Search results for "1983"
HD Go for It 1983 7.2
Go for It
Go for It

Go for It

Aksion Aventurë Komedi  1983 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Go for It
HD
IMDb: 7.2
107 min

Dy burra takohen me njëri-tjetrin në rrethana të çuditshme dhe në fillim i ngatërrojnë për hajdutë, e më pas agjentë të shërbimeve sekrete.

Country: ,
HD Fantasy Mission Force 1983 4.7
Fantasy Mission Force
Fantasy Mission Force

Fantasy Mission Force

Aksion Aventurë Komedi Krim Thriller  1983 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Fantasy Mission Force
HD
IMDb: 4.7
90 min

Japonia po përpiqet të marrë përsipër botën dhe gjeneralët e forcave aleate në përpjekje për të ndaluar japonezët janë zënë rob. Një forcë e vetmuar luftëtarësh është vënë së bashku…

Country: ,
HD Project A 1983 7.4
Project A
Project A

Project A

Aksion Aventurë Komedi  1983 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Project A
HD
IMDb: 7.4
105 min

Filmi bën fjalë për një luftë kundër piratëve në Hong-Kong. Një dramë kostumesh kineze me shumë aksion dhe muzikë.

Country:
HD Scarface 1983 8.3
Scarface
Scarface

Scarface

Aksion Dramë Krim Thriller  1983 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Scarface
HD
IMDb: 8.3
170 min

Njeriu me shenjë: Riprodhim i një prej filmave klasikë Hollivudianë të vitit 1932. Toni Montana është një emigrant kubanez, ambicia e të cilit do ta cojë në luftë mes organizatave…

Country:
HD Return of the Jedi 1983 8.3
Return of the Jedi
Return of the Jedi

Return of the Jedi

Aksion Aventurë Sci-fi  1983 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Return of the Jedi
HD
IMDb: 8.3
131 min

Pasi shpëton Han Solon nga pallati i Jabba the Hutt, rebelët përpiqen të shkatërrojnë Yllin e Dytë të Vdekjes, teksa Luke mundohet të kthejë Vaderin nga Forcat e errëta.

Country: