Search results for "1998"
HD The Man in the Iron Mask 1998 6.5
The Man in the Iron Mask
The Man in the Iron Mask

The Man in the Iron Mask

ActionAdventureDramaHistory 1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Man in the Iron Mask
HD
IMDb: 6.5
132 min

Vëllai binjak i mbretit do të rikthehet pas shumë vitesh për të marrë fronin që i takon, me ndihmën e Musketjerëve Legjendar.

Country: 
HD The Waterboy 1998 6.1
The Waterboy
The Waterboy

The Waterboy

Comedy 1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Waterboy
HD
IMDb: 6.1
90 min

Mbajtësi i ujit për një skuadër futbolli amerikane zbulon se ka një aftësi unike për ndalimin e kundërshtarit dhe bëhet pjesë e skuadrës…

Country: 
Genre: Comedy
HD City of Angels 1998 6.7
City of Angels
City of Angels

City of Angels

DramaFantasyRomance 1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
City of Angels
HD
IMDb: 6.7
114 min

Frymëzuar nga modernia klasike, Krahët e Dëshirës, Qyteti përfshin një engjëll (Cage) i cili shikohet nga një doktoreshë në dhomën e operimit… Mund të lindë diçka mes një engjëlli dhe…

Country: 
HD The Lion King II: Simba’s Pride 1998 6.5
The Lion King II: Simba’s Pride
The Lion King II: Simba’s Pride

The Lion King II: Simba’s Pride

AdventureAnimationFamily 1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
The Lion King II: Simba’s Pride
HD
IMDb: 6.5
81 min

Vajza e Simbas është çelësi për një rezolutë të një grindjeje të ashpër ndërmjet krenarisë së Simbas dhe krenarisë të mallkuar të udhëhequr nga shoku i saj.

Country: 
HD Lethal Weapon 4 1998 6.6
Lethal Weapon 4
Lethal Weapon 4

Lethal Weapon 4

ActionAdventureComedyCrimeThriller 1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Lethal Weapon 4
HD
IMDb: 6.6
127 min

Me moshën e vjetër që u rëndon në kurriz dhe problemet e tyre në jetën e përditshme, oficerët e policisë, Mërtof dhe Rigs, duhet të përballen me Triadat kineze që…

Country: 
HD Saving Private Ryan 1998 8.6
Saving Private Ryan
Saving Private Ryan

Saving Private Ryan

DramaHistoryWar 1998 Shiko tani
Vlersimi: 8.6
Saving Private Ryan
HD
IMDb: 8.6
169 min

Pas një zbarkimi të dështuar në Normandi, një grup ushtarësh amerikanë duhet të shkojnë pas linjave të armikut për të shpëtuar një paratrup që ka humbur të tre vëllezërit e…

Country: 
Genre: Drama, History, War
HD Saving Private Ryan 1998 8.6
Saving Private Ryan
Saving Private Ryan

Saving Private Ryan

DramaHistoryWar 1998 Shiko tani
Vlersimi: 8.6
Saving Private Ryan
HD
IMDb: 8.6
169 min

Pas një zbarkimi të dështuar në Normandi, një grup ushtarësh amerikanë duhet të shkojnë pas linjave të armikut për të shpëtuar një paratrup që ka humbur të tre vëllezërit e…

Country: 
Genre: Drama, History, War
HD Mafia! 1998 5.6
Mafia!
Mafia!

Mafia!

ComedyCrime 1998 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Mafia!
HD
IMDb: 5.6
87 min

Pas atentatit që i bëhet kreut të Mafies, Vinçenco Kortinos, i biri, Entoni Kortino, merr në dorë drejtimin e biznesit të familjes. Por familjet që duan t’i vrasin të atin,…

Country: 
Genre: Comedy, Crime
HD Armageddon 1998 6.7
Armageddon
Armageddon

Armageddon

ActionAdventureScience Fiction 1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Armageddon
HD
IMDb: 6.7
151 min

Pas zbulimit se nje asteroid shume i madh do te godase Token ne me pak se nje muaj, N.A.S.A rekruton nje skuader te pazakonte per te shpetuar planetin.

Country: 
HD The Truman Show 1998 8.1
The Truman Show
The Truman Show

The Truman Show

ComedyDrama 1998 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
The Truman Show
HD
IMDb: 8.1
103 min

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD The Big Lebowski 1998 8.1
The Big Lebowski
The Big Lebowski

The Big Lebowski

ComedyCrime 1998 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
The Big Lebowski
HD
IMDb: 8.1
117 min

Konsideruar si një nga filmat më të mirë komedi. Xhefri “Djaloshi” Lebovski ngatërrohet për një Xhefri Lebovski tjetër, i cili është një milioner. Ai kërkon kompensim për tapetin e tij…

Country: 
Genre: Comedy, Crime
HD The Replacement Killers 1998 6.2
The Replacement Killers
The Replacement Killers

The Replacement Killers

ActionCrimeDramaMysteryThriller 1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Replacement Killers
HD
IMDb: 6.2
87 min

Kur dështoi të vriste persona të tjerë për shkak të ndërgjegjes së tij, një vrasës i shqetësuar kërkon ndihmë nga një falsifikuese për të marrë letrat për në Kinë.

Country: 
HD Blade 1998 7.1
Blade
Blade

Blade

ActionHorror 1998 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Blade
HD
IMDb: 7.1
120 min

Një gjysmë vampir gjysmë njeri mbron rracën njerëzore nga vampirët e këqij.

Country: 
Genre: Action, Horror
HD Rush Hour 1998 7.0
Rush Hour
Rush Hour

Rush Hour

ActionComedyCrime 1998 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Rush Hour
HD
IMDb: 7.0
98 min

Pasi vajza e konsullit kinez rrëmbehet nga kriminelët e FBI-së, një detektiv kinez i përkushtuar pas punës së tij dhe një polic zezak thashethemexhi, merren me ketë çështje për të…

Country: 
Genre: Action, Comedy, Crime
HD Knock Off 1998 4.9
Knock Off
Knock Off

Knock Off

ActionAdventureThriller 1998 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Knock Off
HD
IMDb: 4.9
91 min

Një stilist mode (Jean Claude Van Damme) duhet të bashkojë forcat me agjentët CIA-s për të luftuar terrorizmin.

Country: 
HD Who Am I? 1998 6.8
Who Am I?
Who Am I?

Who Am I?

ActionAdventureComedyThriller 1998 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Who Am I?
HD
IMDb: 6.8
108 min

Një agjent sekret humbet kujtesën pasi bie nga një helikopter. Operativë të agjencive të tjera vihen në ndjekje të tij, por ai nuk ia ka idenë pse.

Country: 
HD Taxi 1998 7.0
Taxi
Taxi

Taxi

ActionComedy 1998 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Taxi
HD
IMDb: 7.0
86 min

Një polic i hutuar dhe një shofer taksie me aftësi garuese duhet të kapin një bandë grabitësish gjermanë…

Country: 
Genre: Action, Comedy
HD Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998 8.2
Lock, Stock and Two Smoking Barrels
Lock, Stock and Two Smoking Barrels

Lock, Stock and Two Smoking Barrels

ComedyCrime 1998 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Lock, Stock and Two Smoking Barrels
HD
IMDb: 8.2
107 min

Një lojë pokeri ngatërruese zë në kurth katër shokë, banditë, kultivues të barit, fajdexhinj dhe mbledhës të borxheve dhe i përplas përballë njëri-tjetrit në ndodhi të papritura, gjithçka për hir…

Country: 
Genre: Comedy, Crime