Search results for "2002"
HD S1m0ne 2002 6.1
S1m0ne
S1m0ne

S1m0ne

ComedyDramaScience Fiction 2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
S1m0ne
HD
IMDb: 6.1
117 min

Një prodhuesi filmash rrezikohet kur ylli i tij largohet, kështu që ai vendos për të digjitalizuar një aktore për të zëvendësuar yllin, duke u bërë një sensacion brenda natës sa…

Country: 
HD Unfaithful 2002 6.7
Unfaithful
Unfaithful

Unfaithful

Thriller 2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Unfaithful
HD
IMDb: 6.7
124 min

Jeta e një çifti të martuar në Nju Jork tronditet pasi gruaja përfshihet në një marrëdhënie jashtëmartesore…

Country: 
Genre: Thriller
HD Paid in Full 2002 7.0
Paid in Full
Paid in Full

Paid in Full

ActionCrimeDrama 2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Paid in Full
HD
IMDb: 7.0
97 min

BAZUAR NË NJË HISTORI TË VËRTETË! Një djalë nga Harlemi, i detyruar të përballet me skenën e drogës në vitin 1980, ndërton një perandori të paligjshme, vetëm duke u treguar…

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Avenging Angelo 2002 5.2
Avenging Angelo
Avenging Angelo

Avenging Angelo

ActionComedyCrime 2002 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Avenging Angelo
HD
IMDb: 5.2
97 min

Një grua, e cila sapo zbuloi që është vajza e një mafiozi të vrarë, kërkon të hakmerret bashkë me truprojën besnike të babait.

Country: 
Genre: Action, Comedy, Crime
HD John Q 2002 7.1
John Q
John Q

John Q

CrimeDramaThriller 2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
John Q
HD
IMDb: 7.1
116 min

Xhoni, babai i një djali të cilit nuk i mjafton siguracioni i shëndetit për të kryer një transplant në zemër, detyrohet të mbajë peng stafin e spitalit derisa doktorët të…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD We Were Soldiers 2002 7.2
We Were Soldiers
We Were Soldiers

We Were Soldiers

ActionHistoryWar 2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
We Were Soldiers
HD
IMDb: 7.2
138 min

“ISHIM USHTARE” : Historia e betejës së parë masive ne fazën amerikane te Luftës së Vietnamit dhe e ushtarëve që e luftuan në të dy anët. Ndërkohë, gratë e tyre…

Country: 
Genre: Action, History, War
HD The Hot Chick 2002 5.5
The Hot Chick
The Hot Chick

The Hot Chick

ComedyFantasy 2002 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Hot Chick
HD
IMDb: 5.5
104 min

Një palë vathë magjikë që vijnë nga Abisinia e kohërave të lashta krijojnë një ngatërresë të paparë! Xhesika, vajza më seksi dhe më e famshme në shkollën e saj, të…

Country: 
Genre: Comedy, Fantasy
HD Black Angel 2002 5.1
Black Angel
Black Angel

Black Angel

DramaRomanceThriller 2002 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Black Angel
HD
IMDb: 5.1
128 min

FILMI PËRMBAN SKENA EROTIKE TË FORTA: Gruaja e një udhëheqësi fashist magjepset nga një oficer i ushtrisë naziste gjermane.

Country: 
HD State Property 2002 4.5
State Property
State Property

State Property

ActionCrimeDrama 2002 Shiko tani
Vlersimi: 4.5
State Property
HD
IMDb: 4.5
88 min

Për të arritur Ëndrrën Amerikane dhe pushtetin, Binsi me bandën e tij, pushtojnë qytetin duke bere masakra. Por a do t’ia arrije ai te gjeje një zgjidhje kur has vështirësi…

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Secretary 2002 7.0
Secretary
Secretary

Secretary

ComedyDramaRomance 2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Secretary
HD
IMDb: 7.0
107 min

Një vajzë e re, e sapo dalë nga një spital psikiatrik, fillon punë si sekretare tek një avokat kërkues, ku marrëdhënia punëmarrës-punëdhënës kthehet në një marrëdhënie seksuale, sadomazokiste.

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Bend It Like Beckham 2002 6.6
Bend It Like Beckham
Bend It Like Beckham

Bend It Like Beckham

ComedyDramaRomance 2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Bend It Like Beckham
HD
IMDb: 6.6
112 min

Një vajzë indiane rebelohet dhe del kundër traditave të familjes së saj, duke u futur në një skuadër futbolli.

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Killing Me Softly 2002 5.5
Killing Me Softly
Killing Me Softly

Killing Me Softly

Thriller 2002 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Killing Me Softly
HD
IMDb: 5.5
100 min

Një takim pasionant me Adam Tallisin, do e bëjë Alisin të braktisë të dashurin disa vjeçar, Xheikun. Por kjo marrëdhënie e re, fillon të lëkundet kur e kaluara e Adamit…

Country: 
Genre: Thriller
HD Eight Crazy Nights 2002 5.4
Eight Crazy Nights
Eight Crazy Nights

Eight Crazy Nights

AnimationComedyMusic 2002 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Eight Crazy Nights
HD
IMDb: 5.4
76 min

Dejvi Stoun është djali i prapë i qytetit Djuksberi. Pas peripecisë së fundit, shansin e fundit për t’i shpëtuar burgut ia jep arbitri i vjetër Duval. Dejvit i duhet të…

Country: 
Resident Evil 2002 6.7
Resident Evil
Resident Evil

Resident Evil

ActionHorrorScience Fiction 2002 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Resident Evil
IMDb: 6.7
100 min

Një njësi e posaçme ushtarake lufton fuqishëm, kundër një super-kompjuteri, i cili ka dalur jashtë-kontrollit, dhe kundër qindra shkencëtarëve, të cilët kanë eskaluar në krijesat e mish-ngrënësve, pas një aksidenti…

Country: 
8 Mile 2002 7.1
8 Mile
8 Mile

8 Mile

DramaMusic 2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
8 Mile
IMDb: 7.1
110 min

Një reper i ri, duke luftuar në çdo aspekt të jetës së tij, dëshiron të jap nga vetja aq sa mundet, sepse kjo është mundësia e tij e fundit. Por,…

Country: 
Genre: Drama, Music
HD Gangs of New York 2002 7.5
Gangs of New York
Gangs of New York

Gangs of New York

CrimeDramaHistory 2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Gangs of New York
HD
IMDb: 7.5
167 min

Në vitin 1863, Amsterdam Vallon kthehet në zonën e Pestë në qytetin e Nju Jorkut për t’u hakmarrë kundër Bill Kasapit, personi që i mori jetën babait të tij.

Country: 
Genre: Crime, Drama, History
HD Analyze That 2002 5.9
Analyze That
Analyze That

Analyze That

ComedyCrime 2002 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Analyze That
HD
IMDb: 5.9
96 min

Krimineli Paul Viti lirohet nën kujdestarinë e dr.Ben Sobel, nga ku vetëm më shumë kaos krijohet.

Country: 
Genre: Comedy, Crime
HD 28 Days Later 2002 7.6
28 Days Later
28 Days Later

28 Days Later

HorrorScience FictionThriller 2002 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
28 Days Later
HD
IMDb: 7.6
113 min

Katër javë pas përhapjes së një virusi të pashërueshëm në mënyrë misterioze në gjithë Mbretërinë e Bashkuar, një pjesë e vogël e të mbijetuarve përpiqen për të gjetur vendin e…

Country: