Filmat e fundit Të Gjithë Filmat »
HD Wolf 2019 5.3
Wolf
Wolf

Wolf

Aksion Horror Thriller  2019 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Wolf
HD
IMDb: 5.3
85 min

Pasi 4 korrierë romakë, që nisen për të marrë lajme rreth murtajës, zhduken pa lënë gjurmë, Roma detyrohet të dërgojë legjionarët e saj më të mirë për të zbuluar të…

Country: 
HD Far from Men 2014 7.2
Far from Men
Far from Men

Far from Men

Dramë Luftë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Far from Men
HD
IMDb: 7.2
101 min

Në vitet ’50, në Algjeri, një mësues shkolle pranon të dorëzojë në gjykatën franceze një vendas të akuzuar për vrasje. Dy burra shumë të ndryshëm në një botë të trazuar,…

Country: 
Genre: Dramë, Luftë
HD Ghosts of War 2020 5.4
Ghosts of War
Ghosts of War

Ghosts of War

Fantazi Horror Luftë Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Ghosts of War
HD
IMDb: 5.4
94 min

Pesë ushtarë amerikanë janë caktuar për të ruajtur një kështjellë franceze në fund të Luftës së Dytë Botërore. Aty, ata hasin një armik të mbinatyrshëm shumë më të tmerrshëm se…

Country: 
HD Her Blue Sky 2019 6.7
Her Blue Sky
Her Blue Sky

Her Blue Sky

Animuar Romancë  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Her Blue Sky
HD
IMDb: 6.7
106 min

Her Blue Sky (2019)Pas vdekjes së prindërve, Akane mbeti në qytetin e saj të lindjes për t’u kujdesur për motrën e saj të vogël, Aoi. Vite më vonë, ish i…

Country: 
Genre: Animuar, Romancë
HD Mr. 365 2018 5.8
Mr. 365
Mr. 365

Mr. 365

Romancë TV Movie  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Mr. 365
HD
IMDb: 5.8
90 min

Sofia është një producente televizive e varur nga puna, ndërsa Uilli, një djalosh i pashëm që i feston krishtlindjet 365 ditë të vitit. Kur rrugët e tyre kryqëzohen, ata do…

Country: 
HD Browse 2020 4.0
Browse
Browse

Browse

Horror Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Browse
HD
IMDb: 4.0
84 min

Një njeri i vetmuar bindet se dikush i ka hakuar të gjitha pajisjet dhe se po i përdorin për ta manipuluar dhe kontrolluar.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Desperados 2020 5.2
Desperados
Desperados

Desperados

Komedi Romancë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Desperados
HD
IMDb: 5.2
105 min

Një grua e re në panik, me mikeshat e saj shkon në Meksikë për të fshirë një email të keq që i dërgoi të dashurit të saj të ri.

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Palm Springs 2020 7.5
Palm Springs
Palm Springs

Palm Springs

Komedi Romancë Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Palm Springs
HD
IMDb: 7.5
90 min

Kur Nilsi i pakujdesshëm dhe shoqëruesja e nderit Sarah takohen rastësisht në një dasmë në Palm Springs, gjërat ndërlikohen pasi ata nuk janë në gjendje të shpëtojnë nga vendi, vetja…

Country: 
HD 150 Milligrams 2016 6.6
150 Milligrams
150 Milligrams

150 Milligrams

Dramë  2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
150 Milligrams
HD
IMDb: 6.6
128 min

Bazuar në një ngjarje të vërtetë. Një pneumonologe që punon në një spital të Francës, vëren një lidhje midis vdekjeve të dyshimta dhe një ilaçi të aprovuar nga shteti, i…

Country: 
Genre: Dramë
HD Robinson Crusoe 1997 6.0
Robinson Crusoe
Robinson Crusoe

Robinson Crusoe

Aksion Aventurë Dramë  1997 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Robinson Crusoe
HD
IMDb: 6.0
105 min

Robinson Kruzo largohet nga Britania me nje anije, pasi vrau mikun e tij per dashurine e Marise. Nje¨ stuhi e ashpe¨r oqeanike shkaterron anijen e tij dhe..

Country: 
HD Greyhound 2020 7.1
Greyhound
Greyhound

Greyhound

Aksion Dramë Luftë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Greyhound
HD
IMDb: 7.1
91 min

Në fillim të Luftës së Dytë Botërore, një kapiten i papërvojë i SH.B.A-së duhet të udhëheqë një kolonë aleate që po ndiqet nga një tufë nëndetësesh naziste.

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Luftë
HD The Outpost 2020 6.6
The Outpost
The Outpost

The Outpost

Aksion Dramë Histori Luftë  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Outpost
HD
IMDb: 6.6
123 min

Disa ushtarë amerikanë qëndrojnë në një bazë ushtarake në Afganistan pavarësisht faktit se janë të rrethuar nga talebanë që i sulmojnë cdo ditë.

Country: 
HD Relic 2020 6.1
Relic
Relic

Relic

Dramë Horror  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Relic
HD
IMDb: 6.1
89 min

Kur Edna, matriarka e vjetër dhe vejushë e familjes, zhduket, vajza e saj Kei, dhe mbesa Sem, shkojnë tek shtëpia e vjetër e familjes për ta gjetur. Pas rikthimit të…

Country: 
Genre: Dramë, Horror
HD The Whistleblower 2010 7.1
The Whistleblower
The Whistleblower

The Whistleblower

Dramë Krim Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Whistleblower
HD
IMDb: 7.1
112 min

Bazuar në përvojat e një policeje në Nebraska, Kathryn Bolkovac (Rachel Weisz) e cila zbulon një unazë vdekjeprurëse ndërsa shërbente si një paqeruajtëse e SHBA-së, në Bosnjën e pasluftës. Duke…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD What Happened, Miss Simone? 2015 7.6
What Happened, Miss Simone?
What Happened, Miss Simone?

What Happened, Miss Simone?

Documentary Muzikë  2015 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
What Happened, Miss Simone?
HD
IMDb: 7.6
101 min

Historia e pianistes klasike, ikonës dhe artistes legjendare, Nina Simone, që jetoi një jetë me ndershmëri brutale, me gjenialitet muzikor dhe me melankoli të torturuar.

Country: 
HD Termination 2019 N/A
Termination
Termination

Termination

Sci-fi  2019 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Termination
HD
IMDb: N/A
20 min

Në një të ardhme, ku teknologjia dhe qenia njerëzore kanë ndryshuar, mendja dhe trupi pushtohen me forma më mizore, të cilat shpesh, kërkojnë edhe zgjidhje më radikale.

Country: 
Genre: Sci-fi
HD Archive 2020 6.3
Archive
Archive

Archive

Sci-fi  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Archive
HD
IMDb: 6.3
109 min

Viti 2038. George Almore është duke punuar në një IA të vërtetë të ekuivalentit njerëzor. Prototipi i tij i fundit është pothuajse gati. Kjo fazë e ndjeshme është gjithashtu më…

Country: 
Genre: Sci-fi
HD Terrified 2017 6.5
Terrified
Terrified

Terrified

Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Terrified
HD
IMDb: 6.5
87 min

Kur në një lagje të Buenos Airesit ndodhin disa ngjarje paranormale, një doktoreshë e fushës, një kolegu i saj dhe një ish-oficer policie vendosin të nisin hetimet dhe të zbulojnë…

Country: 
Genre: Horror