Search results for "2012"
HD To the Wonder 2012 5.9
To the Wonder
To the Wonder

To the Wonder

Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
To the Wonder
HD
IMDb: 5.9
112 min

Neil (Ben Affleck) është një amerikan që udhëton nëpër Evropë i cili takon dhe bie në dashuri me Marinën (Olga Kurylenko), një ukrainase e divorcuar e cila po rrit vajzën…

Country:
Genre: Dramë, Romancë
HD Now Is Good 2012 7.1
Now Is Good
Now Is Good

Now Is Good

Dramë Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Now Is Good
HD
IMDb: 7.1
103 min

Një vajzë që po vdes nga leuçemia harton një listë të gjërave që do të donte të bënte përpara se të vdiste. Në krye të listës është dëshira e saj…

Country: , ,
Genre: Dramë, Romancë
HD Wadjda 2012 7.5
Wadjda
Wadjda

Wadjda

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.5
Wadjda
HD
IMDb: 7.5
98 min

Një vajzë Saudite me iniciativë të fortë aplikon për konkurrencë të recitimit të Kuranit në shkollën e saj, si një mënyrë për të ngritur fondet e mbetura, që ajo ka…

Genre: Dramë
HD The Seasoning House 2012 6.1
The Seasoning House
The Seasoning House

The Seasoning House

Dramë Horror Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Seasoning House
HD
IMDb: 6.1
90 min

Një bordello ku vajzat e reja prostituohen për ushtrinë. Një memece e shurdhër skllavërohet për t’u kujdesur për to. Ajo lëviz mes mureve duke u zvarritur, ndërkohë planifikon arratisjen e…

Country:
HD Abraham Lincoln: Vampire Hunter 2012 5.9
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Aksion Fantazi Horror  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Abraham Lincoln: Vampire Hunter
HD
IMDb: 5.9
105 min

Abraham Linkoln, Presidenti i 16 i SHBA-së zbulon se vampirët kan plan të pushtojnë Amerikën. Ai niset në një mision për shfarosjen e tyre…

Country: ,
HD Excision 2012 6.1
Excision
Excision

Excision

Dramë Horror Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Excision
HD
IMDb: 6.1
81 min

Një vajzë me probleme mendore dhe me një dëshirë të madhe për mjekësinë, shkon në ekstremitete për të marrë aprovimin e nënës së saj.

Country:
Genre: Dramë, Horror, Komedi
HD Tangled Ever After 2012 7.6
Tangled Ever After
Tangled Ever After

Tangled Ever After

Animuar Familjar Komedi Short  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.6
Tangled Ever After
HD
IMDb: 7.6
6 min

Rapunzeli dhe Eugeni janë në prag të martesës, por Pascali dhe Maximusi duhet të gjejnë unazat e martesës pasi u humbën në mes të ceremonisë.

Country:
HD The Silent War 2012 6.2
The Silent War
The Silent War

The Silent War

Dramë Mister  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Silent War
HD
IMDb: 6.2
120 min

Historia e një rekruti me perceptim dëgjimor të avancuar, që punon me një njësi sekrete qeveritare për të kapur një armik të padukshëm.

Country: ,
Genre: Dramë, Mister
HD Cosmopolis 2012 5.1
Cosmopolis
Cosmopolis

Cosmopolis

Dramë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
Cosmopolis
HD
IMDb: 5.1
109 min

Duke lëvizur nëpër Manhatan në një limuzinë për të vajtur të presë flokët, dita e një 28 vjeçari multimiliarder zhvillohet në një odise me një shumëllojshmëri karakteresh që fillojnë t’i…

Genre: Dramë
HD The Reluctant Fundamentalist 2012 6.9
The Reluctant Fundamentalist
The Reluctant Fundamentalist

The Reluctant Fundamentalist

Thriller  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
The Reluctant Fundamentalist
HD
IMDb: 6.9
130 min

Një djalosh i ri pakistanez është në kërkim të suksesit në Wall Street. Ai e gjen veten të përfshirë në një konflikt mes Ëndrrës së tij Amerikane, një krize pengjesh…

Country: , ,
Genre: Thriller
HD August. Eighth 2012 5.6
August. Eighth
August. Eighth

August. Eighth

Aksion Dramë Fantazi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
August. Eighth
HD
IMDb: 5.6
120 min

8 Gusht, historia e jashtëzakonshme e një gruaje të re. Ksenia nuk është shumë e lumtur, me probleme në punë, probleme në jetën personale, me nënën dhe një fëmijë që…

Country:
HD A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise 2012 5.7
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise

A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise

Animuar Aventurë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
A Turtle’s Tale 2: Sammy’s Escape from Paradise
HD
IMDb: 5.7
92 min

Semi dhe Rei, dy breshkat e ujit, kapen dhe futen brenda një akuariumi gjigant në Dubai. Dy shokët e vjetër, bashkë me të gjitha kafshët e tjera detare, do të…

Country: , , ,
HD Red Tails 2012 5.9
Red Tails
Red Tails

Red Tails

Aksion Aventurë Dramë Histori Luftë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Red Tails
HD
IMDb: 5.9
125 min

Fituesi i Academy Award Cuba Gooding Jr. dhe i nominuari për Academy Award Terrence Howard udhëheqin një kast të fuqishëm në këtë film epik fluturues të frymëzuar nga aventurat e…

Country:
HD Cloud Atlas 2012 7.4
Cloud Atlas
Cloud Atlas

Cloud Atlas

Dramë Sci-fi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 7.4
Cloud Atlas
HD
IMDb: 7.4
172 min

Gjithçka është e lidhur me njëra-tjetrën: një ditar i vitit 1849 i një udhëtimi oqeanik përmes Paqësorit, disa letra të një kompozitori drejt një miku të tij, një triler që…

Genre: Dramë, Sci-fi
HD The Campaign 2012 6.1
The Campaign
The Campaign

The Campaign

Komedi  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Campaign
HD
IMDb: 6.1
85 min

Kur senatori Kem Breidi, kandidon për herë të katërt në zgjedhjet e Kongresit, dy biznesmenë të fuqishëm të Karolinës së Veriut vendosin të nxjerrin kandidatin e tyre në arenën politike….

Country:
Genre: Komedi
HD The First Time 2012 6.8
The First Time
The First Time

The First Time

Dramë Komedi Romancë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The First Time
HD
IMDb: 6.8
95 min

Një shkëndijë rindez tërheqjen mes dy adoleshentëve të dikurshëm të cilët takohen në një festë rastësisht…

Country:
HD Paperman 2012 8.3
Paperman
Paperman

Paperman

Animuar Familjar Romancë Short  2012 Shiko tani
Vlersimi: 8.3
Paperman
HD
IMDb: 8.3
7 min

(Fitues i çmimit Oskar, si best short animation.) Një punëtor zyre i vetmuar rastësisht takon vajzën e ëndrrave të tij dhe përdor aeroplanë letre për të terhequr vëmendjen e saj.

Country:
HD Red Dawn 2012 5.4
Red Dawn
Red Dawn

Red Dawn

Aksion Dramë Luftë  2012 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Red Dawn
HD
IMDb: 5.4
93 min

Në “Agimin e Kuq”, një qytet amerikan zgjohet dhe shikon disa ushtarë të huaj parashutistë të zbresin nga qielli – në mënyrë tronditëse, Sh.B.A-ja është pushtuar dhe qyteza e tyre…

Country:
Genre: Aksion, Dramë, Luftë