Search results for "2011"
HD The Change-Up 2011 6.3
The Change-Up
The Change-Up

The Change-Up

Comedy 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
The Change-Up
HD
IMDb: 6.3
112 min

Dave është një njeri i martuar me dy fëmijë dhe ka një grua të dashur, dhe Mitch është një njeri i vetëm, i cili është në fillimet e jetës së…

Country: 
Genre: Comedy
HD Forced To Fight 2011 4.3
Forced To Fight
Forced To Fight

Forced To Fight

ActionThriller 2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Forced To Fight
HD
IMDb: 4.3
101 min

I shantazhuar përsëri në arenë nga një bos i pamëshirshëm i krimit, një ish-legjendë e luftimeve nëntokësore duhet të mbijetojë disa ndeshjeve të egra, ku nëse humbë vetëm një luftë…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Something Borrowed 2011 5.9
Something Borrowed
Something Borrowed

Something Borrowed

ComedyDramaRomance 2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Something Borrowed
HD
IMDb: 5.9
112 min

Miqësitë janë testuar dhe sekretet dalin në shesh, kur Rakela përfundimisht bie në dashuri me Deksin, shoqja e saj më e mirë është e fejuara e tij Darsi.

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD The Sorcerer and the White Snake 2011 5.8
The Sorcerer and the White Snake
The Sorcerer and the White Snake

The Sorcerer and the White Snake

ActionFantasy 2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
The Sorcerer and the White Snake
HD
IMDb: 5.8
100 min

Një film fantazie që bazohet në një legjendë të vjetër kineze për një Herbalist i cili bie në dashuri me një gjarpër të bardhë të maskuar si një grua…

Country: 
Genre: Action, Fantasy
HD 50/50 2011 7.6
50/50
50/50

50/50

ComedyDrama 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
50/50
HD
IMDb: 7.6
100 min

I diagnostikuar me kancer në shpinën kurrizore, 27-vjeçari Adam udhëton rrugën drejt shërimit me mbështetjen ndonjëherë të padurueshme të shokut të tij të ngushtë Rogen, mamasë së tij mbytëse dhe…

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD Real Steel 2011 7.1
Real Steel
Real Steel

Real Steel

ActionDramaScience Fiction 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Real Steel
HD
IMDb: 7.1
127 min

Çarli Kenton, një boksier i dështuar i cili e humbi mundësinë e tij për të fituar titullin kur robotë prej çeliku 907 kilogramë dhe 2,4 metra të gjatë pushtuan ringun….

Country: 
HD The Lincoln Lawyer 2011 7.3
The Lincoln Lawyer
The Lincoln Lawyer

The Lincoln Lawyer

CrimeDramaThriller 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Lincoln Lawyer
HD
IMDb: 7.3
118 min

Miki Haller është një nga avokatët më të mirë mbrojtës në Los Anxheles – një profesionist që punon në sediljen e pasme të makinës së tij klasike Linkoln. Ai di…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD Delhi Belly 2011 7.5
Delhi Belly
Delhi Belly

Delhi Belly

ActionComedy 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Delhi Belly
HD
IMDb: 7.5
103 min

Tre shoke dhome të ngushte bëhen pa dashje pre e mundshme e një gangsteri të pamëshirshme.

Country: 
Genre: Action, Comedy
HD The Tree of Life 2011 6.8
The Tree of Life
The Tree of Life

The Tree of Life

DramaFantasy 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Tree of Life
HD
IMDb: 6.8
139 min

Kjo është historia impresioniste e një familjeje teksane në vitet ‘50. Filmi ndjek udhëtimin e jetës së djalit më të madh, Xhekut, përmes pafajësisë së fëmijërisë e deri te vitet…

Country: 
Genre: Drama, Fantasy
HD Mr. Popper’s Penguins 2011 6.0
Mr. Popper’s Penguins
Mr. Popper’s Penguins

Mr. Popper’s Penguins

ComedyFamily 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Mr. Popper’s Penguins
HD
IMDb: 6.0
94 min

Jeta e një biznesmeni ndryshon pasi atij i lihen trashëgim gjashtë pinguinë dhe ai e shndërron apartmanetin e tij në një abitat për ta, duke lënë pas dore punën e…

Country: 
Genre: Comedy, Family
HD Shark Night 3D 2011 4.0
Shark Night 3D
Shark Night 3D

Shark Night 3D

HorrorThriller 2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.0
Shark Night 3D
HD
IMDb: 4.0
90 min

Një fundjavë në një shtëpi në buzë të liqenit kthehet në një mankth për shtatë pushues pasi sulmohen nga peshkaqenë…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD The Ages of Love 2011 5.9
The Ages of Love
The Ages of Love

The Ages of Love

ComedyRomance 2011 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Ages of Love
HD
IMDb: 5.9
125 min

Në Itali 3 burra bien në dashuri me 3 gra të ndryshme. I pari, një avokat i ri i angazhuar ka një shpërthim, pastaj po ashtu ndodh dhe me njeriun…

Country: 
Genre: Comedy, Romance
HD Cars 2 2011 6.1
Cars 2
Cars 2

Cars 2

AdventureAnimationComedyFamily 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Cars 2
HD
IMDb: 6.1
106 min

Ylli i garave Vetëtima Mekuin dhe shoku i tij Mater shkojnë matanë oqeanit për garat e Kampionatit Botëror. Por fitorja e tij bëhet e vështirë kur Materi bëhet pjesë e…

Country: 
Sucker Punch 2011 6.0
Sucker Punch
Sucker Punch

Sucker Punch

ActionFantasyThriller 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Sucker Punch
IMDb: 6.0
110 min

Një vajze e re është burgosur nga njerku i saj abuzive. Duke trajtuar një realitet alternativ si një strategji ajo krijon një plan qe do e ndihmoje t’ia mbathe.

Country: 
HD Detachment 2011 7.7
Detachment
Detachment

Detachment

Drama 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.7
Detachment
HD
IMDb: 7.7
98 min

Ky film trajton temën e një mësuesi zëvendësues i cili do kaloj shume vështirësi në mes klasave i cili në fund do të gjej lidhje në mes tyre.

Country: 
Genre: Drama
HD Sacrifice 2011 4.3
Sacrifice
Sacrifice

Sacrifice

Action 2011 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Sacrifice
HD
IMDb: 4.3
100 min

Pasi një krim fatal kryhet mbi gruan dhe vajzën e tij, polici i infiltruar Xhon Hibron lufton për ta falur veten që s’mundi t’i shpëtonte. I vrarë nga e kaluara,…

Country: 
Genre: Action
HD Moneyball 2011 7.6
Moneyball
Moneyball

Moneyball

Drama 2011 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Moneyball
HD
IMDb: 7.6
133 min

Billi Bin, menaxheri i përgjithshëm i Okland Atletiks, në mënyrë të suksesshme arrin të krijojë një skuadër bejzbolli me një buxhet të ulët, duke përdorur një sistem të ndërlikuat të…

Country: 
Genre: Drama
HD Special Forces 2011 6.4
Special Forces
Special Forces

Special Forces

ActionDramaWar 2011 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Special Forces
HD
IMDb: 6.4
109 min

Filmi ‘Forcat Speciale’ është një histori guximi, nderi dhe sakrifice. Një skuadër e forcave speciale franceze dërgohet në Afganistan, për të shpëtuar një gazetare të rrëmbyer nga talebanët. Edhe pse…

Country: 
Genre: Action, Drama, War