Search results for "1987"
HD American Ninja 2: The Confrontation 1987 4.9
American Ninja 2: The Confrontation
American Ninja 2: The Confrontation

American Ninja 2: The Confrontation

Aksion  1987 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
American Ninja 2: The Confrontation
HD
IMDb: 4.9
90 min

Në një ishull të largët në Karaibe, Ushtria e Ranger Joe Armstrong heton zhdukjen e disa marinsave. Kështu bien në gjurmë të një krimineli, i cili ka rrëmbyer një shkencëtar…

Country: ,
Genre: Aksion
HD Over the Top 1987 5.8
Over the Top
Over the Top

Over the Top

Aksion Dramë  1987 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Over the Top
HD
IMDb: 5.8
93 min

Linkoln Hauku (Fajkoi) është një kamionist që bën mundje dore për të fituar para, në mënyrë që të rindërtojë jetën e tij. Pas vdekjes së gruas, të cilën e ka…

Country:
Genre: Aksion, Dramë
HD Lethal Weapon 1987 7.6
Lethal Weapon
Lethal Weapon

Lethal Weapon

Aksion Krim Thriller  1987 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Lethal Weapon
HD
IMDb: 7.6
109 min

Një polic veteran, Murtagu, ka partner oficerin më të ri, vetëvrasës, Rigsin. Ata kanë një gjë të përbashkët: urrejnë të punojnë në grup. Tani ata duhet të mësojnë të punojnë…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Dirty Dancing 1987 7.0
Dirty Dancing
Dirty Dancing

Dirty Dancing

Dramë Muzikë Romancë  1987 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Dirty Dancing
HD
IMDb: 7.0
100 min

Duke kaluar pushimet në një resort me familjen e saj, Francis “Bejbi” Hausman bie në dashuri me instruktorin e kërcimit të kampit, Xhoni Kastëll.

Country:
HD Project A: Part II 1987 7.1
Project A: Part II
Project A: Part II

Project A: Part II

Aksion Komedi  1987 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Project A: Part II
HD
IMDb: 7.1
101 min

Projekti-A Pjesa 2: Dragoi është transferuar dhe tashmë është bërë kreu i policisë në rrethin Sai Van dhe i duhet të luftojë kundër një gangsteri të rëndësishëm, kundër revolucionarëve anti-Mançu,…

Country:
Genre: Aksion, Komedi
HD Full Metal Jacket 1987 8.3
Full Metal Jacket
Full Metal Jacket

Full Metal Jacket

Dramë Luftë  1987 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Full Metal Jacket
HD
IMDb: 8.3
116 min

Jeta e disa të rinjve, të cilët futen në Kolegjin e Ushtarëve dhe më vonë transferohen në Vietnam. Një vëzhgim i një prej ushtarëve të Shteteve të Bashkuara të Amerikës,…

Country: ,
Genre: Dramë, Luftë
HD The Princess Bride 1987 8.1
The Princess Bride
The Princess Bride

The Princess Bride

Aventurë Familjar Fantazi Komedi Romancë  1987 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
The Princess Bride
HD
IMDb: 8.1
98 min

Një përrallë klasike zanash e lexuar me mirësi nga një gjysh për nipin e tij të sëmurë, për një princ të keq, një princeshë të bukur, dhe po, disa puthje!

Country:
HD Predator 1987 7.8
Predator
Predator

Predator

Aksion Aventurë Thriller  1987 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Predator
HD
IMDb: 7.8
107 min

Një skuader komandosh në një mision në xhunglën e Amerikës Qëndrore e gjen veten të ndjekur nga një luftëtar jashtëtokësor.

Country: ,