Search results for "2005"
HD Serenity 2005 7.8
Serenity
Serenity

Serenity

ActionAdventureScience FictionThriller 2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Serenity
HD
IMDb: 7.8
119 min

Ekuipazhi i anijes “Sereniti” përpiqet të shmangë një vrasës që kërkon të rimarrë një nga anëtaret e saj, një vajzë telepatike që fsheh një sekret të madh.

Country: 
HD Torrente 3: The Protector 2005 5.6
Torrente 3: The Protector
Torrente 3: The Protector

Torrente 3: The Protector

ComedyCrime 2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Torrente 3: The Protector
HD
IMDb: 5.6
91 min

Detektivi i tmerrshëm spanjoll bëhet truproje në aventurën e tij të tretë.

Country: 
Genre: Comedy, Crime
HD Black 2005 8.2
Black
Black

Black

Drama 2005 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Black
HD
IMDb: 8.2
122 min

Historia e vërtetë e një vajze shurdh-memece dhe të verbër, shpresa e vetme e së cilës ishte mësuesi i saj që e mësoi si të kuptonte botën e të dilte…

Country: 
Genre: Drama
HD Casanova 2005 6.5
Casanova
Casanova

Casanova

ComedyRomance 2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Casanova
HD
IMDb: 6.5
112 min

Me një reputacion si joshësh i papërmbajtur i femrave, pa marr parasysh statusin e tyre martesor,një donzhuan me nam njeh një bukuroshe që me sa duket s’bie pre e sharmit…

Country: 
Genre: Comedy, Romance
HD Hard Candy 2005 7.1
Hard Candy
Hard Candy

Hard Candy

DramaThriller 2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Hard Candy
HD
IMDb: 7.1
104 min

Një adoleshente shtiret se bie pre e një pedofili, por loja kthehet kur e merr ajo komandën në dorë dhe do ta bëjë të paguajë për çfarë ai ka bërë.

Country: 
Genre: Drama, Thriller
HD Sin City 2005 8.0
Sin City
Sin City

Sin City

ActionCrimeThriller 2005 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Sin City
HD
IMDb: 8.0
124 min

Një film që eksploron një qytet të errët dhe të mjerë, qytetin Basin, dhe tregon historinë e tre njerëzve të ndryshëm, të gjithë pjesë e një korruptimi të dhunshëm.

Country: 
HD Dirty 2005 5.6
Dirty
Dirty

Dirty

CrimeDramaThriller 2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Dirty
HD
IMDb: 5.6
97 min

Dy gangsterë të kthyer në policë përpiqen të mbulojnë një skandal në Departamentin e Policisë në Los Anxhelos.

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD Art of the Devil 2 2005 5.9
Art of the Devil 2
Art of the Devil 2

Art of the Devil 2

FantasyHorror 2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Art of the Devil 2
HD
IMDb: 5.9
100 min

Një grup shokësh ribashkohen pas disa viteve, kur njëri nga ta kishte bërë vetëvrasje ata do gjinden ne pozite të çuditshme kur errësira do bie mbi ta dhe gjërat misterioze…

Country: 
Genre: Fantasy, Horror
HD Unleashed 2005 7.0
Unleashed
Unleashed

Unleashed

ActionCrime 2005 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Unleashed
HD
IMDb: 7.0
103 min

Një burrë u rrit sikur të ishte një qen, arratiset nga pronari i tij për të filluar një jete të re, por ky i fundit e kërkon për ta shfrytëzuar…

Country: 
Genre: Action, Crime
HD Prime 2005 6.2
Prime
Prime

Prime

ComedyDramaRomance 2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Prime
HD
IMDb: 6.2
105 min

Një 37-vjeçare e sapodivorcuar, e fiksuar pas idesë për të patur një fëmijë, njihet me një djalosh 23-vjeçar dhe bie kokë e këmbë në dashuri me të. Dilemave për shkak…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
TV Avatar: The Last Airbender 2005
Avatar: The Last Airbender
Avatar: The Last Airbender

Avatar: The Last Airbender

ActionAdventureAnimation 2005 Shiko tani
Vlersimi:
Avatar: The Last Airbender
TV
TMDb: 8.4
25 min

Mbas luftrave të përgjakshme, 100 vite kanë kaluar dhe që atëherë mjeshtri i katër elementeve Avatar nuk është parë më, në gjeneratën e re Katara dhe vellai i saj Soka…

Status: Ended
HD Supercross 2005 4.3
Supercross
Supercross

Supercross

ActionAdventureDramaRomance 2005 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Supercross
HD
IMDb: 4.3
80 min

Pas vdekjes së dyshimtë të babait të tyre, dy vëllezër duhet të motivojnë për t’u kthyer përsëri në motorë dhe të fitojnë kampionatin e Motorkrosit në Las Vegas.

Country: 
HD Hostage 2005 6.6
Hostage
Hostage

Hostage

CrimeDramaMysteryThriller 2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Hostage
HD
IMDb: 6.6
113 min

Talley është një negociator nga ata që flet dhe merret me rrëmbyesit për t’i nxitur që të lirojnë pengjet. Për fat të keq Talley, këtë herë dështon dhe bëhet autor…

Country: 
HD An American Haunting 2005 5.1
An American Haunting
An American Haunting

An American Haunting

HorrorThriller 2005 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
An American Haunting
HD
IMDb: 5.1
83 min

Bazuar në ngjarjen e vërtetë të një rasti të vetëm në historinë amerikane, ku një shpirt shkaktoi vdekjen e një njeriu.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Four Brothers 2005 6.8
Four Brothers
Four Brothers

Four Brothers

ActionCrime 2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Four Brothers
HD
IMDb: 6.8
109 min

Pasi nëna që i kishte adoptuar vritet në grabitjen e një ushqimoreje, vëllezërit Merser, gjaknxehte Bobi, i mprehti Ejnxhëll, biznesmeni familjar Xheremaja, dhe fansi i rokut Xhek ribashkohen për ta…

Country: 
Genre: Action, Crime
HD Revolver 2005 6.4
Revolver
Revolver

Revolver

CrimeDramaMysteryThriller 2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Revolver
HD
IMDb: 6.4
111 min

Kumarxhiu Xheik Grin (Jason Statham) këtë herë i futet një loje që me shumë mundësi do të ketë pasoja vdekjeprurëse.

Country: 
HD Wolf Creek 2005 6.2
Wolf Creek
Wolf Creek

Wolf Creek

HorrorThriller 2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Wolf Creek
HD
IMDb: 6.2
99 min

Liz, Kristy dhe Beni udhëtojnë me makinë për të zbuluar natyrën Australiane. Pasi arrijnë në Parkun Kombëtar të Wolf Creek, atyre nuk u ndizet makina dhe u vjen ndihmë e…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Oliver Twist 2005 6.8
Oliver Twist
Oliver Twist

Oliver Twist

CrimeDramaFamily 2005 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Oliver Twist
HD
IMDb: 6.8
130 min

Një adaptim i rrëfenjës klasike të Dikensit, ku një djalë jetim njihet me një hajdut xhepash në rrugët e Londrës. Nga atje, ai hyn në një jetimore ku djemtë janë…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Family