb: 6.0
127 min

Në një hotel pranë aeroportit në rrethinat e Parisit, një inxhinier lë papritur punën, shkëput marrëdhënien me gruan e tij dhe mbyllet në dhomë. Shumë shpejt, fati bashkon rrugën e…

Country: 
HD The War with Grandpa 2020 5.1
The War with Grandpa
The War with Grandpa

The War with Grandpa

Dramë Familjar Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The War with Grandpa
HD
IMDb: 5.1
94 min

I mërzitur që duhet t’ia jape dhomën e tij gjyshit, Piteri vendos ti hape atij luftë në përpjekje për ta marrë mbrapsht dhomën përsëri…

Country: 
HD One Night in Bangkok 2020 4.8
One Night in Bangkok
One Night in Bangkok

One Night in Bangkok

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
One Night in Bangkok
HD
IMDb: 4.8
105 min

Kai fluturon për në Bangkok, pasi armatoset merr një taksi. Ai i ofron shoferes një shumë të majme parash që ajo të bëhet shoferja personale e tij. Por pasi ajo…

Country: 
Genre: Aksion, Thriller
HD Ravage 2019 4.8
Ravage
Ravage

Ravage

Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Ravage
HD
IMDb: 4.8
N/A

Pasi një fotografe tregon në polici se si arriti të largohej nga Lugina Uaçatomi, ata e deklarojnë historinë e saj si një çmenduri, Por kur mësojnë se ajo po tregonte…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Bill & Ted Face the Music 2020 6.5
Bill & Ted Face the Music
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

Aventurë Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Bill & Ted Face the Music
HD
IMDb: 6.5
91 min

Një person nga e ardhmja u tregon dy miqve të mirë, Billit dhe Tedit, se vetëm një nga këngët e tyre mund të shpëtojë realitetin dhe të sjellë harmoni në…

Country: 
HD Steel Rain 2: Summit 2020 6.7
Steel Rain 2: Summit
Steel Rain 2: Summit

Steel Rain 2: Summit

Aksion Dramë Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Steel Rain 2: Summit
HD
IMDb: 6.7
132 min

Një pamje e udhëheqësve të Koresë së Jugut & Koresë së Veriut dhe SHBA-së, ku ata synojnë të diskutojnë për çështjen bërthamore të Koresë së Veriut dhe të gjejnë një…

Country: 
HD An American Pickle 2020 5.8
An American Pickle
An American Pickle

An American Pickle

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
An American Pickle
HD
IMDb: 5.8
88 min

Një emigrant i cili punon në një fabrikë turshish rrëzohet aksidentalisht në lëngun e turshive dhe bllokohet aty për 100 vite. Zgjimi pas 100 vitesh do sjellë një jetë krejt…

Country: 
Genre: Komedi
HD Baaghi 3 2020 4.1
Baaghi 3
Baaghi 3

Baaghi 3

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Baaghi 3
HD
IMDb: 4.1
143 min

Një burrë fillon një luftë të përgjakshme për të shpëtuar vëllain e tij pasi e kan rrëmbyer.

Country: 
Genre: Aksion, Thriller
HD Black Panther 2018 7.3
Black Panther
Black Panther

Black Panther

Aksion Aventurë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Black Panther
HD
IMDb: 7.3
134 min

T’Challa, pas vdekjes të së atit, Mbretit të Wakanda, rikthehet në shtëpi në kombin Afrikan të izoluar dhe të avancuar nga ana teknologjike, për të triumfuar në fron dhe për…

Country: 
HD Peninsula 2020 5.7
Peninsula
Peninsula

Peninsula

Aksion Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Peninsula
HD
IMDb: 5.7
116 min

Pasi një virus i cili kthen njerëzit në Zombi përhapet në Korenë e Jugut, pasagjerët luftojnë për mbijetesë në trenin që niset nga Seuli për në Busan.

Country: 
HD Balto II: Wolf Quest 2002 6.1
Balto II: Wolf Quest
Balto II: Wolf Quest

Balto II: Wolf Quest

Animuar Aventurë Dublime Familjar  2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Balto II: Wolf Quest
HD
IMDb: 6.1
76 min

Balto dhe vajza e tij Aleu, nisen në një udhëtim plot aventura, ku do zbulojnë shumë gjëra për veten e tyre.

Country: