Search results for "1988"
HD Who Framed Roger Rabbit 1988 7.7
Who Framed Roger Rabbit
Who Framed Roger Rabbit

Who Framed Roger Rabbit

Animuar Familjar Komedi  1988 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Who Framed Roger Rabbit
HD
IMDb: 7.7
104 min

Një detektiv që i urren kukullat është shpresa e vetme e një lepuri karikaturë për të provuar pafajësinë e tij pasi akuzohet për vrasje.

Country:
HD Red Heat 1988 6.1
Red Heat
Red Heat

Red Heat

Aksion Krim  1988 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Red Heat
HD
IMDb: 6.1
104 min

Një polic i ashpër rus detyrohet të bashkëpunojë me një detektiv të policisë së Çikagos për të kapur një trafikant droge Gjeorgjian, i cili vrau partnerin e tij dhe u…

Country:
Genre: Aksion, Krim
HD Rain Man 1988 8.0
Rain Man
Rain Man

Rain Man

Dramë  1988 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Rain Man
HD
IMDb: 8.0
133 min

Pasi doli i pakënaqur nga testamenti i të atit Çarli vendos të zbulojë se kush ka qenë përfituesi i trashgimisë në mënyrë që të përfitojë gjysmën e tij. Por ajo…

Country:
Genre: Dramë
HD Rambo III 1988 5.8
Rambo III
Rambo III

Rambo III

Aksion Aventurë Luftë Thriller  1988 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Rambo III
HD
IMDb: 5.8
102 min

Koloneli Sem Trautman udhëton për në Tajlandë me shpresën për të bindur veteranin Xhon Rambo ta shoqërojë në një mision në Afganistan. Kur Rambo refuzon, Trautman vendos të shkojë i…

Country:
HD Die Hard 1988 8.2
Die Hard
Die Hard

Die Hard

Aksion Thriller  1988 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Die Hard
HD
IMDb: 8.2
132 min

Oficeri Xhon Meklein, përpiqet për të shpëtuar gruan dhe disa të tjerë që janë marrë peng nga terroristi gjerman Hans Gruber gjatë një feste Krishtlindjesh në Los Anxhelos.

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD My Neighbor Totoro 1988 8.2
My Neighbor Totoro
My Neighbor Totoro

My Neighbor Totoro

Animuar Familjar Fantazi  1988 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
My Neighbor Totoro
HD
IMDb: 8.2
86 min

Kur nëna e dy vajzave sëmuret, familja zhvendoset në një shtëpi të re për të qenë më afër sajë. Aty fillojn aventurat e dy vajzave me shpirtrat e pyjeve të…

Country:
HD Police Story 2 1988 7.1
Police Story 2
Police Story 2

Police Story 2

Aksion Krim Thriller  1988 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Police Story 2
HD
IMDb: 7.1
101 min

Super polici i Hong Kongut duhet të ndalojë një grup shantazhistësh bombardues, në të njëjtën kohë që të këqijtë e Historisë Policeske të parë kërkojnë hakmarrje.

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Twins 1988 6.1
Twins
Twins

Twins

Komedi  1988 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Twins
HD
IMDb: 6.1
107 min

Si rezultati i një eksperimenti të jashtëzakonshme të mbarësimit artificial, Xhulius dhe Vinsent janë dy burra 35 vjeç, binjakë të cilët kanë jetuar gjithmonë pa dijeninë e ekzistencës së njëri-tjetrit….

Country:
Genre: Komedi
HD Scrooged 1988 7.0
Scrooged
Scrooged

Scrooged

Dramë Fantazi Komedi  1988 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Scrooged
HD
IMDb: 7.0
101 min

Historia klasike e Krishtlindjeve nga Dikens. Ditën e Krishtlindjeve Frenk do të vizitohet nga tre fantazma të cilat do e bëjnë të ndërrojë mendim për mbrëmjen e Krishtlindjeve.

Country: