Search results for "2004"
HD Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events 2004 6.8
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events

Aventurë Familjar Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Lemony Snicket’s A Series of Unfortunate Events
HD
IMDb: 6.8
108 min

Kur prindërit e tyre vdesin në një zjarr masiv, tre fëmijë dërgohen të jetojnë në kujdestarinë e kushëririt të tyre, kontit Olaf. Por shpejt, ata zbulojnë se ai është vetëm…

Country: 
HD Along Came Polly 2004 6.0
Along Came Polly
Along Came Polly

Along Came Polly

Komedi Romancë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Along Came Polly
HD
IMDb: 6.0
90 min

Jo të gjitha martesat zgjasin, por ajo e Rubenit nuk kaloi dot as ditën e parë të muajit të mjaltit. Edhe pse i shkatërruar emocionalisht, ai vendos t’ia nisë nga…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD The Motorcycle Diaries 2004 7.8
The Motorcycle Diaries
The Motorcycle Diaries

The Motorcycle Diaries

Dramë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Motorcycle Diaries
HD
IMDb: 7.8
126 min

Dramatizimi i një udhëtimi me motor që Che Guevara bëri në rininë e tij, gjatë të cilit ai gjeti motivin e jetës së tij.

Country: 
Genre: Dramë
HD After the Sunset 2004 6.3
After the Sunset
After the Sunset

After the Sunset

Aksion Dramë Komedi Krim  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
After the Sunset
HD
IMDb: 6.3
97 min

Dy hajdutë profesionistë do të tërhiqen pas një misioni të fundit të suksesshëm. Duke qëndruar në parajsën e tyre tropikale, ferra e tyre e vjetër, agjenti Lloyd i FBI-s, shfaqet…

Country: 
HD The Girl Next Door 2004 6.7
The Girl Next Door
The Girl Next Door

The Girl Next Door

Komedi Romancë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
The Girl Next Door
HD
IMDb: 6.7
109 min

Methju, një maturant mendon se ka gjetur gruan e ëndrrave. Sidoqoftë, ai shumë shpejt mëson se Daniela është ish aktore e filmave për të rritur.

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Torque 2004 4.1
Torque
Torque

Torque

Aksion  2004 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Torque
HD
IMDb: 4.1
84 min

Motoristi Keri Ford fajësohet nga një kapo bande motoristësh për vrasjen e vëllait të kreut të bandës rivale të drejtuar nga Trei (Ice Cube). Ford tani është në arrati në…

Country: 
Genre: Aksion
HD I, Robot 2004 7.1
I, Robot
I, Robot

I, Robot

Aksion Sci-fi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
I, Robot
HD
IMDb: 7.1
115 min

Në vitin 2035, një polic teknofob heton një krim që mund të jetë kryer nga një robot, që çon në një kërcënim të madh për njerëzimin…

Country: 
Genre: Aksion, Sci-fi
HD The Ladykillers 2004 6.2
The Ladykillers
The Ladykillers

The Ladykillers

Komedi Krim Thriller  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Ladykillers
HD
IMDb: 6.2
104 min

Një grup i çuditshëm hajdutësh mblidhet në shtëpinë e një vejushe të devotshme, por pak të hutuar, për të vjedhur një nga kazinot më të mëdha në Misisipi. Plani i…

Country: 
Genre: Komedi, Krim, Thriller
HD Finding Neverland 2004 7.7
Finding Neverland
Finding Neverland

Finding Neverland

Dramë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Finding Neverland
HD
IMDb: 7.7
106 min

Shoqëria e zotit JM Barrie me familjen e cila e frymëzoi për të krijuar Piter Pan.

Country: 
Genre: Dramë
HD Anchorman: The Legend of Ron Burgundy 2004 7.2
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Anchorman: The Legend of Ron Burgundy
HD
IMDb: 7.2
94 min

Ron Burgendi është prezantuesi më i njohur i lajmeve në San Diego gjatë viteve 1970. Por çdo gjë ndryshon për të dhe për ekipin e tij kur në staf bashkohet…

Country: 
Genre: Komedi
You Got Served 2004 3.9
You Got Served
You Got Served

You Got Served

Dramë Muzikë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
You Got Served
IMDb: 3.9
95 min

Dejvidi dhe Elgini shokë dhe partnerë në kërcimet e rrugës, prishin marrëdhënien pas një keqkuptimi. Beteja më e madhe vjen në qytet dhe duhet të zgjidhet grupi më i mirë…

Country: 
Genre: Dramë, Muzikë
HD Dirty Dancing: Havana Nights 2004 6.0
Dirty Dancing: Havana Nights
Dirty Dancing: Havana Nights

Dirty Dancing: Havana Nights

Dramë Romancë  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Dirty Dancing: Havana Nights
HD
IMDb: 6.0
86 min

Një sjellje në formë muzikali i filmit të 1987 me po të njëjtin titull.

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD The Polar Express 2004 6.6
The Polar Express
The Polar Express

The Polar Express

Animuar Aventurë Familjar Fantazi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Polar Express
HD
IMDb: 6.6
100 min

Një djalosh merr një udhëtim magjik për në Polin e Veriut me trenin “Polar Ekspres”. Gjatë udhëtimit të tij, ai mëson për miqësinë, kurajon dhe shpirtin e Krishtlindjeve.

Country: 
HD Shaun of the Dead 2004 7.9
Shaun of the Dead
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

Horror Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Shaun of the Dead
HD
IMDb: 7.9
99 min

Një burrë vendos ta ndryshojë jetën e tij në agoni duke rifituar ish-të dashurën e tij, duke rregulluar marrëdhënien me nënën e tij dhe duke u marrë me një komunitet…

Country: 
Genre: Horror, Komedi
HD Dawn of the Dead 2004 7.3
Dawn of the Dead
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

Aksion Dramë Fantazi Horror  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Dawn of the Dead
HD
IMDb: 7.3
101 min

Një ribërje e filmit zombi të 1978 me të njëjtin emër. I cili tregon për një grup njerëzish të mbijetuar që gjejnë strehë në një qendër tregtare pasi bota mbushet…

Country: 
HD Eternal Sunshine of the Spotless Mind 2004 8.3
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Dramë Romancë Sci-fi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Eternal Sunshine of the Spotless Mind
HD
IMDb: 8.3
108 min

Kur marrëdhënia e tyre kalon në krizë, një çift ndërmerr një procedurë mjekësore për ta fshirë njeri tjetrin nga kujtesa…

Country: 
HD The Terminal 2004 7.4
The Terminal
The Terminal

The Terminal

Dramë Komedi  2004 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
The Terminal
HD
IMDb: 7.4
128 min

Një turist nga Evropa Lindore e gjen veten të bllokuar në aeroportin JKF në Nju Jork. Ai detyrohet të qëndrojë aty dhe të përballet me sfidat por dhe me të…

Country: 
Genre: Dramë, Komedi
HD Walking Tall 2004 6.3
Walking Tall
Walking Tall

Walking Tall

Aksion Aventurë Dramë Thriller  2004 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Walking Tall
HD
IMDb: 6.3
86 min

Një ish-ushtar i SH.B.A-ve rikthehet në qytetin e tij të cilin e gjen të tejmbushur me krim dhe korrupsion, dhe për këtë detyrohet të pastrojë shtëpinë e tij.

Country: