Search results for "2007"
E RE Naruto Shippuden 2007
Naruto Shippuden
Naruto Shippuden

Naruto Shippuden

Aksion Animuar Aventurë  2007 Shiko tani
Vlersimi:
Naruto Shippuden
E RE
TMDb: 8.7
25 min

Naruto Shippuden është vazhdimi i serialit të parë “Naruto me 220 episode”. Tani Naruto është rritur dhe është më i pjekur, ai është në kërkimin për të shpëtuar shokun e…

Status: Ended
HD The Kingdom 2007 7.0
The Kingdom
The Kingdom

The Kingdom

Aksion Dramë Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
The Kingdom
HD
IMDb: 7.0
110 min

Një skuadër agjentësh amerikanë dërgohet për të hetuar shpërthimin e një ndërtese amerikane në Lindjen e Mesme…

HD Stardust 2007 7.6
Stardust
Stardust

Stardust

Aventurë Familjar Fantazi Romancë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Stardust
HD
IMDb: 7.6
127 min

Në qytetin e Stormholdit, Tristani i premton Viktorias, dashurisë së tij, një yll nga bota magjike përtej Murit. Por nuk e dinte që aventurat e tij dhe dashuria e tij…

Country: 
HD Persepolis 2007 8.0
Persepolis
Persepolis

Persepolis

Animuar Dramë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Persepolis
HD
IMDb: 8.0
96 min

Një vajzë iraniane e pjekur para moshës së saj dhe që nuk ka frikë të shprehet rritet gjatë Revolucionit Islamik.

Country: 
Genre: Animuar, Dramë
HD Chak De! India 2007 8.2
Chak De! India
Chak De! India

Chak De! India

Dramë Familjar Hindi  2007 Shiko tani
Vlersimi: 8.2
Chak De! India
HD
IMDb: 8.2
153 min

Kabir Khan është trajneri i Ekipit Kombëtar të Hokejit Indian të femrave dhe ëndrra e tij është të bëjë që ekipi i vajzave të fitojë kupën e botës kundër të…

Country: 
HD Love in the Time of Cholera 2007 6.4
Love in the Time of Cholera
Love in the Time of Cholera

Love in the Time of Cholera

Dramë Romancë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Love in the Time of Cholera
HD
IMDb: 6.4
139 min

Një rrëfim përjetësie. Një rrëfim për dashurinë që sfidon kohën, plakjen dhe vdekjen. Një rrëfim, ku pritja merr kuptim dhe jeta nuk njeh limite. Bazuar në romanin me të njëjtin…

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD Enchanted 2007 7.0
Enchanted
Enchanted

Enchanted

Familjar Fantazi Komedi Romancë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Enchanted
HD
IMDb: 7.0
107 min

Princesha Zhizell dëbohet nga mbretëria prej njerkës së ligë të të dashurit të saj. Më pas ajo transportohet në botën e vërtetë, në New York, ku takohet me një avokat…

Country: 
HD [REC] 2007 7.4
[REC]
[REC]

[REC]

Horror Mister  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
[REC]
HD
IMDb: 7.4
78 min

Një reportere televizive dhe një kameraman ndjekin punëtorët e zjarrfikësit në një ndërtesë të errët apartamentesh ku brenda me diçka të tmerrshme.

Country: 
Genre: Horror, Mister
HD I Am Legend 2007 7.2
I Am Legend
I Am Legend

I Am Legend

Aksion Dramë Horror Sci-fi Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
I Am Legend
HD
IMDb: 7.2
101 min

Pasi një virus shkatërroi qytetërimin dhe pjesën tjetër i ktheu ne monstra, i vetmi i mbijetuar në Nju Jork mundohet dëshpërimisht të gjejë një kurë!

Country: 
HD Mr. Brooks 2007 7.3
Mr. Brooks
Mr. Brooks

Mr. Brooks

Dramë Krim Mister Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Mr. Brooks
HD
IMDb: 7.3
120 min

Një thriller psikologjik rreth një burri, i cili kontrollohet nga dashuria për të vrarë dhe sakatuar njerëz.

Country: 
HDhjJ Bridge to Terabithia 2007 7.1
Bridge to Terabithia
Bridge to Terabithia

Bridge to Terabithia

Aventurë Dramë Familjar  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Bridge to Terabithia
HDhjJ
IMDb: 7.1
96 min

Jeta e një djaloshi ndryshon kur ai njihet me një vajzë në shkollë. Ata së bashku krijojnë një botë imagjinare ku kalojnë kohën e tyre të lirë në një shtëpi…

Country: 
HD Ocean’s Thirteen 2007 6.9
Ocean’s Thirteen
Ocean’s Thirteen

Ocean’s Thirteen

Krim Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Ocean’s Thirteen
HD
IMDb: 6.9
122 min

Danny Ocean mbledh djemtë për një heist të tretë, pasi pronari i kazinosë Willy Bank kryqëzon dyfish një nga njëmbëdhjetë origjinalet, Reuben Tishkoff.

Country: 
Genre: Krim, Thriller
HD Mongol: The Rise of Genghis Khan 2007 7.2
Mongol: The Rise of Genghis Khan
Mongol: The Rise of Genghis Khan

Mongol: The Rise of Genghis Khan

Aksion Aventurë Histori Luftë  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Mongol: The Rise of Genghis Khan
HD
IMDb: 7.2
126 min

Ky film tregon për jetën e hershme të Xhenxhis Kanit, i cili ishte një skllav para se të pushtonte gjysmën e botës, përfshirë dhe Rusinë në vitin 1206.

Country: 
HD 30 Days of Night 2007 6.6
30 Days of Night
30 Days of Night

30 Days of Night

Horror Thriller  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
30 Days of Night
HD
IMDb: 6.6
113 min

Në Barrou të Alaskës, dielli nuk del për 30 ditë të tëra në stinën e dimrit. Kur qyteti ul qepenat, shumica e njerëzve që vendosën të qëndrojnë, vriten në mënyrë…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Mr. Bean’s Holiday 2007 6.4
Mr. Bean’s Holiday
Mr. Bean’s Holiday

Mr. Bean’s Holiday

Familjar Komedi  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Mr. Bean’s Holiday
HD
IMDb: 6.4
90 min

Mr. Bean shkon drejt jugut të Francës për disa pushime të thjeshta në diell. Udhëtimi i tij nga Londra në Riviera shumë shpejt shndërrohet në një katastrofë ndërkohë që ai…

Country: 
Genre: Familjar, Komedi
HD Fist of the North Star: Legend of Yuria 2007 6.7
Fist of the North Star: Legend of Yuria
Fist of the North Star: Legend of Yuria

Fist of the North Star: Legend of Yuria

Aksion Animuar  2007 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Fist of the North Star: Legend of Yuria
HD
IMDb: 6.7
65 min

Një film i shkurtër që flet për Julian, dashurinë e Kenshiros. Si nisi historia e saj dhe deri sa u kthye ne gjeneralin e fundit të Nantos.

Country: 
Genre: Aksion, Animuar
HD Norbit 2007 4.1
Norbit
Norbit

Norbit

Komedi  2007 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Norbit
HD
IMDb: 4.1
102 min

Një burrë i butë dhe i sjellshëm, i cili martohet me një grua përbindëshe, të keqe, pasi njeh femrën e jetës së tij dhe bie në dashuri me të, duhet…

Country: 
Genre: Komedi
HD Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Fierce Fight 2007 7.0
Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Fierce Fight
Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Fierce Fight

Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Fierce Fight

Animuar  2007 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Fist of the North Star: Legend of Raoh – Chapter of Fierce Fight
HD
IMDb: 7.0
85 min

Në një botë të re pas shkatërrimit të madh, mbreti Roah dhe perandori Sauther luftojnë për të pushtuar toka. Ndërkohë bashkëpunëtorët kryesorë të Raoh, Soga dhe motra e tij Reina,…

Country: 
Genre: Animuar