Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD The Rental 2020 5.8
The Rental
The Rental

The Rental

Dramë Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Rental
HD
IMDb: 5.8
88 min

Dy çifte prenotojnë një shtëpi pushimi larg për të festuar gjatë fundjavës.

Country: 
HD The Wave 2008 7.6
The Wave
The Wave

The Wave

Dramë Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Wave
HD
IMDb: 7.6
107 min

Rainerit i është dhënë detyra të mësojë nxënësit e tij për gjendjen autokratike gjatë një projekti një javor. I preferuar në mesin e fëmijëve, Raineir vendos t’i lërë studentët e…

Country: 
Genre: Dramë, Thriller
HD Chhapaak 2020 5.0
Chhapaak
Chhapaak

Chhapaak

Dramë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Chhapaak
HD
IMDb: 5.0
120 min

Gjyqet dhe triumfet e Maltit, një e mbijetuar nga një sulm acid. Nga hetimi i sulmit deri në proceset gjyqësore, trajtimi mjekësor deri tek shërimi emocional. Chhapaak është historia e…

Country: 
Genre: Dramë
HD Undisputed III: Redemption 2010 7.4
Undisputed III: Redemption
Undisputed III: Redemption

Undisputed III: Redemption

Aksion Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Undisputed III: Redemption
HD
IMDb: 7.4
96 min

Boyka është rikthyer. Këtë herë ai është duke luftuar për herë të parë në turneun e burgjeve me një gju të thyer.

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Kissing Booth 2 2020 6.1
The Kissing Booth 2
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Kissing Booth 2
HD
IMDb: 6.1
130 min

Në shkollë të lartë, Elle ka një marrëdhënietë gjatë me të dashurin e saj të ëndrrave Noah, bën aplikimet për kolegj dhe krijon një miqësi të re me një djalosh…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Offering to the Storm 2020 6.2
Offering to the Storm
Offering to the Storm

Offering to the Storm

Krim Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Offering to the Storm
HD
IMDb: 6.2
139 min

Kur detektivja Salazar përpiqet të zgjidh një çështje që ka përndjekur për vite me radhë qytetin dhe familjen e saj, ajo zbulon të fshehta të errëta që vënë në rrezik…

Country: 
Genre: Krim, Thriller
HD The Larva Island Movie 2020 N/A
The Larva Island Movie
The Larva Island Movie

The Larva Island Movie

Animuar Familjar  2020 Shiko tani
Vlersimi: N/A
The Larva Island Movie
HD
IMDb: N/A
89 min

Çak, një djalë që ka humbur për disa vite në një ishull, kthehet në shtëpi dhe bisedon me një gazetare për jetën e ishullit si edhe për shokët që njeh…

Country: 
Genre: Animuar, Familjar
HD Debunkers, Inc. 2019 5.8
Debunkers, Inc.
Debunkers, Inc.

Debunkers, Inc.

Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Debunkers, Inc.
HD
IMDb: 5.8
90 min

Tre detektivë gjimnazi nisin një biznes për zgjidhje vrasjesh të mistershme. Por gjithçka ndryshon kur ngarkohen me detyrën e parë të demaskimit të një mallkimi lidhur me një vrasje të…

Country: 
Genre: Familjar
HD Dirt Music 2019 7.1
Dirt Music
Dirt Music

Dirt Music

Dramë Krim Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Dirt Music
HD
IMDb: 7.1
105 min

Dy njerëz të humbur ne jetë takohen në një mënyrë po aq rastësore se dhe magjike dhe arrijnë që të ndihmojnë njëri tjetrin që të gjejnë qëllime të reja për…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Romancë
HD Martha Marcy May Marlene 2011 6.9
Martha Marcy May Marlene
Martha Marcy May Marlene

Martha Marcy May Marlene

Dramë Thriller  2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Martha Marcy May Marlene
HD
IMDb: 6.9
102 min

E ndjekur nga kujtimet e dhimbshme dhe paranojat në rritje, një grua e dëmtuar lufton të ri-asimilohet me familjen e saj pasi iku nga një kult abuziv.

Country: 
Genre: Dramë, Thriller
HD Dragon Quest: Your Story 2019 6.6
Dragon Quest: Your Story
Dragon Quest: Your Story

Dragon Quest: Your Story

Animuar Aventurë Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Dragon Quest: Your Story
HD
IMDb: 6.6
103 min

Luka, një hero, duhet të ndjekë hapat e babait të tij për të gjetur shpatën Zenitiane dhe për t’i dhënë fund sundimit të peshkopit të lig, Ladja.

Country: 
HD Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events 2004 6.8
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Aventurë Familjar Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events
HD
IMDb: 6.8
108 min

Kur prindërit e tyre vdesin në një zjarr masiv, tre fëmijë dërgohen të jetojnë në kujdestarinë e kushëririt të tyre, kontit Olaf. Por shpejt, ata zbulojnë se ai është vetëm…

Country: 
HD A Nice Girl Like You 2020 5.0
A Nice Girl Like You
A Nice Girl Like You

A Nice Girl Like You

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
A Nice Girl Like You
HD
IMDb: 5.0
94 min

“Lusi Neal është hedhur në lojë, kur përflitet se është shumë e frenuar nga ish i dashuri i saj. Në përpjekje për ta ndryshuar këtë, Lusi krijon një listë mjaft…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Heist 2015 6.1
Heist
Heist

Heist

Aksion Krim Thriller  2015 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Heist
HD
IMDb: 6.1
93 min

Një baba që nuk ka para për të paguar ndërhyrjen dhe trajtimin e vajzës së tij, ndihet i pashpresë. Një nga punonjësit e tjerë të kazinosë, lakmitari Koks, i ofron…

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Twelve Monkeys 1995 8.0
Twelve Monkeys
Twelve Monkeys

Twelve Monkeys

Mister Sci-fi Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Twelve Monkeys
HD
IMDb: 8.0
129 min

Në një botë të ardhshme të shkatërruar nga një virus i cili fshiu pjesën më të madhe të popullsisë njerëzore në planet. Një i dënuar dërgohet pas në kohë për…

Country: 
HD Rising Free 2019 7.5
Rising Free
Rising Free

Rising Free

Dramë Histori  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Rising Free
HD
IMDb: 7.5
102 min

Në fund të shekullit të 19-të në Amerikë, filmi tregon historinë e një vajze të re, e cila jeton me pasojat e paragjykimit racial. E rrethuar nga rreziku se mund…

Country: 
Genre: Dramë, Histori
HD Suburban Wildlife 2019 7.2
Suburban Wildlife
Suburban Wildlife

Suburban Wildlife

Dramë Komedi  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Suburban Wildlife
HD
IMDb: 7.2
90 min

Pas diplomimit të tyre, 4 miq shpërqendrohen nga përgjegjësitë e moshës madhore. Por teksa kufijtë midis reales dhe surreales turbullohen, ata përballen me vendime që do të përcaktojnë pjesën tjetër…

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley 2019 7.1
The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley
The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

Documentary  2019 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley
HD
IMDb: 7.1
119 min

Me një shpikje të re që premtoi të revolucionarizojë testimin e gjakut, Elizabeth Holms u bë miliarderja më e re në botë, e konsideruar si Stiv Xhobsi i ardhshëm. Por,…

Country: 
Genre: Documentary