Search results for "2003"
HD Bad Boys II 2003 6.6
Bad Boys II
Bad Boys II

Bad Boys II

ActionComedyCrime 2003 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Bad Boys II
HD
IMDb: 6.6
147 min

Agjentët e narkotikëve Majk Lauri dhe Markus Benet kryesojnë një task forcë për të hetuar shpërndarjen e ekstazisë në Majemi. Kërkimi i tyre i çon te bosi i rrezikshëm kuban i…

Country: 
Genre: Action, Comedy, Crime
HD Swimming Pool 2003 6.7
Swimming Pool
Swimming Pool

Swimming Pool

CrimeThriller 2003 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Swimming Pool
HD
IMDb: 6.7
102 min

Një autore britanik e librave misteriozë viziton shtëpinë e botuesit të saj në jug të Francës, ku bashkëjetesa e saj me vajzën e tij të pazakontë nis disa dinamika të…

Country: 
Genre: Crime, Thriller
HD Big Fish 2003 8.0
Big Fish
Big Fish

Big Fish

AdventureDramaFantasy 2003 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Big Fish
HD
IMDb: 8.0
125 min

Një bir i frustruar përpiqet të dallojë faktin nga trillimi gjatë kohës që babai i tij është duke dhënë shpirt.

Country: 
HD Control 2003 7.7
Control
Control

Control

ComedyCrimeThriller 2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Control
HD
IMDb: 7.7
105 min

Një tregim për një të ri të çuditshëm, Bulçu; inspektorët në ekipin e tij, të gjithë pa përjashtim karaktere të këndshëm; një ekip rivalësh të inspektimit të biletave dhe gara…

Country: 
HD Love Me If You Dare 2003 7.6
Love Me If You Dare
Love Me If You Dare

Love Me If You Dare

ComedyDramaRomance 2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Love Me If You Dare
HD
IMDb: 7.6
93 min

Edhe të rritur, shokët e ngushtë Sofi dhe Xhulien vazhdojne lojën e çuditshme që kanë nisur që në fëmijëri. Një garë e çmendur për të sfiduar njëri-tjetrin nëpër baste të…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD How to Lose a Guy in 10 Days 2003 6.4
How to Lose a Guy in 10 Days
How to Lose a Guy in 10 Days

How to Lose a Guy in 10 Days

ComedyRomance 2003 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
How to Lose a Guy in 10 Days
HD
IMDb: 6.4
116 min

Benxhamin Beri është drejtor ekzekutiv marketingu, që i pëlqen shumë femrat. Për të marrë në dorë një fushatë të rëndësishme vë bast se mund ta bëjë këdo të dashurohet pas…

Country: 
Genre: Comedy, Romance
HD Johnny English 2003 6.2
Johnny English
Johnny English

Johnny English

ActionAdventureComedy 2003 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Johnny English
HD
IMDb: 6.2
87 min

Pas një sulmi të papritur në MI5, Xhoni English, spiuni më i bindur dhe jo i sinqertë i Britanisë, bëhet spiun i vetëm i Britanisë.

Country: 
HD The Core 2003 5.5
The Core
The Core

The Core

ActionAdventureScience Fiction 2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
The Core
HD
IMDb: 5.5
135 min

E vetmja mënyrë për të shpëtuar Tokën nga katastrofa është të shkojn poshtë në bërthamë dhe ta bëjn atë që të rrotullohet përsëri.

