Search results for "2010"
The Walking Dead 2010
The Walking Dead
The Walking Dead

The Walking Dead

Dramë Horror Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi:
The Walking Dead
TMDb: 8.2
42,60,45 min

Sherifi i zonës Rick Grimes zgjohet nga koma dhe mëson se bota është shkatërruar, njerëzit janë kthyer në zombi vrasës të pamëshirshëm, ai duhet të drejtojë një grup të mbijetuarish…

Status: Returning Series
HD Henry’s Crime 2010 6.0
Henry’s Crime
Henry’s Crime

Henry’s Crime

Komedi Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Henry’s Crime
HD
IMDb: 6.0
108 min

Pasi lirohet nga burgu për një krim që nuk e kishte bërë vetë, Henri do të kthehet që ta plotësojë kohën që kishte kryer në burg dhe do të bëjë…

Country:
Genre: Komedi, Krim
HD Le Mac 2010 6.1
Le Mac
Le Mac

Le Mac

Komedi Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Le Mac
HD
IMDb: 6.1
90 min

Një bankier i urtë duhet të vjedhë identitetin e vëllait të tij, një gangsteri në arrati, dhe të mësojë se puna e tij nuk është aq e mirë sa duket…

Country:
Genre: Komedi, Krim
HD Undisputed III: Redemption 2010 7.4
Undisputed III: Redemption
Undisputed III: Redemption

Undisputed III: Redemption

Aksion Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Undisputed III: Redemption
HD
IMDb: 7.4
96 min

Boyka është rikthyer. Këtë herë ai është duke luftuar për herë të parë në turneun e burgjeve me një gju të thyer.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD The Whistleblower 2010 7.1
The Whistleblower
The Whistleblower

The Whistleblower

Dramë Krim Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
The Whistleblower
HD
IMDb: 7.1
112 min

Bazuar në përvojat e një policeje në Nebraska, Kathryn Bolkovac (Rachel Weisz) e cila zbulon një unazë vdekjeprurëse ndërsa shërbente si një paqeruajtëse e SHBA-së, në Bosnjën e pasluftës. Duke…

Country: ,
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD No Mercy 2010 7.4
No Mercy
No Mercy

No Mercy

Aksion Krim Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
No Mercy
HD
IMDb: 7.4
125 min

Pavarësisht se është gati i vërtetuar si fajtor, një vrasës serial kërcënon të vrasë vajzën e një mjeku ligjor nëse aj nuk e liron me kusht.

Country:
Genre: Aksion, Krim, Thriller
HD Aftershock 2010 7.6
Aftershock
Aftershock

Aftershock

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Aftershock
HD
IMDb: 7.6
135 min

Historia epike e një familje të ndarë si rezultat i Tërmetit të Madh në Tangshan të vitit 1976.

Country:
Genre: Dramë
HD Secretariat 2010 7.2
Secretariat
Secretariat

Secretariat

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Secretariat
HD
IMDb: 7.2
123 min

Country:
Genre: Dramë
HD 13 Assassins 2010 7.6
13 Assassins
13 Assassins

13 Assassins

Aksion Aventurë Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
13 Assassins
HD
IMDb: 7.6
141 min

Një grup vrasësish mblidhen në një mision vetëvrasës për të vrarë një zot të lig.

Country: ,
HD A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures 2010 6.1
A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures
A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures

A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures

Animuar Familjar  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures
HD
IMDb: 6.1
88 min

Një breshkë deti, e cila u lind në vitin 1959, kalon pesëdhjetë vitet e ardhshme duke udhëtuar në botë, ndërsa po ndryshohet nga ngrohja globale.

Country: , ,
Genre: Animuar, Familjar
HD Lottery Ticket 2010 5.0
Lottery Ticket
Lottery Ticket

Lottery Ticket

Komedi  2010 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Lottery Ticket
HD
IMDb: 5.0
99 min

Kur një djalosh i ri nga një lagje e varfër e Amerikës fiton super çmimin e madh të lotarisë, ai fillon të përballet me vështirësitë e të qenit i pasur…

Country:
Genre: Komedi
HD Conviction 2010 7.2
Conviction
Conviction

Conviction

Dramë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Conviction
HD
IMDb: 7.2
107 min

Filmi CONVICTION është një histori frymëzuese që flet për përkushtimin e një motre ndaj vëllait të saj. Kur vëllai më i madh i Beti Ana Uoters arrestohet për vrasje dhe…

Country: , ,
Genre: Dramë
HD 6 Souls 2010 6.1
6 Souls
6 Souls

6 Souls

Horror Mister Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
6 Souls
HD
IMDb: 6.1
112 min

Një psikiatre mjeko-ligjore zbulon se një prej pacientëve të saj, vuan nga probleme të shumta personaliteti. Fakti shqetësues është se të gjitha personalitetet e këtij njeriut duket se kanë qenë…

Country:
HD Elite Squad: The Enemy Within 2010 8.0
Elite Squad: The Enemy Within
Elite Squad: The Enemy Within

Elite Squad: The Enemy Within

Aksion Dramë Krim  2010 Shiko tani
Vlersimi: 8.0
Elite Squad: The Enemy Within
HD
IMDb: 8.0
115 min

Pas një revolte në burg, ish kapiteni Nascimento, tashmë një oficer i lartë në Rio de Janeiro, përfshihet në një luftë të përgjakshme mes zyrtarëve të qeverisë dhe grupeve paraushtarake.

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Submarine 2010 7.3
Submarine
Submarine

Submarine

Dramë Komedi Romancë  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Submarine
HD
IMDb: 7.3
97 min

15 vjeçari Oliver Tate ka dy qëllime: Të humbasë virgjërinë para ditëlindjes së tij të ardhshme dhe të shuaj flakët midis mamasë së tij dhe ish-të dashurit të saj i…

Country: ,
HD Unstoppable 2010 6.8
Unstoppable
Unstoppable

Unstoppable

Aksion Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Unstoppable
HD
IMDb: 6.8
98 min

Një tren mallrash gjysmë milje i gjatë pa ekuipazh po i afrohet një qyteti në mënyrë të rrezikshme për shkak të një defekti. Një inxhinier veteran dhe një makinist i…

Country:
Genre: Aksion, Thriller
HD 30 Days of Night: Dark Days 2010 4.4
30 Days of Night: Dark Days
30 Days of Night: Dark Days

30 Days of Night: Dark Days

Horror Thriller  2010 Shiko tani
Vlersimi: 4.4
30 Days of Night: Dark Days
HD
IMDb: 4.4
92 min

Thuajse një vit ka kaluar që nga ndodhitë në Barrou, ku populli i Alaskës u asgjësua nga vampirët. Stela, duke vajtuar për vrasjen e të shoqit, ka udhëtuar botën duke…

Country:
Genre: Horror, Thriller
HD Despicable Me 2010 7.6
Despicable Me
Despicable Me

Despicable Me

Animuar Familjar  2010 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Despicable Me
HD
IMDb: 7.6
95 min

Kur një tru kriminal përdor tre vajza jetime si pengje për një skemë të madhe, ai gjen dashurinë e tyre dhe kjo e bën atë të ndryshojë thellësisht për më…

Country: ,
Genre: Animuar, Familjar