Search results for "2014"
HD When the Game Stands Tall 2014 6.7
When the Game Stands Tall
When the Game Stands Tall

When the Game Stands Tall

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
When the Game Stands Tall
HD
IMDb: 6.7
115 min

Bazuar në një histori të vërtetë. Rrugëtimi i skuadrës legjendare me në krye trajnerin Bob Ladokër, i cili i mori spartanët e shkollës së mesme “De La Salle” dhe vendosi…

Country: 
Genre: Dramë
HD Borning 2014 6.2
Borning
Borning

Borning

Aksion Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Borning
HD
IMDb: 6.2
89 min

Roi është i çmendur pas makinave, dhe drejton dyqanin e pjesëve të këmbimit “Hamshori” ndërkohë që nget Mustangun e tij të verdhë, shumë larg prej vajzës së tij e cila,…

Country: 
Genre: Aksion, Komedi
HD Housebound 2014 6.8
Housebound
Housebound

Housebound

Horror Komedi Mister  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Housebound
HD
IMDb: 6.8
107 min

Kajli Baknel është e detyruar të kthehet në shtëpinë ku u rrit, Pasi gjykatësi i cakton arrest shtëpie. Ndëshkimi i saj bëhet edhe më i padurueshëm nga fakti që ajo…

Country: 
Genre: Horror, Komedi, Mister
HD Sinbad: The Fifth Voyage 2014 5.2
Sinbad: The Fifth Voyage
Sinbad: The Fifth Voyage

Sinbad: The Fifth Voyage

Aksion Aventurë Fantazi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.2
Sinbad: The Fifth Voyage
HD
IMDb: 5.2
89 min

Kur bija e Sulltanit rrëmbehet nga një magjistar i errët, Sinbad merr përsipër të udhëtojë përmes një shkretëtire të mbushur me krijesa magjike dhe të shpëtojë të bijën e Sulltanit.

Country: 
HD V/H/S: Viral 2014 4.2
V/H/S: Viral
V/H/S: Viral

V/H/S: Viral

Horror Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 4.2
V/H/S: Viral
HD
IMDb: 4.2
81 min

Ky film tregon për jetën e disa adoleshentëve të cilët duan të bëhen të famshëm nëpërmjet videove që filmojnë.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
HD The Captive 2014 5.9
The Captive
The Captive

The Captive

Dramë Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
The Captive
HD
IMDb: 5.9
112 min

Tetë vjet pas zhdukjes së Kasandrës, disa incidente shqetësuese tregojnë se ajo është ende gjallë. Policia, prindërit, madje edhe vetë Kasandra, do mundohen të zgjidhin misterin e zhdukjes së saj.

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD The Boxtrolls 2014 6.8
The Boxtrolls
The Boxtrolls

The Boxtrolls

Animuar Aventurë Komedi  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
The Boxtrolls
HD
IMDb: 6.8
96 min

Një fëmijë i vogël jetim, i rritur nga krijesa që banojnë në shpella e mbledhin plehra, përpiqet të ndihmojë miqtë e tij nga një asgjësues i rrezikshëm.

Country: 
HD Bird People 2014 6.0
Bird People
Bird People

Bird People

Dramë Fantazi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Bird People
HD
IMDb: 6.0
127 min

Në një hotel pranë aeroportit në rrethinat e Parisit, një inxhinier lë papritur punën, shkëput marrëdhënien me gruan e tij dhe mbyllet në dhomë. Shumë shpejt, fati bashkon rrugën e…

Country: 
HD Killers 2014 6.4
Killers
Killers

Killers

Aksion Dramë Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Killers
HD
IMDb: 6.4
137 min

Një vrasës psikopat japonez, aksidentalisht nxit “anën e errët” të një gazetari. Ata fillojnë të komunikojnë me anë të internetit dhe krijojnë një lidhje të ndërlikuar.

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Frank 2014 7.0
Frank
Frank

Frank

Dramë Komedi Muzikë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Frank
HD
IMDb: 7.0
95 min

Xhoni, një djalosh që dëshiron të bëhet muzikant, zbulon se ka marrë përsipër më shumë nga ç’mund të përballojë kur bashkohet me një bandë të çuditshme muzike Pop, të drejtuar…

Country: 
HD Far from Men 2014 7.2
Far from Men
Far from Men

Far from Men

Dramë Luftë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Far from Men
HD
IMDb: 7.2
101 min

Në vitet ’50, në Algjeri, një mësues shkolle pranon të dorëzojë në gjykatën franceze një vendas të akuzuar për vrasje. Dy burra shumë të ndryshëm në një botë të trazuar,…

Country: 
Genre: Dramë, Luftë
HD Unique Brothers 2014 5.5
Unique Brothers
Unique Brothers

Unique Brothers

Komedi Romancë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Unique Brothers
HD
IMDb: 5.5
89 min

Pietro është një kirurg i pashëm dhe i suksesshëm në të 40-tat. Pasi ai humb kujtesën prej një aksidenti, vëllai i tij kujdeset për të…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Sarancha A.K.A Locust 2014 5.6
Sarancha A.K.A Locust
Sarancha A.K.A Locust

Sarancha A.K.A Locust

Dramë Krim Thriller  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Sarancha A.K.A Locust
HD
IMDb: 5.6
124 min

Liera dhe Artemi kalojnë një histori dashurie verore. Në përfundim të verës, ata vendosin që të mos ndahen. Por, gjërat do të shkojnë keq dhe jeta do ti vendosë ata…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Mexican Gangster 2014 6.3
Mexican Gangster
Mexican Gangster

Mexican Gangster

Aksion Krim  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Mexican Gangster
HD
IMDb: 6.3
101 min

Një këngëtar i maskuar, që gjithashtu vjedh edhe banka, merret në pyetje, dhe gjatë këtij procesi ai tregon se si u bë ai që ishte.

Country: 
Genre: Aksion, Krim
HD Winter Sleep 2014 8.1
Winter Sleep
Winter Sleep

Winter Sleep

Dramë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Winter Sleep
HD
IMDb: 8.1
196 min

Ajdini, një ish-aktor, drejton një hotel të vogël në Anadollin qendror me gruan e tij të re, Nihalin, me të cilën ka një marrëdhënie të vështirë dhe motrën e tij,…

Country: 
Genre: Dramë
HD Two Hearts As One 2014 7.8
Two Hearts As One
Two Hearts As One

Two Hearts As One

Dramë Histori  2014 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Two Hearts As One
HD
IMDb: 7.8
126 min

Një vështrim brenda historisë së dy sapo-martuarve që ndahen nga njëri-tjetri dhe kalojnë gjysmëshekullin tjetër të jetës së tyre duke u përpjekur të ribashkohen.

Country: 
Genre: Dramë, Histori
HD Kundo: Age of the Rampant 2014 6.8
Kundo: Age of the Rampant
Kundo: Age of the Rampant

Kundo: Age of the Rampant

Aksion  2014 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Kundo: Age of the Rampant
HD
IMDb: 6.8
137 min

Historia e disa kryengritësve kinezë të lodhur nga padrejtësitë dhe jetesa midis vuajtjeve dhe mjerimit, ndërsa nga ana tjetër fisnikët që mbushin barkun me ushqim dhe xhepat me flori në…

Country: 
Genre: Aksion
HD Jarhead 2: Field of Fire 2014 5.5
Jarhead 2: Field of Fire
Jarhead 2: Field of Fire

Jarhead 2: Field of Fire

Aksion Luftë  2014 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Jarhead 2: Field of Fire
HD
IMDb: 5.5
103 min

Pa tanqe apo mbështetje ajrore, një tetar dhe ekipi i tij duhet të gjejnë guximin dhe fuqinë e duhur për të luftuar rrugën e tyre përmes Afganistanit të shkatërruar nga…

Country: 
Genre: Aksion, Luftë