Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD Dangerous Lies 2020 5.2
Dangerous Lies
Dangerous Lies

Dangerous Lies

Dramë Mister Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Dangerous Lies
HD
IMDb: 5.2
96 min

Pasi një i moshuar pasanik vdes ai i lë të gjithë pasurinë e tij kujdestares, ajo përfshihet në një rrjet mashtrimesh dhe vrasjesh. Për të mbijetuar, asaj do t’i duhet…

Country: 
HD Project Power 2020 6.1
Project Power
Project Power

Project Power

Aksion Krim Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Project Power
HD
IMDb: 6.1
111 min

Pasi një pilulë misterioze u jep njerëzve super fuqi, nje adoloshente e re bashkë me një polic vendosin të bashkpunojnë me një ish-ushtar për të gjetur dhe kapur pergjegjësit qe…

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Sci-fi
HD Waiting for the Barbarians 2019 5.9
Waiting for the Barbarians
Waiting for the Barbarians

Waiting for the Barbarians

Dramë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Waiting for the Barbarians
HD
IMDb: 5.9
112 min

Një gjyqtar i cili punon në një zonë kufitare fillon të vërë në dyshim besnikërinë e tij ndaj perandorisë, edhe kundërshton sjelljen e popullit të tij ndaj egërsirave.

Country: 
Genre: Dramë
HD Work It 2020 6.2
Work It
Work It

Work It

Komedi Muzikë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Work It
HD
IMDb: 6.2
93 min

Pasi Kuin Akermenit për fakultetin e ëndrrave të saj varet nga performanca në një garë kërcimi, ajo formon me një grup dështakësh për të mundur grupin më të mirë të…

Country: 
Genre: Komedi, Muzikë
HD Paydirt 2020 N/A
Paydirt
Paydirt

Paydirt

Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Paydirt
HD
IMDb: N/A
N/A

Një ish i burgaxhi lirohet me kusht nga burgu dhe takon shoqërinë e vjetër për të gjurmuar një thesar që kishin vjedhur dikur. Ndërkohë një sherif dhe një kartel droge…

Country: 
Genre: Krim, Thriller
HD Awakenings 1990 7.8
Awakenings
Awakenings

Awakenings

Biografi Dramë  1990 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Awakenings
HD
IMDb: 7.8
121 min

Viktimat e një epidemie e cila ju dëmtoi trurin shumë vite më parë duke i lënë ata gjysmë sakatë për një kohë shumë të gjatë, por tani një ilaç i…

Country: 
Genre: Biografi, Dramë
HD Lootcase 2019 7.8
Lootcase
Lootcase

Lootcase

Komedi Krim  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Lootcase
HD
IMDb: 7.8
N/A

Nandan gjen një valixhe e cila është plot me para. Pai nuk dihet se kujt i përket, nga është, ose si arriti aty. Nandan është në dilemë nëse duhet ta…

Country: 
Genre: Komedi, Krim
HD Happy Together 1997 7.8
Happy Together
Happy Together

Happy Together

Dramë Romancë  1997 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Happy Together
HD
IMDb: 7.8
96 min

Dy djem të rinj nga Hong Kongu vendosin të shkojnë në një aventurë në Argjentinë. Kur mbërrijnë atje, e gjejnë veten para disa vështirësive dhe kuptojnë se rrugët e tyre…

Genre: Dramë, Romancë
HD Yaara 2020 6.3
Yaara
Yaara

Yaara

Aksion Dramë Krim  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Yaara
HD
IMDb: 6.3
N/A

Historia e “Chaukdi Gang” dhe burrave të cilët ndihmuan në rritjen e kësaj bande. Kjo bandë prej katër personash është kapur nga policia dhe po vuan dënimin në burg. Këta…

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Cosmos 2019 5.8
Cosmos
Cosmos

Cosmos

Aventurë Mister Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Cosmos
HD
IMDb: 5.8
128 min

Kozmos eksploron orët e para emocionuese të kontaktit të parë pasi tre astronomë aksidentalisht interceptojnë atë që ata besojnë si një sinjal i dobët, të koduar nga një civilizim i…

Country: 
HD Le Mac 2010 6.1
Le Mac
Le Mac

Le Mac

Komedi Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Le Mac
HD
IMDb: 6.1
90 min

Një bankier i urtë duhet të vjedhë identitetin e vëllait të tij, një gangsteri në arrati, dhe të mësojë se puna e tij nuk është aq e mirë sa duket…

Country: 
Genre: Komedi, Krim
HD The Truth 2019 6.4
The Truth
The Truth

The Truth

Drama Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Truth
HD
IMDb: 6.4
106 min

Një ribashkim i fortë ndodh mes një aktoreje dhe vajzës së saj shkrimtare,  pasi aktorja publikon librin e saj autobiografik.

Country: 
Genre: Drama, Familjar
HD Green Rush 2020 4.1
Green Rush
Green Rush

Green Rush

Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Green Rush
HD
IMDb: 4.1
N/A

Një fermer dhe e dashura e tij, luftojnë për jetët e tyre pasi disa kriminelë të ligë futen pa leje në tokën e tyre të cilën e kanë mbjellur me…

Country: 
Genre: Thriller
HD WingMan 2020 5.5
WingMan
WingMan

WingMan

Komedi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
WingMan
HD
IMDb: 5.5
74 min

Një histori tragjike e Miç Ulfit, një ekzekutiv filmi i poshtëruar dhe deluzional, i cili arratiset për në Kuba që të largohet nga kreditorët, një përpjekje e fundit kjo për…

Country: 
Genre: Komedi
HD Killers 2014 6.4
Killers
Killers

Killers

Aksion Dramë Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Killers
HD
IMDb: 6.4
137 min

Një vrasës psikopat japonez, aksidentalisht nxit “anën e errët” të një gazetari. Ata fillojnë të komunikojnë me anë të internetit dhe krijojnë një lidhje të ndërlikuar.

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Frank 2014 7.0
Frank
Frank

Frank

Dramë Komedi Muzikë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Frank
HD
IMDb: 7.0
95 min

Xhoni, një djalosh që dëshiron të bëhet muzikant, zbulon se ka marrë përsipër më shumë nga ç’mund të përballojë kur bashkohet me një bandë të çuditshme muzike Pop, të drejtuar…

Country: 
HD The Time Traveler’s Wife 2009 7.1
The Time Traveler’s Wife
The Time Traveler’s Wife

The Time Traveler’s Wife

Dramë Fantazi Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Time Traveler’s Wife
HD
IMDb: 7.1
107 min

Një dramë romantike për një bibliotekar nga Çikago me një anomali gjenetike që udhëton në kohë dhe vështirësitë që has me martesën e tij.

Country: 
HD Crac 1980 7.4
Crac
Crac

Crac

Animuar Short  1980 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Crac
HD
IMDb: 7.4
15 min

Një film i shkurtër ku illustrohet Montreali (Kanadaja) i cili tregon se sa e bukur ishte jeta përpara kur nuk kishte ndërtime, pallate etj…

Country: 
Genre: Animuar, Short