Search results for "2013"
HD Hummingbird 2013 6.2
Hummingbird
Hummingbird

Hummingbird

ActionThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Hummingbird
HD
IMDb: 6.2
100 min

I pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal të Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD The Secret Life of Walter Mitty 2013 7.3
The Secret Life of Walter Mitty
The Secret Life of Walter Mitty

The Secret Life of Walter Mitty

AdventureComedyDramaFantasy 2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
The Secret Life of Walter Mitty
HD
IMDb: 7.3
114 min

Një njeri që ëndërron me sy hapur, arratiset nga jeta e tij anonime duke u zhytur në një botë fantazish të mbushur me heroizma, romancë dhe aksion. Kur vendi i…

Country: 
HD Remember Sunday 2013 6.9
Remember Sunday
Remember Sunday

Remember Sunday

DramaRomanceTV Movie 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Remember Sunday
HD
IMDb: 6.9
96 min

Një kameriere e vetmuar takohet me një djalë të bukur dhe të çuditshëm në dyqanin e bizhuterive, i cili ka një aneurizëm të trurit dhe ka humbje të kujtesës afatshkurtër.

Country: 
HD Riddick 2013 6.4
Riddick
Riddick

Riddick

ActionScience FictionThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Riddick
HD
IMDb: 6.4
119 min

I lënë për vdekje në një planet të djegur nga dielli, Riddick e gjen veten për t’u përballur kundër një race të huaj grabitqare. Me aktivizimin e një sinjali emergjent,…

Country: 
HD Aashiqui 2 2013 7.0
Aashiqui 2
Aashiqui 2

Aashiqui 2

DramaRomance 2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Aashiqui 2
HD
IMDb: 7.0
132 min

Rauli është një këngëtar, që humb karrierën e tij për shkak të veseve të tij ndaj pijes. Ai takohet me Arohin në një bar në Goa, ku ajo punon për…

Country: 
Genre: Drama, Romance
HD Wetlands a.k.a Feuchtgebiete 2013 5.8
Wetlands a.k.a Feuchtgebiete
Wetlands a.k.a Feuchtgebiete

Wetlands a.k.a Feuchtgebiete

ComedyDrama 2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Wetlands a.k.a Feuchtgebiete
HD
IMDb: 5.8
109 min

Aventurat e një vajze të çmendur me prirje të çuditshme kundrejt higjienës dhe seksualitetit, e cila dëshiron ribashkimin e prindërve të saj të ndarë.

Country: 
Genre: Comedy, Drama
HD Savaged a.k.a Avenged 2013 5.5
Savaged a.k.a Avenged
Savaged a.k.a Avenged

Savaged a.k.a Avenged

ActionDramaHorrorThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Savaged a.k.a Avenged
HD
IMDb: 5.5
95 min

Një vajzë shurdhmemece masakrohet nga një bandë vrasësish, të cilët më pas ndiqen prej saj kur shpirti i etur i një luftëtari Apaçi posedon trupin e saj të pajetë.

Country: 
HD Kicking Off 2013 6.6
Kicking Off
Kicking Off

Kicking Off

DramaThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Kicking Off
HD
IMDb: 6.6
100 min

Ky film rrëfen për huliganët e futbollit, më të rrezikshmit ndër fansat. Grupi më eksluziv, elita. Është e lehtë të bëhesh pjesë e tyre, por është një angazhim që zgjat…

Country: 
Genre: Drama, Thriller
HD Wer 2013 5.9
Wer
Wer

Wer

HorrorMysteryThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Wer
HD
IMDb: 5.9
89 min

A.J. Kuk është një avokate që ka marrë në mbrojtje një njeri që dyshohet se ka masakruar një familje të tërë. Edhe pse në pamje të parë klienti i saj…

Country: 
HD Savaged 2013 5.5
Savaged
Savaged

Savaged

ActionDramaHorrorThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Savaged
HD
IMDb: 5.5
95 min

Një vajzë shurdhmemece masakrohet nga një bandë vrasësish, të cilët më pas ndiqen prej saj kur shpirti i etur i një luftëtari Apaçi posedon trupin e saj të pajetë.

Country: 
HD Insidious: Chapter 2 2013 6.6
Insidious: Chapter 2
Insidious: Chapter 2

Insidious: Chapter 2

HorrorThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Insidious: Chapter 2
HD
IMDb: 6.6
106 min

Familja Lambert ribashkohet dhe është e lumtur pasi Xhoshi shkoi në botën e përtejme për të marrë mbrapa djalin e tij Daltonin. Megjithatë, ngjarjet e mbinatyrshme vazhdojnë të ndodhin, të…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD Out of Inferno 2013 5.7
Out of Inferno
Out of Inferno

Out of Inferno

Action 2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Out of Inferno
HD
IMDb: 5.7
107 min