Country: 
HD Kal Ho Naa Ho 2003 8.0
Kal Ho Naa Ho
Kal Ho Naa Ho

Kal Ho Naa Ho

ComedyDrama 2003 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Kal Ho Naa Ho
HD
IMDb: 8.0
186 min

Jeta e një vajze shumë serioze Naina, ndryshoi pas mbërritjes së fqinjit të saj të ri Amanit, i cili i mësoi asaj një mënyrë të re sesi të jeto, si…

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD The Hunted 2003 6.1
The Hunted
The Hunted

The Hunted

ActionCrimeDramaThriller 2003 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Hunted
HD
IMDb: 6.1
94 min

Një thriller që ka në qendër të tij një vrasës të trajnuar dhe trajnuesin e tij. Vrasësi Hallam (Benicio Del Toro), përndiqet nga makthet, që nga pjesëmarrja e tij në…

Country: 
HD Cradle 2 the Grave 2003 5.8
Cradle 2 the Grave
Cradle 2 the Grave

Cradle 2 the Grave

ActionCrimeDrama 2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Cradle 2 the Grave
HD
IMDb: 5.8
101 min

Vajza e një hajduti xhevahiresh është marr peng pasi ai vjedh një koleksion diamantesh të zinj, te cilat nuk janë ashtu siç duken.

Country: 
Genre: Action, Crime, Drama
HD Love Actually 2003 7.6
Love Actually
Love Actually

Love Actually

ComedyDramaRomance 2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Love Actually
HD
IMDb: 7.6
135 min

Një histori  ndërthurur e marrëdhënieve të dashurisë, protagonistet e kësaj historie janë çifte shume të ndryshëm nga njeri tjetri: këto histori kane të përbashkëte faktin qe zhvillohen njëkohësisht, duke nisur…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Jeepers Creepers 2 2003 5.6
Jeepers Creepers 2
Jeepers Creepers 2

Jeepers Creepers 2

HorrorThriller 2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Jeepers Creepers 2
HD
IMDb: 5.6
104 min

Ditë pas ndodhisë së parë në qarkun Poho, një skuadër basketbolli, sulmohet nga “Kthetra”, krijesa mishngrënëse. Në ditën e 23-të të terrorit, krijesa, s’do të ndalet para asgjëje…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Bad Santa 2003 7.0
Bad Santa
Bad Santa

Bad Santa

ComedyCrimeDrama 2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Bad Santa
HD
IMDb: 7.0
92 min

Një mashtrues i mjerë dhe ortaku i tij hiqen si Babagjyshi dhe Ndihmësi i tij i vogël me qëllim që të vjedhin qendra tregtare në mbrëmjen e Krishtlindjeve. Por ata…

Country: 
Genre: Comedy, Crime, Drama
HD Kill Bill: Vol. 1 2003 8.1
Kill Bill: Vol. 1
Kill Bill: Vol. 1

Kill Bill: Vol. 1

ActionCrime 2003 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Kill Bill: Vol. 1
HD
IMDb: 8.1
111 min

Një nuse zgjohet nga koma për katër vjet, foshnja që mbante në bark ka vdekur. Tani asaj i mbetet të hakmerret ndaj skuadrës së vrasësve që e tradhtoi, në të…

Country: 
Genre: Action, Crime
HD Open Water 2003 5.7
Open Water
Open Water

Open Water

DramaHorrorThriller 2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Open Water
HD
IMDb: 5.7
79 min

Një film i bazuar mbi historinë e vërtetë të dy zhytësve, të cilët gjenden të braktisur nga varka e tyre dhe të rrethuar nga peshkaqenët, në mes të oqeanit.

Country: 
HD Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life 2003 5.5
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life

Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life

ActionAdventureFantasyThriller 2003 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle of Life
HD
IMDb: 5.5
117 min

Aventurierja Lara Croft shkon në një kërkim për të shpëtuar Kutinë mitike të Pandorës para një shkencëtari të keq dhe rekruton një ish-Marins të kthyer në mercenar për ta ndihmuar.

Country: 
HD X2: X-Men United 2003 7.4
X2: X-Men United
X2: X-Men United

X2: X-Men United

ActionAdventureScience FictionThriller 2003 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
X2: X-Men United
HD
IMDb: 7.4
134 min

Skuadra X-Men mblidhet për të gjetur një mutant që tentoi të vriste presidentin. Ndërkohë, Akademia e mutantëve sulmohet nga forca ushtarake.

Country: