Search results for "2008"
HD The Wave 2008 7.6
The Wave
The Wave

The Wave

Dramë Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
The Wave
HD
IMDb: 7.6
107 min

Rainerit i është dhënë detyra të mësojë nxënësit e tij për gjendjen autokratike gjatë një projekti një javor. I preferuar në mesin e fëmijëve, Raineir vendos t’i lërë studentët e…

Country: 
Genre: Dramë, Thriller
HD ICHI 2008 6.6
ICHI
ICHI

ICHI

Aksion Aventurë Dramë Histori  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
ICHI
HD
IMDb: 6.6
120 min

Içi është një grua e verbër, e cila endet nëpër qytet me shamisenin e saj (kitarë japoneze me tre tela), por ajo ka aftësi shpate të jashtëzakonshme me të cilat…

Country: 
HD North Face 2008 7.4
North Face
North Face

North Face

Aksion Aventurë Dramë Histori Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
North Face
HD
IMDb: 7.4
126 min

Bazuar në një histori të vërtetë, North Face është një dramë mbijetese në lidhje me një konkurs për të ngjitur fytyrën më të rrezikshme shkëmbore në Alpe. E vendosur në…

HD Quantum of Solace 2008 6.6
Quantum of Solace
Quantum of Solace

Quantum of Solace

Aksion Aventurë Krim Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Quantum of Solace
HD
IMDb: 6.6
106 min

Agjenti 007 është i plagosur në krenarinë e tij, pasi është tradhtuar nga Vesper, gruaja që dashuronte. Misioni i tij i ri fillon me detyrën e re për Bondin që…

Country: 
HD Bronson 2008 7.1
Bronson
Bronson

Bronson

Aksion Dramë Krim  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Bronson
HD
IMDb: 7.1
92 min

Një i ri që u dënua me shtatë vjet burg për vjedhjen e një zyre postare, përfundon duke kaluar tre dekada në izolim. Gjatë kësaj kohe, personaliteti i tij zëvendësohet…

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD WALL·E 2008 8.4
WALL·E
WALL·E

WALL·E

Animuar Familjar Sci-fi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 8.4
WALL·E
HD
IMDb: 8.4
98 min

Një robot përgjegjës për pastrimin e Tokës së mbuluar nga mbetjet, dashurohet me një robot tjetër. Së bashku do të nisen në një aventurë që do të ndryshojë fatin e…

Country: 
HD Sappho 2008 4.7
Sappho
Sappho

Sappho

Dramë Romancë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 4.7
Sappho
HD
IMDb: 4.7
88 min

Safo, një grua e sapo martuar Amerikane, në ishullin Grek të quajtur Lesbos ajo dashurohet me një grua të re. Ajo kalon nëpër vuajtjet e një dashurie të pa mundur,…

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD Martyrs 2008 7.1
Martyrs
Martyrs

Martyrs

Dramë Horror Thriller  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Martyrs
HD
IMDb: 7.1
99 min

Një vajzë e re kërkon të marrë hak ndaj njerëzve që e rrëmbyen dhe e torturuan kur ajo ishte fëmijë. Bashkë me shoqen e saj, e cila edhe ajo është…

Country: 
HD Portrait of a Beauty 2008 6.6
Portrait of a Beauty
Portrait of a Beauty

Portrait of a Beauty

Dramë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Portrait of a Beauty
HD
IMDb: 6.6
108 min

Lindur në një familje piktorësh të oborrit mbretëror, një vajzë detyrohet të mbartë emrin e familjes dhe të marrë jetën e vëllait të saj pasi ai vetëvritet. Gjërat ndërlikohen kur…

Country: 
Genre: Dramë
HD Seven Pounds 2008 7.6
Seven Pounds
Seven Pounds

Seven Pounds

Dramë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Seven Pounds
HD
IMDb: 7.6
123 min

Një burrë i përpirë nga një sekret i së kaluarës përpiqet ta shpengojë veten duke ndryshuar në mënyrë drastike jetën e shtatë të huajve. Kur plani i tij fillon, asgjë…

Country: 
Genre: Dramë
HD Zack and Miri Make a Porno 2008 6.5
Zack and Miri Make a Porno
Zack and Miri Make a Porno

Zack and Miri Make a Porno

Komedi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Zack and Miri Make a Porno
HD
IMDb: 6.5
101 min

Shokët gjatë gjithë jetës Zaku dhe Miri kërkojnë të zgjidhin problemet e tyre financiare duke bërë së bashku një film të rritur. Ndërsa kamerat punojnë, ata fillojnë të ndiejnë se…

Country: 
Genre: Komedi
HD Fireproof 2008 6.5
Fireproof
Fireproof

Fireproof

Dramë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Fireproof
HD
IMDb: 6.5
122 min

Një zjarrfikës përdore një eksperiment 40 ditor në përpjekje për te shpëtuar martesën e tij e njohur si “Dashuria e Guximit”

Country: 
Genre: Dramë
HD Yes Man 2008 6.8
Yes Man
Yes Man

Yes Man

Komedi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Yes Man
HD
IMDb: 6.8
104 min

Një burrë e sfidon veten të thotë “po” për gjithçka për një vit të tërë.

Country: 
Genre: Komedi
HD Definitely, Maybe 2008 7.1
Definitely, Maybe
Definitely, Maybe

Definitely, Maybe

Komedi Romancë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Definitely, Maybe
HD
IMDb: 7.1
112 min

Një këshillues politik mundohet t’i shpjegojë divorcin dhe marrëdhëniet e tij të mëparshme vajzës së tij 11-vjeçare.

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Step Brothers 2008 6.9
Step Brothers
Step Brothers

Step Brothers

Komedi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Step Brothers
HD
IMDb: 6.9
98 min

Brenan dhe Dejl, dy të papunësuar 40 vjeçarë, jetojnë me prindërit e tyre. Ata njihen me njëri-tjetrin pasi prindërit e tyre martohen bashkë. Detyrohen të jetojnë në një dhomë bashkë…

Country: 
Genre: Komedi
HD My Sassy Girl 2008 6.3
My Sassy Girl
My Sassy Girl

My Sassy Girl

Komedi Romancë  2008 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
My Sassy Girl
HD
IMDb: 6.3
92 min

Një djalë i ri me jetën e planifikuar joshet, afrohet dhe braktiset nga një vajzë e pakuptueshme.

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Journey to the Center of the Earth 2008 5.8
Journey to the Center of the Earth
Journey to the Center of the Earth

Journey to the Center of the Earth

Aksion Aventurë Familjar Komedi Sci-fi  2008 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Journey to the Center of the Earth
HD
IMDb: 5.8
93 min

Brendan Fraser luan në këtë aventurë plot aksion të bazuar në tregimin klasik të Xhul Vernit që është e sigurt se do të argëtojë të gjithë familjen! I mbështetur në…

Country: 
HD Ken : Legend of Kenshiro 2008 7.0
Ken : Legend of Kenshiro
Ken : Legend of Kenshiro

Ken : Legend of Kenshiro

Aksion Animuar  2008 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Ken : Legend of Kenshiro
HD
IMDb: 7.0
83 min

Shkatërrimi global, ka lënë pas shumë njerëz mizor me qëllime të këqija, të cilët sulmojnë një qytet ku gjendet një luftëtar në prag të vdekjes. Ky luftëtar quhet Kenshiro i…

Country: 
Genre: Aksion, Animuar