Search results for "1995"
HD Twelve Monkeys 1995 8.0
Twelve Monkeys
Twelve Monkeys

Twelve Monkeys

Mister Sci-fi Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Twelve Monkeys
HD
IMDb: 8.0
129 min

Në një botë të ardhshme të shkatërruar nga një virus i cili fshiu pjesën më të madhe të popullsisë njerëzore në planet. Një i dënuar dërgohet pas në kohë për…

Country: 
HD Rumble in the Bronx 1995 6.8
Rumble in the Bronx
Rumble in the Bronx

Rumble in the Bronx

Aksion Komedi Krim Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Rumble in the Bronx
HD
IMDb: 6.8
87 min

Një djalosh i ri vjen për vizitë tek xhaxhai i tij në Nju Jork për ta ndihmuar, por përfundon duke luftuar kundra një bande rrugësh me aftësitë e tij në…

Country: 
HD Outbreak 1995 6.6
Outbreak
Outbreak

Outbreak

Aksion Dramë Sci-fi Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Outbreak
HD
IMDb: 6.6
127 min

Kur një virus vdekjeprurës i ardhur nga një majmun në Afrikë fillon të infektojë popullsinë, disa shkencëtarë luftojnë për të gjetur një zgjidhje.

Country: 
HD Leaving Las Vegas 1995 7.5
Leaving Las Vegas
Leaving Las Vegas

Leaving Las Vegas

Dramë Romancë  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Leaving Las Vegas
HD
IMDb: 7.5
111 min

Ben Sandersoni, një skenarist Hollivudian i cili ka humbur gjithçka për shkak të alkoolizmit të tij, mbërrin në Las Vegas për të pirë deri në vdekje. Atje, ai takon Seran,…

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD Darkman II: The Return of Durant 1995 5.1
Darkman II: The Return of Durant
Darkman II: The Return of Durant

Darkman II: The Return of Durant

Aksion Aventurë Sci-fi Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Darkman II: The Return of Durant
HD
IMDb: 5.1
93 min

Rikthehen Njeriu i Errësirës dhe Duranti. Këtë herë, Duranti ka në plan të marrë përsipër tregtinë e drogës të qytetit duke përdorur armatime të teknologjisë së lartë. Njeriu i Errësirës…

Country: 
HD La Haine 1995 8.1
La Haine
La Haine

La Haine

Dramë  1995 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
La Haine
HD
IMDb: 8.1
98 min

Kur një i ri arab arrestohet dhe rrihet keq nga policia, një protestë shpërthen në periferinë famëkeqe të Parisit. Tre nga bashkëmoshatarët e viktimës bredhin vërdallë, ndërsa përpiqen të përmbajnë…

Country: 
Genre: Dramë
HD Bad Boys 1995 6.9
Bad Boys
Bad Boys

Bad Boys

Aksion Komedi Krim  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Bad Boys
HD
IMDb: 6.9
119 min

Dy detektivë mbrojnë një dëshmitare të një vrasjeje ndërkohë që hetojnë çështjen e heroinës së vjedhur nga depoja e provave të rajonit të tyre policor.

Country: 
Genre: Aksion, Komedi, Krim
HD Billy Madison 1995 6.4
Billy Madison
Billy Madison

Billy Madison

Komedi  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Billy Madison
HD
IMDb: 6.4
89 min

Për të trashëguar hotelerinë gjigande të babait të tij, një burrë dembel dhe i papjekur mendërisht duhet të përsërise klasat nga e para në të dymbedhjetën për herë të dytë.

Country: 
Genre: Komedi
HD Hackers 1995 6.3
Hackers
Hackers

Hackers

Aksion Dramë Krim Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Hackers
HD
IMDb: 6.3
105 min

Një grup hackerash janë fajësuar për kryerjen e një krimi të madh ekonomik, por a do ia dalin ata të vërtetojnë pafajësinë e tyre?

Country: 
HD Jumanji 1995 7.0
Jumanji
Jumanji

Jumanji

Aventurë Familjar Fantazi  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Jumanji
HD
IMDb: 7.0
104 min

Loja magjike me zare iu çel një botë të rrezikshme aventurash të vegjëlve, Xhudi dhe Piter. Duke gërmuar në dhomat e një shtëpie të vjetër, fëmijët bëhen padashur pjesë e…

Country: 
HD Showgirls 1995 4.9
Showgirls
Showgirls

Showgirls

Dramë  1995 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Showgirls
HD
IMDb: 4.9
128 min

KUJDES: FILMI KESHILLOHET PËR SHIKUES MBI 18 VJEÇ! KA SKENA TË FORTA EROTIKE! Nomi, një vajzë e re, arrin në Las Vegas për t’u bërë kërcimtare dhe me vështirësi gjatë…

Country: 
Genre: Dramë
HD High Risk 1995 6.1
High Risk
High Risk

High Risk

Aksion Komedi  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
High Risk
HD
IMDb: 6.1
101 min

Truproja e një ylli të zbehur filmash aksion shpëton reputacionin dhe jetën e tij gjatë një grabitjeje bizhuterish.

Country: 
Genre: Aksion, Komedi
HD Ghost in the Shell 1995 8.0
Ghost in the Shell
Ghost in the Shell

Ghost in the Shell

Aksion Animuar Sci-fi  1995 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Ghost in the Shell
HD
IMDb: 8.0
83 min

Një police Sajborg dhe partneri i saj mundohen që të gjurmojnë vendndodhjen e një hakeri të mistershëm dhe të fuqishëm me emrin “Mjeshtri i Kukullave”.

Country: 
HD Desperado 1995 7.2
Desperado
Desperado

Desperado

Aksion Krim Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Desperado
HD
IMDb: 7.2
104 min

Një mariaçi ndjek rrugën e vrasjes së famëkeqit Buço për t’u hakmarrë për vdekjen e gruas së tij. Gjatë rrugëtimit, takon një vajzë e cila ndryshon rrjedhën e ngjarjeve.

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Sudden Death 1995 5.8
Sudden Death
Sudden Death

Sudden Death

Aksion Aventurë Dramë Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Sudden Death
HD
IMDb: 5.8
111 min

 Një ish zjarrfikës lufton kundër një grupi terroristesh që mbajnë peng zëvendës presidentin dhe disa pengje të there gjatë ndeshjes së shtatë të finales së Kupës Stenli.

Country: 
HD Ace Ventura: When Nature Calls 1995 6.4
Ace Ventura: When Nature Calls
Ace Ventura: When Nature Calls

Ace Ventura: When Nature Calls

Aventurë Komedi Krim  1995 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Ace Ventura: When Nature Calls
HD
IMDb: 6.4
90 min

Një detektiv i pensjonuar dhe një djalosh Ace Ventura, marri rrugen për të gjetur një simbol për një fisë, në Afrike e largët.

Country: 
HD Heat 1995 8.2
Heat
Heat

Heat

Aksion Dramë Krim Thriller  1995 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Heat
HD
IMDb: 8.2
170 min

Një grup profesionistesh grabitës bankash fillojnë të ndiqen intensivisht nga policia pasi lënë një gjurmë në grabitjen e fundit.

Country: 
HD I.D. 1995 7.4
I.D.
I.D.

I.D.

Dramë Krim  1995 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
I.D.
HD
IMDb: 7.4
107 min

Katër policë infiltrohen në një bandë të huliganëve të futbollit me shpresën për të zbuluar liderët e tyre. Por për një nga katër policët, kufiri mes huliganizmit dhe punës bëhet…

Country: 
Genre: Dramë, Krim