Search results for "2009"
HD District 13: Ultimatum 2009 6.5
District 13: Ultimatum
District 13: Ultimatum

District 13: Ultimatum

Aksion Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
District 13: Ultimatum
HD
IMDb: 6.5
101 min

Damian dhe Leito rikthehen ne Zonen B13 me misionin per te sjelle paqe ne sektorin problematik i cili kontrollohet nga 5 kryetare bandash perpara se sherbimi sekret te marre masa…

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Halloween II 2009 4.9
Halloween II
Halloween II

Halloween II

Horror  2009 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Halloween II
HD
IMDb: 4.9
105 min

I sëmuri Michael Myers është lënë i lirë dhe është në qarkullim për të përmbushur synimin e tij për kasaphane. Këtë herë psikopati është në kërkim të motrës që ai…

Country: 
Genre: Horror
HD The Time Traveler’s Wife 2009 7.1
The Time Traveler’s Wife
The Time Traveler’s Wife

The Time Traveler’s Wife

Dramë Fantazi Romancë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Time Traveler’s Wife
HD
IMDb: 7.1
107 min

Një dramë romantike për një bibliotekar nga Çikago me një anomali gjenetike që udhëton në kohë dhe vështirësitë që has me martesën e tij.

Country: 
HD Enter the Void 2009 7.3
Enter the Void
Enter the Void

Enter the Void

Dramë Fantazi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Enter the Void
HD
IMDb: 7.3
161 min

Një shpërndarës amerikan droge që jeton në Tokio tradhtohet nga miku i tij më i mirë dhe vritet gjatë një marrëveshje droge. Shpirti i tij, duke parë pasojat e vdekjes…

Country: 
Genre: Dramë, Fantazi
HD Now & Later 2009 5.1
Now & Later
Now & Later

Now & Later

Dramë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Now & Later
HD
IMDb: 5.1
99 min

[+18]Një bankier i poshtëruar përjeton një marrëdhënie të zjarrtë me një emigrante të jashtëligjshme e cila e bën ta shohë botën në një mënyrë krejt ndryshe.

Country: 
Genre: Dramë
HD Star Trek 2009 7.9
Star Trek
Star Trek

Star Trek

Aksion Aventurë Sci-fi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.9
Star Trek
HD
IMDb: 7.9
127 min

Xhejms Taiberius Kërk përpiqet të ndjekë gjurmët e të atit. Zoti Spok e kontrollon me kujdes. Ndërkohë që një Romulian hakmarrës nga e ardhmja krijon vrima të zeza në përpjekje…

Country: 
HD [Rec] 2 2009 6.5
[Rec] 2
[Rec] 2

[Rec] 2

Horror Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
[Rec] 2
HD
IMDb: 6.5
85 min

Për të konstatuar situatën aktuale, një oficer i supozuar mjekësor dhe një ekip i GEO hyjnë brenda në ndërtesën e banuar dhe fatkeqe, tashmë të karantinuar.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Carriers 2009 6.0
Carriers
Carriers

Carriers

Aventurë Dramë Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Carriers
HD
IMDb: 6.0
84 min

Ndërsa një virus vdekjeprurës përhapet globalisht, katër shokë kërkojnë një strehë për tu mbrojtur. Ndërsa shmangin të infektuarit, gjakrat ndizen midis njëri-tjetrit.

Country: 
HD Sin Nombre 2009 7.6
Sin Nombre
Sin Nombre

Sin Nombre

Aksion Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Sin Nombre
HD
IMDb: 7.6
96 min

Adoleshentja nga Hondurasi Sajra ribashkohet me të atin për të tentuar realizimin e ëndrrës për të shkuar në SHBA. Shkuarja në Meksikë është hapi i parë i këtij udhëtimi, pasi…

Country: 
HD Van Wilder: Freshman Year 2009 5.3
Van Wilder: Freshman Year
Van Wilder: Freshman Year

Van Wilder: Freshman Year

Komedi  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.3
Van Wilder: Freshman Year
HD
IMDb: 5.3
98 min

Van Uilldër fillon vitin e parë të studimeve në Kolegjin Kollixh dhe i hyn një aventure për të liruar shkollën nga shtypja seksuale dhe moslejimi i festave , duke bërë…

Country: 
Genre: Komedi
HD Race to Witch Mountain 2009 5.7
Race to Witch Mountain
Race to Witch Mountain

Race to Witch Mountain

Aksion Aventurë Familjar Fantazi Sci-fi Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Race to Witch Mountain
HD
IMDb: 5.7
98 min

Xhek, shofer taksie, e gjen veten duke ndihmuar dy alienë në formën e fëmijëve të cilët po përpiqen të shpëtojnë Tokën dhe veten nga Sifon, një vrasës e rrezikshëm nga…

Country: 
HD Inglourious Basterds 2009 8.3
Inglourious Basterds
Inglourious Basterds

Inglourious Basterds

Aksion Dramë Luftë  2009 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Inglourious Basterds
HD
IMDb: 8.3
153 min

Në Francën e pushtuar nga Nazistët gjatë Luftës së Dytë Botërore, një plan për të vravë liderin e Nazistëve nga një grup ushtarësh çifut të SHBA-së rastësis me planin hakmarrës…

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Luftë
HD The Boondock Saints II: All Saints Day 2009 6.3
The Boondock Saints II: All Saints Day
The Boondock Saints II: All Saints Day

The Boondock Saints II: All Saints Day

Aksion Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Boondock Saints II: All Saints Day
HD
IMDb: 6.3
118 min

Të fajësuar pa të drejtë nga një kriminel për vrasjen e një prifti, vëllezërit MekManus duhet të dalin prej andej nga janë fshehur për të luftuar për drejtësi në Boston.

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Hachi: A Dog’s Tale 2009 8.1
Hachi: A Dog’s Tale
Hachi: A Dog’s Tale

Hachi: A Dog’s Tale

Dramë Familjar  2009 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Hachi: A Dog’s Tale
HD
IMDb: 8.1
93 min

Historia e vërtetë e Hachit, qenit besnik i cili nuk ju nda kurrë të zoti dhe pas vdekjes së tij, ai priti në të njëjtin vend cdo ditë për vite…

Country: 
Genre: Dramë, Familjar
HD Fighting 2009 5.6
Fighting
Fighting

Fighting

Aksion Aventurë Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Fighting
HD
IMDb: 5.6
105 min

Djaloshi nga qyteza Shon Mekartur ka ardhur në qytetin e Nju Jorkut pa asgjë. Mezi fiton bukën e gojës duke shitur mallra falso nëpër rrugë, por fati i tij ndryshon…

Country: 
HD The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest 2009 7.3
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest

The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest

Dramë Krim Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Girl Who Kicked the Hornet’s Nest
HD
IMDb: 7.3
147 min

Lisbeth po rikuperohet në një spital dhe pritet të rikuperohet, që të shkojë në gjyq për tre vrasje. Mikael duhet të vërtetojë pafajësinë e saj, por Lisbeth duhet të jetë…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD The Girl Who Played with Fire 2009 7.2
The Girl Who Played with Fire
The Girl Who Played with Fire

The Girl Who Played with Fire

Aksion Dramë Krim Mister Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The Girl Who Played with Fire
HD
IMDb: 7.2
129 min

Lisbeth dhe gazetari Mikael hetojnë një rrjet prostitucioni. Pas disa vrasjeve, Lisbetha detyrohet të arratiset dhe Mikaeli mundohet të zbardhë çështjet për të pastruar emrin.

Country: 
HD The Girl with the Dragon Tattoo 2009 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

Dramë Krim Mister Thriller  2009 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
The Girl with the Dragon Tattoo
HD
IMDb: 7.8
152 min

Gazetari Mikael Blomkvist ndihmohet nga një haker kompjuterash për të kërkuar për një femër që ka dyzet vjet e humbur.

Country: