Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD Balto 1995 7.1
Balto
Balto

Balto

Animuar Aventurë Dublime Familjar  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Balto
HD
IMDb: 7.1
78 min

Një qen Husky i vetmuar rrezikon jetën e tij për të parandaluar një epidemi vdekjeprurëse e cila rrezikon të shkatërrojë Alaskën.

Country: 
HD My Cousin Vinny 1992 7.6
My Cousin Vinny
My Cousin Vinny

My Cousin Vinny

Komedi Krim  1992 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
My Cousin Vinny
HD
IMDb: 7.6
120 min

Dy të djem nga Nju Jorku, akuzohen për vrasje në një qytet të Alabamas-it. Ata kërkojnë ndihmë te një avokat i njohur, por që është pa eksperiencë gjyqësore…

Country: 
Genre: Komedi, Krim
HD Ava 2020 5.4
Ava
Ava

Ava

Aksion Dramë Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Ava
HD
IMDb: 5.4
96 min

Ava është një vrasëse gjak ftohtë e cila punon për një organizatë të zezë, tani ajo do luftojë për jetën e saj pasi organizata kërkon ta eliminojë sepse shpesh ajo vinte…

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Superman: Man of Tomorrow 2020 6.7
Superman: Man of Tomorrow
Superman: Man of Tomorrow

Superman: Man of Tomorrow

Aksion Animuar  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Superman: Man of Tomorrow
HD
IMDb: 6.7
86 min

Klark Kent një praktikanti i ri mëson shumë rreth punës në kushte të vështira pasi Lobo dhe Paraziti shkelin në Metropolis…

Country: 
Genre: Aksion, Animuar
HD Latte and the Magic Waterstone 2019 5.9
Latte and the Magic Waterstone
Latte and the Magic Waterstone

Latte and the Magic Waterstone

Animuar Aventurë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Latte and the Magic Waterstone
HD
IMDb: 5.9
89 min

Pasi një thatësirë e keqe ka pushtuar pyllin, një iriq i vogël duhet do bëje gjithcka për të shpëtuar pyllin dhe banorët e saj, ajo niset në kërkim të një…

Country: 
HD Never Die Alone 2004 5.7
Never Die Alone
Never Die Alone

Never Die Alone

Aksion Dramë Krim  2004 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Never Die Alone
HD
IMDb: 5.7
88 min

Jeta e një shpërndarësi droge i cili ka regjistruar çdo gjë në kasetë që t’ia tregojë botës. Kur ai kthehet në shtëpinë e tij të vjetër atë e pret një…

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Henry’s Crime 2010 6.0
Henry’s Crime
Henry’s Crime

Henry’s Crime

Komedi Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Henry’s Crime
HD
IMDb: 6.0
108 min

Pasi lirohet nga burgu për një krim që nuk e kishte bërë vetë, Henri do të kthehet që ta plotësojë kohën që kishte kryer në burg dhe do të bëjë…

Country: 
Genre: Komedi, Krim
HD Most Wanted 2020 6.1
Most Wanted
Most Wanted

Most Wanted

Biografi Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Most Wanted
HD
IMDb: 6.1
135 min

Në 1989 një gazetar investigativ nga Kanadaja lufton për të ekspozuar të vërtetën e shtrembëruar të një operacioni policor kundër heroinës, ku është futur në kurth një person i pafajshëm.

Country: 
HD The Road to El Dorado 2000 6.9
The Road to El Dorado
The Road to El Dorado

The Road to El Dorado

Animuar Aventurë Familjar  2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Road to El Dorado
HD
IMDb: 6.9
89 min

Dy Hajduteve u bie në dorë një hartë për në qytetin e magjishem të arit El Dorado! Ndiqini Aventurat e tyre në: Mistreci.to

Country: 
HD Mulan II 2004 5.7
Mulan II
Mulan II

Mulan II

Animuar Dublime Familjar  2004 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Mulan II
HD
IMDb: 5.7
79 min

Ndërsa përgatiten për dasmën e tyre, Shang dhe Mulan dërgohen papritur në një mision sekret. Mushu fillon të ndërhyj, dhe një sulm i befasishëm nga Mongolët prish shumë plane.

HD Silhouette 2019 5.5
Silhouette
Silhouette

Silhouette

Dramë Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Silhouette
HD
IMDb: 5.5
N/A

Silhouette është historia e Xhekut dhe Amandës, pasi vajza e tyre vdes, ata vendosin të nisin një jetë të re nga fillimi. Por gjërat nuk shkojnë siç duhet pasi djajt…

Country: 
HD Khuda Haafiz 2020 7.5
Khuda Haafiz
Khuda Haafiz

Khuda Haafiz

Aksion Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Khuda Haafiz
HD
IMDb: 7.5
N/A

Jeta e një çifti të sapomartuar ndodhet në rrezik pasi gruaja zhduket në rrethana të pa shpjegueshme.

Country: 
Genre: Aksion, Thriller
HD A Daughter’s Plan to Kill 2019 4.7
A Daughter’s Plan to Kill
A Daughter’s Plan to Kill

A Daughter’s Plan to Kill

Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
A Daughter’s Plan to Kill
HD
IMDb: 4.7
90 min

Pasi Keti dhe Greg Karlail ftuan vajzën e braktisur të tij të jetonte me ta, nuk e kishin idenë se po ftonin xhelozinë, dhunën dhe mashtrimin në shtëpinë e tyre,…

Country: 
Genre: Thriller
HD Tesla 2020 5.2
Tesla
Tesla

Tesla

Biografi Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Tesla
HD
IMDb: 5.2
102 min

Një udhëtim i bukur biografik mbi jetën e një nga shkencëtarëve më influencues dhe revolucionarë të të gjitha kohërave për të parë idetë e tij, personalitetin, marrëdhëniet me Tomas Edisonin,…

Country: 
Genre: Biografi, Dramë
HD Fearless 2020 4.8
Fearless
Fearless

Fearless

Animuar Familjar Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Fearless
HD
IMDb: 4.8
89 min

Një lojtar adoleshent i fiksuar pas videolojrave është i detyruar të shndërrohet në dado me kohë të plotë, pasi loja e tij e preferuar hedh tre foshnje të fuqishme, në…

Country: 
HD The Champion 2019 6.1
The Champion
The Champion

The Champion

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Champion
HD
IMDb: 6.1
105 min

Pas çmendurive të shumta, një futbollisti tepër të talentuar, i caktohet një mësues për ta ndihmuar të kontrollojë sjelljen e tij prej mistreci.

Country: 
Genre: Dramë
HD Around the Sun 2019 5.5
Around the Sun
Around the Sun

Around the Sun

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Around the Sun
HD
IMDb: 5.5
78 min

Një eksplorues vendesh për xhirime filmash dashurohet me një grua të bukur gjatë vizitës së tij në një kështjellë të vjetër franceze…

Country: 
Genre: Dramë
HD The Secret Garden 2020 5.2
The Secret Garden
The Secret Garden

The Secret Garden

Dramë Familjar Fantazi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
The Secret Garden
HD
IMDb: 5.2
99 min

Një vajzë jetime zbulon një kopsht magjik të fshehur në pasurinë e rreptë të xhaxhait të saj.

Country: