Search results for "1971"
HD A Clockwork Orange 1971 8.3
A Clockwork Orange
A Clockwork Orange

A Clockwork Orange

DramaScience Fiction 1971 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
A Clockwork Orange
HD
IMDb: 8.3
136 min

Kreu i një bande që punon për të kryer dhunë të çdo lloji, pasi lihet nga shokët e tij në duart e policisë, ai dënohet dhe burgoset, ndërkohë atij i…

Country: 
HD Trinity Is Still My Name 1971 7.3
Trinity Is Still My Name
Trinity Is Still My Name

Trinity Is Still My Name

ComedyWestern 1971 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Trinity Is Still My Name
HD
IMDb: 7.3
117 min

Bambino (Vogëlushi) përpiqet t’i mësojë zantin vëllait të tij, Triniti, por përfundojnë duke ndihmuar një familje pionerësh dhe duke prishur një rrjet tregtie armësh.

Country: 
Genre: Comedy, Western
HD The Big Boss 1971 7.1
The Big Boss
The Big Boss

The Big Boss

Action 1971 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Big Boss
HD
IMDb: 7.1
99 min

Një djalë i ri është betuar qe do bej punën pa dhune me kushëririn e tij kur pa papritmas në një fabrike filloje të zhduken gjërat misterioze…

Country: 
Genre: Action