Zjarri, një nga forcat më të fuqishme të natyrës vret dhe hap terror edhe pse siguria në qytetet e ditëve të sotme është e sofistikuara. Tani dy vëllezër duhet të…

Country: 
Genre: Action
HD Mama 2013 6.2
Mama
Mama

Mama

Horror 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Mama
HD
IMDb: 6.2
100 min

Një çift i ri pret në shtëpi dy mbesat e tyre por menjëherë dyshojnë se një shpirti i keq i quajtur Mama përndjek familjen e tyre…

Country: 
Genre: Horror
HD Fukrey 2013 6.9
Fukrey
Fukrey

Fukrey

ComedyDramaRomance 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Fukrey
HD
IMDb: 6.9
139 min

Rruga e katër shokëve për të plotësuar ëndrrën e tyre. Ata përplasen me shumë vështirësi dhe personazhe të ndryshme, nga një hajdut e deri tek një kriminele. Mes prapësive dhe…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Pacific Rim 2013 6.9
Pacific Rim
Pacific Rim

Pacific Rim

ActionAdventureScience Fiction 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Pacific Rim
HD
IMDb: 6.9
131 min

Kur një numër i madh përbindëshash, të njohur si Kaixhu, filluan të dilnin nga deti, nisi një luftë që do të merrte miliona jetë dhe që do të konsumonte burimet…

Country: 
HD Palo Alto 2013 6.2
Palo Alto
Palo Alto

Palo Alto

Drama 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Palo Alto
HD
IMDb: 6.2
100 min

Jeta, problemet, dashuritë, zhgënjimet e disa adoleshentëve që jetojnë në Palo Alto.

Country: 
Genre: Drama
HD Side Effects 2013 7.1
Side Effects
Side Effects

Side Effects

CrimeDramaThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Side Effects
HD
IMDb: 7.1
106 min

EFEKTET ANËSORE është një triler provokues që flet për Emilinë dhe Martinin, një çift i suksesshëm njujorkez bota e të cilit shkatërrohet kur një ilaç i ri i rekomanduar nga…

Country: 
Genre: Crime, Drama, Thriller
HD Third Person 2013 6.3
Third Person
Third Person

Third Person

DramaRomance 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Third Person
HD
IMDb: 6.3
137 min

Historitë e dashurisë së tre çifteve në tre qytete të ndryshme: Romë, Paris dhe Nju Jork.

Country: 
Genre: Drama, Romance
HD Commitment 2013 6.8
Commitment
Commitment

Commitment

ActionDramaThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Commitment
HD
IMDb: 6.8
113 min

Djali i një spiuni nga Korea Veriore vendos të ndjekë hapat e të atit që të mbrojë motrën e tij të vogël.

Country: 
HD The Lone Ranger 2013 6.4
The Lone Ranger
The Lone Ranger

The Lone Ranger

ActionAdventureWestern 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Lone Ranger
HD
IMDb: 6.4
150 min

Një luftëtar shpirtëror i indianëve të Amerikës, Tonto, tregon historitë e pathëna që transformuan Xhon Ridin, një njeri të ligjit, në një legjendë të drejtësisë. Dy heronjtë e papritur duhet…

Country: 
TV The Originals 2013
The Originals
The Originals

The Originals

DramaFantasyHorror 2013 Shiko tani
Vlersimi:
The Originals
TV
TMDb: 8.3
45,42 min

Një familje origjinale vampirësh mijëra vjeçarë të uritur për pushtet, kërkojnë të marrin përsëri në dorë qytetin që ata dikur ndërtuan dhe ti sundojnë të gjithë ata që ju kthyen…

Status: Ended
Genre: Drama, Fantasy, Horror
HD The Berlin File 2013 6.6
The Berlin File
The Berlin File

The Berlin File

ActionThriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
The Berlin File
HD
IMDb: 6.6
120 min

Ekspozuar gjatë një tregtie të paligjshme armësh e cila shkon gabimisht në Berlin, një njeri i Koresë së Veriut “fantazmë” agjent i cili gjen veten në shënjester e një kërkimit…

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Crush 2013 5.6
Crush
Crush

Crush

Thriller 2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Crush
HD
IMDb: 5.6
94 min

Skoti i cili rrëmben zemrat e vajzave shumë kollaj, ka gjithçka që një adoleshent mund të kërkojë: bukurinë, popullaritetin, madje edhe një admiruese. E gjitha fillon si një lojë dhe…

Country: 
Genre: Thriller
HD Stalingrad 2013 5.6
Stalingrad
Stalingrad

Stalingrad

ActionDramaWar 2013 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Stalingrad
HD
IMDb: 5.6
131 min

1942 ushtria sovjetike ka planifikuar një sulm kundër forcave naziste që kanë pushtuar gjysmën e qytetit të Stalingradit në Vollga. Vetëm pak ushtarë arritën të kalonin lumin dhe gjetën strehim…

Country: 
Genre: Action, Drama, War