Search results for "2000"
HD What Women Want 2000 6.4
What Women Want
What Women Want

What Women Want

ComedyRomance 2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
What Women Want
HD
IMDb: 6.4
127 min

Pas një aksidenti, një drejtor shovinist fiton aftësinë e të dëgjuarit të asaj çka gratë mendojnë vërtetë. Edhe pse në fillim kjo gjë e tmerron, më pas mëson ta përdorë…

Country: 
Genre: Comedy, Romance
HD Shanghai Noon 2000 6.6
Shanghai Noon
Shanghai Noon

Shanghai Noon

ActionAdventureComedy 2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Shanghai Noon
HD
IMDb: 6.6
110 min

Një prej rojave perandorake të Kinës, udhëton në Perëndimin e Egër për të shpëtuar një princeshë të rrëmbyer. Pas një sërë ndodhish, do i duhet të luftojë krah një banditi,…

Country: 
HD Unbreakable 2000 7.3
Unbreakable
Unbreakable

Unbreakable

DramaMysteryThriller 2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Unbreakable
HD
IMDb: 7.3
106 min

Në orën 15:15, një tren me 118 pasagjerë në bord përplaset me një tren mallrash me 6-të anëtarë të ekuipazhit. Përplasja është e jashtëzakonshme. I vetmi i mbijetuar është Dejvidi,…

Country: 
HD Get Carter 2000 5.2
Get Carter
Get Carter

Get Carter

ActionCrimeDramaThriller 2000 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Get Carter
HD
IMDb: 5.2
102 min

Xhek Karterit i duhet të lëshojë të gjitha potencialet e pistoletës hakmarrëse pasi del nga jeta e tij e vetmuar dhe shkon tek kunata dhe mbesa e tij për të…

Country: 
HD How the Grinch Stole Christmas 2000 6.2
How the Grinch Stole Christmas
How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

ComedyFamilyFantasy 2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
How the Grinch Stole Christmas
HD
IMDb: 6.2
104 min

Në një që qytet ku të gjithë përgatiten gjithmonë për Krishtlindjet dhe mendojnë t’i kalojnë ato sa më bukur, duke blerë dhe dërguar dhurata. Duket se këto nuk mjaftojnë dhe vogëlushja Sindi fton…

Country: 
HD Battle Royale 2000 7.6
Battle Royale
Battle Royale

Battle Royale

AdventureDramaThriller 2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Battle Royale
HD
IMDb: 7.6
114 min

Në të ardhmen, qeveria japoneze rrëmben një klasë me nxënës të klasës së nëntë dhe i detyron të vrasin njeri tjetrin duke fituar dhe mbijetuar vetëm një në fund…

Country: 
HD Rape Me 2000 4.4
Rape Me
Rape Me

Rape Me

CrimeDramaRomanceThriller 2000 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Rape Me
HD
IMDb: 4.4
77 min

KUJDES: FILMI PERMBAN SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! “Më Përdhuno” : Dy vajza të margjinalizuara nga shoqëria fillojnë një tur seksi dhe dhune, duke thyer…

Country: 
HD X-Men 2000 7.4
X-Men
X-Men

X-Men

ActionAdventureScience Fiction 2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
X-Men
HD
IMDb: 7.4
104 min

Dy mutantë rekrutohen në një akademi private për llojin e tyre skuadra e superheronjve e të cilës duhet të përballet me një grup terrorist me të njëjtat aftësi si të…

Country: 
HD Cast Away 2000 7.8
Cast Away
Cast Away

Cast Away

AdventureDrama 2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Cast Away
HD
IMDb: 7.8
143 min

Çak Noldan, një mekanik i FedEx-it dhe një njeri të cilit jeta i rrjedh e qetë, gjendet i vetëm në një ishull të vetmuar pas rrëzimit të aeroplanit që po…

Country: 
Genre: Adventure, Drama
HD Romeo Must Die 2000 6.1
Romeo Must Die
Romeo Must Die

Romeo Must Die

ActionCrimeThriller 2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Romeo Must Die
HD
IMDb: 6.1
115 min

Një polic hakmarrës kërkon vrasësin e vëllait të tij dhe bie në dashuri me vajzën e një biznesmeni i cili është i përfshirë në një para-marrëveshje me babain e tij.

Country: 
HD Requiem for a Dream 2000 8.3
Requiem for a Dream
Requiem for a Dream

Requiem for a Dream

CrimeDrama 2000 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Requiem for a Dream
HD
IMDb: 8.3
102 min

Utopitë e nxitura nga droga të katër njerëzve në ishullin Konei shkatërrohen kur e teprojnë me varësinë e tyre…

Country: 
Genre: Crime, Drama
HD The 6th Day 2000 5.9
The 6th Day
The 6th Day

The 6th Day

ActionMysteryScience Fiction 2000 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The 6th Day
HD
IMDb: 5.9
123 min

Një film aksioni ku një burrë takon një klon të vetes dhe zbulon një komplot për pushtimin e botës nga klonet.

Country: 
HD Mission: Impossible II 2000 6.1
Mission: Impossible II
Mission: Impossible II

Mission: Impossible II

ActionAdventureThriller 2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Mission: Impossible II
HD
IMDb: 6.1
123 min

Një agjent sekret dërgohet në Sidnei, për të gjetur dhe shkatërruar një sëmundje të modifikuar gjenetikisht të quajtur “Kimera”.

Country: 
HD Reindeer Games 2000 5.8
Reindeer Games
Reindeer Games

Reindeer Games

DramaThriller 2000 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Reindeer Games
HD
IMDb: 5.8
104 min

Pasi ka qenë i burgosur për 6 vjet për vjedhje makinash, Rudi Dankan(Ben Affleck) është ditë larg nga lirimi siç është dhe shoku i tij i qelisë Niku (James Frain)…

Country: 
Genre: Drama, Thriller
HD Me, Myself & Irene 2000 6.6
Me, Myself & Irene
Me, Myself & Irene

Me, Myself & Irene

Comedy 2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Me, Myself & Irene
HD
IMDb: 6.6
116 min

Një polic i këndshëm e me ç’rregullim shkëputës të identitetit, duhet të mbrojë një grua që po ia mbath nga ish i dashuri dhe bashkëpunëtorët e tij.

Country: 
Genre: Comedy
HD Malena 2000 7.5
Malena
Malena

Malena

Drama 2000 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Malena
HD
IMDb: 7.5
108 min

Country: 
Genre: Drama
HD The Beach 2000 6.7
The Beach
The Beach

The Beach

AdventureDramaRomanceThriller 2000 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Beach
HD
IMDb: 6.7
119 min

Riçardi njëzetë vjeçar udhëton në Tajlandë dhe e gjen veten në zotërim të një harte të çudtshme. Thuhet se ajo të çon në një plazh të vetmuar me bukuri të…

Country: 
HD Amores Perros 2000 8.1
Amores Perros
Amores Perros

Amores Perros

DramaThriller 2000 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Amores Perros
HD
IMDb: 8.1
154 min

Një aksident tragjik bashkon tri histori që përfshihen në vuajtje, pendim dhe realitetin e vështirë të jetës.

Country: 
Genre: Drama, Thriller