Search results for "2006"
HD Dhoom 2 2006 6.5
Dhoom 2
Dhoom 2

Dhoom 2

Aksion Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Dhoom 2
HD
IMDb: 6.5
152 min

Njeriu i cili njihet tashmë nga të gjithë me nofkën “A” është një hajdut sy patrembur i cili vjedh objekte të vlefshme dhe të kushtueshme, ai vendos të bashkpunoje me…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD Little Man 2006 4.4
Little Man
Little Man

Little Man

Komedi Krim  2006 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
Little Man
HD
IMDb: 4.4
98 min

Një çift i ri gabimisht adoptojnë një kriminel si fëmijën e tyre…

Country: ,
Genre: Komedi, Krim
HD Cars 2006 7.1
Cars
Cars

Cars

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Cars
HD
IMDb: 7.1
117 min

Rrufeja MeKuin, një makinë garash fillestare i prirur për të pasur sukses, mëson se jeta ka të bëjë me udhëtimin, e jo vijën e mbarimit.

Country:
HD Ice Age: The Meltdown 2006 6.8
Ice Age: The Meltdown
Ice Age: The Meltdown

Ice Age: The Meltdown

Animuar Aventurë Dublime Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Ice Age: The Meltdown
HD
IMDb: 6.8
91 min

Mani, Sidi dhe Diego mësojnë se epoka e akullit po përfundon pasi ato po shkrijnë, ata do mblidhen të gjithë sëbashku për t’u nisur në një udhëtim të gjatë me…

Country:
HD The Fall 2006 7.9
The Fall
The Fall

The Fall

Aventurë Dramë Fantazi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
The Fall
HD
IMDb: 7.9
117 min

Në një spital në periferi të Los Anxhelesit të viteve 1920, një aktor i lënduar fillon t’i tregojë një pacienteje tjetër, një vajzë me krah të thyer, një histori fantastike…

HD Last Holiday 2006 6.4
Last Holiday
Last Holiday

Last Holiday

Aventurë Dramë Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Last Holiday
HD
IMDb: 6.4
112 min

Xhorxha Bërd punon si shitëse në repartin e kuzhinës të dyqanit Kragen. Kur mëson se ka vetëm tre javë për të jetuar, ajo mbledh paratë që ka, heq dorë nga…

Country:
HD Slither 2006 6.4
Slither
Slither

Slither

Horror Komedi Sci-fi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Slither
HD
IMDb: 6.4
95 min

Një qytet i vogël është marrë nga jashtëtokësorët, duke i kthyer banorët në zombi dhe forma të tjera monstrash mutante.

Country: , ,
Genre: Horror, Komedi, Sci-fi
HD Eight Below 2006 7.3
Eight Below
Eight Below

Eight Below

Aventurë Dramë Familjar  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Eight Below
HD
IMDb: 7.3
120 min

I ftohti brutal detyron dy eksplorues në Antarktidë që të lënë pas skuadrëne tyre të qenve të slitës teksa luftojnë për mbijetesën e tyre.

Country:
HD Glory Road 2006 7.2
Glory Road
Glory Road

Glory Road

Biografi Dramë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Glory Road
HD
IMDb: 7.2
118 min

Don Haskins bën historinë kur përzgjedh shtatë lojtarë afro-amerikanë në skuadrën e basketbollit të quajtur Texas Western Miners. Skuadra kritikohet nga të gjithë, por ata mundohen të fitojnë kundër të…

Country:
Genre: Biografi, Dramë
HD One Night with the King 2006 6.1
One Night with the King
One Night with the King

One Night with the King

Dramë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
One Night with the King
HD
IMDb: 6.1
123 min

Në vitet biblike, një vajzë maskon origjinën e saj çifute kur mbreti persian Kserksi vjen për të kërkuar një nuse të re në mesin e nënshtetasve të tij. Dhe këtu…

Country:
Genre: Dramë
HD Van Wilder 2: The Rise of Taj 2006 4.9
Van Wilder 2: The Rise of Taj
Van Wilder 2: The Rise of Taj

Van Wilder 2: The Rise of Taj

Komedi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Van Wilder 2: The Rise of Taj
HD
IMDb: 4.9
97 min

Taxh Mahal Badalandabad lë Kolegjin Kollixh pas, për korridoret e Universitetit Kamford në Londër. Duke kërkuar të vazhdojë doktoraturën, ai e gjen veten duke u dhënë mësim një grupi studentësh…

Country:
Genre: Komedi
HD The Breed 2006 5.1
The Breed
The Breed

The Breed

Horror Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
The Breed
HD
IMDb: 5.1
91 min

Një grup prej pesë vetave nga kolegji udhëtojnë në drejtim të një ishulli për fundjavë për parti, po me çfarë problem dhe sfida do të ndeshen….

Genre: Horror, Thriller
HD World Trade Center 2006 5.9
World Trade Center
World Trade Center

World Trade Center

Dramë Histori Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
World Trade Center
HD
IMDb: 5.9
129 min

Kur Qendra Botërore e Tregëtisë shembet pas sulmit terrorist në 11 Shtator 2001, jeta e dy oficerëve të Autoritetit të Portit ndryshon përgjithmonë. Pas përpjekjes për të shpëtuar njerëzit nga…

Country:
HD Miami Vice 2006 6.0
Miami Vice
Miami Vice

Miami Vice

Aksion Krim Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Miami Vice
HD
IMDb: 6.0
132 min

Ky është një version i përditësuar i një filmi aksion të viteve 80′ ku dy detektivë të policisë së Majemit do të përfshijnë perspektivat e tyre personale në një aksion…

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Eragon 2006 5.1
Eragon
Eragon

Eragon

Aksion Aventurë Familjar Fantazi  2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Eragon
HD
IMDb: 5.1
104 min

Një djalosh fermer gjen një vezë dragoi të cilën e merr me vete pa e ditur që aty do të fillonte rrugëtimi i tij drejt një lufte kundër mbretit të…

Country: , ,
HD Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Death in Love 2006 6.8
Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Death in Love
Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Death in Love

Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Death in Love

Aksion Animuar  2006 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Death in Love
HD
IMDb: 6.8
95 min

Më në fund vjen momenti i betejës përfundimtare mes Kenshiros dhe Raoh. Të dy do të përballen me të shkuarën dhe do të kuptojnë sa e madhe është fuqia e…

Country:
Genre: Aksion, Animuar
HD The Wind That Shakes the Barley 2006 7.5
The Wind That Shakes the Barley
The Wind That Shakes the Barley

The Wind That Shakes the Barley

Dramë Luftë  2006 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
The Wind That Shakes the Barley
HD
IMDb: 7.5
127 min

Gjatë Luftës Irlandeze për Pavarësi, dy vëllezër marrin pjesë në Luftën Guerrile kundër Forcave Britanike.

Genre: Dramë, Luftë
HD All the Boys Love Mandy Lane 2006 5.5
All the Boys Love Mandy Lane
All the Boys Love Mandy Lane

All the Boys Love Mandy Lane

Horror Mister Thriller  2006 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
All the Boys Love Mandy Lane
HD
IMDb: 5.5
90 min

Një grup nxënësish gjimnazi ftojnë Mendi Lejnin, një vajzë të pafajshme dhe të dëshirueshme, në një festë fundjave në një fermë të izoluar. Ndërkohë që festa vazhdon, numri i pjesëmarrësve…

Country: