Search results for "2016"
HD The Hatching 2016 3.9
The Hatching
The Hatching

The Hatching

ComedyHorrorScience Fiction 2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.9
The Hatching
HD
IMDb: 3.9
90 min

Pas vdekjes së babait të tij, Tim Ueber kthehet në fshatin e tij të fëmijërisë në Somerset për t’u përballur me diçka të ligë që shqetëson paqen e fshatarëve.

Country: 
HD Lost Solace 2016 4.1
Lost Solace
Lost Solace

Lost Solace

Science FictionThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.1
Lost Solace
HD
IMDb: 4.1
106 min

Pas marrjes së një forme të re ekstazie, një psikopat përjeton një ndryshim mendor që e bën atë të ndiejë dhe të vejë në diskutim moralin e tij për herë…

Country: 
HD No Good Heroes 2016 3.3
No Good Heroes
No Good Heroes

No Good Heroes

ComedyDramaHorror 2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.3
No Good Heroes
HD
IMDb: 3.3
91 min

Pasi jetuan në mënyrë paqësore në shpellat e një qyteti të vogël, një grup i vogël alienësh bëhen vdekjeprurës kur luftojnë për ekzistencën e tyre, duke tradhtuar shefin e dhembshur…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Horror
HD The Mountain II 2016 8.9
The Mountain II
The Mountain II

The Mountain II

DramaWar 2016 Shiko tani
Vlersimi: 8.9
The Mountain II
HD
IMDb: 8.9
135 min

Mali 2 tregon historinë e një grupi forcash speciale klandestinë te quajtur “Prurësi i Stuhisë’. Bekiri dhe Oguzi, shokë të ngushtë, janë rregjistruar në trajnimin e famshëm të forcave speciale…

Country: 
Genre: Drama, War
HD Child Eater 2016 4.3
Child Eater
Child Eater

Child Eater

Horror 2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Child Eater
HD
IMDb: 4.3
82 min

Një natë e thjeshtë e për Helenën, merr një kthesë të tmerrshme kur kupton se gogoli është me të vërtetë në dollapin e Lukasit.

Country: 
Genre: Horror
HD In Bed with Victoria 2016 6.2
In Bed with Victoria
In Bed with Victoria

In Bed with Victoria

ComedyDramaRomance 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
In Bed with Victoria
HD
IMDb: 6.2
97 min

Victoria është një avokate 30-vjeçare, e cila kërkon stabilitet dhe dashurinë e vërtetë në jetën e saj duke luftuar me të kaluarën. Më në fund, ajo e kupton se dashuria…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Money 2016 5.5
Money
Money

Money

CrimeThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Money
HD
IMDb: 5.5
86 min

Dy biznesmenë të pasur arrijnë të fitojnë 5 milionë dollarë në mënyrë të pandershme, por planet e tyre zbulohen nga një mysafir i paftuar.

Country: 
Genre: Crime, Thriller
HD Precious Cargo 2016 4.6
Precious Cargo
Precious Cargo

Precious Cargo

ActionCrimeThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Precious Cargo
HD
IMDb: 4.6
90 min

Një shef krimi mundohet të marrë paratë që i përkasin një hajduti tjetër.

Country: 
HD Collide 2016 5.7
Collide
Collide

Collide

ActionThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.7
Collide
HD
IMDb: 5.7
99 min

Një udhëtar amerikan përfshihet në një rreth kontrabandistësh duke kërkuar t’i shpëtojë jetën të dashurës së tij.

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Marauders 2016 5.5
Marauders
Marauders

Marauders

ActionCrimeThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.5
Marauders
HD
IMDb: 5.5
107 min

Pas një grabitjeje banke FBI vihet në ndjekje të një grupi të përgatitur. Gjatë hetimeve fakte të tjera dalin në pah.

Country: 
HD The Last King 2016 6.1
The Last King
The Last King

The Last King

ActionAdventureDramaHistory 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
The Last King
HD
IMDb: 6.1
99 min

Në vitin 1206 Norvegjia është e pushtuar nga lufta civile. Djali jetim jashtë martese i mbretit, Hakon Hakonsson, të cilin e do të vdekur gjysma e mbretërisë, ruhet fshehurazi nga…

Country: 
HD 1 Night 2016 5.8
1 Night
1 Night

1 Night

DramaRomance 2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
1 Night
HD
IMDb: 5.8
80 min

 E kaluara dhe e tashmja përplasen kur dy çifte eksplorojnë dashurinë gjatë një nate në një hotel.

Country: 
Genre: Drama, Romance
HD Dark Crimes 2016 4.9
Dark Crimes
Dark Crimes

Dark Crimes

DramaThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
Dark Crimes
HD
IMDb: 4.9
92 min

Historia e vrasjes së një tregtari, e cila lidhet me historinë e një romani që përshkruan një krim të ngjashëm, zbulon të fshehta në lidhje me njerëzit e përfshirë në…

Country: 
Genre: Drama, Thriller
HD Sarrainodu 2016 6.4
Sarrainodu
Sarrainodu

Sarrainodu

ActionDrama 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
Sarrainodu
HD
IMDb: 6.4
159 min

Gana, një ish-ushtarak, lufton kundër njerëzve të korruptuar dhe të pasur, që i shpëtojnë dënimit të ligjit. Ai është shpresa e vetme e njerëzve kundër kriminelit të mbështetur nga babai…

Country: 
Genre: Action, Drama
HD London Has Fallen 2016 5.9
London Has Fallen
London Has Fallen

London Has Fallen

ActionThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
London Has Fallen
HD
IMDb: 5.9
99 min

Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të.

Country: 
Genre: Action, Thriller
HD Mind Blown 2016 3.0
Mind Blown
Mind Blown

Mind Blown

Science FictionTV Movie 2016 Shiko tani
Vlersimi: 3.0
Mind Blown
HD
IMDb: 3.0
88 min

Projekti i Mbinatyrshëm. Një grup njerëzish me fuqi të mbinatyrshme janë pjesë e një projekti ushtarak i cili mendohet se është krijuar për të mirën e njerëzimit, por gjatë zbatimit…

Country: 
HD Tallulah 2016 6.7
Tallulah
Tallulah

Tallulah

Drama 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Tallulah
HD
IMDb: 6.7
111 min

E dëshpëruar për të hequr qafe fëmijën e saj të vogël, një shtëpiake prej Manhatan-it punëson një të panjohur për tu kujdesur për të dhe situata precipiton më keq se…

Country: 
Genre: Drama
HD Be Somebody 2016 5.6
Be Somebody
Be Somebody

Be Somebody

ComedyDramaRomance 2016 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Be Somebody
HD
IMDb: 5.6
88 min

Xhordan Xhei është një adoleshent i famshëm i cili ka filluar karrierën e tij që 8 vjeç dhe ka kohë larguar nga jeta reale. Takimi me Emilinë do ndryshojë jetët…

Country: 
Genre: Comedy, Drama, Romance
HD Re: Born 2016 6.0
Re: Born
Re: Born

Re: Born

ActionCrime 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Re: Born
HD
IMDb: 6.0
115 min

Një ushtar i maskuar legjendar me një të shkuar misterioze vendos të çlirojë edhe njëherë bishën brenda vetes për të luftuar për ata që do.

Country: 
Genre: Action, Crime
HD It’s Only the End of the World 2016 6.9
It’s Only the End of the World
It’s Only the End of the World

It’s Only the End of the World

Drama 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
It’s Only the End of the World
HD
IMDb: 6.9
97 min

Luisi, një shkrimtar shumë i sëmurë, kthehet në familjen e tij pas një mungese të gjatë, për t’u thënë atyre që është pranë vdekjes.

Country: 
Genre: Drama
HD Birdshot 2016 6.6
Birdshot
Birdshot

Birdshot

DramaMysteryThriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Birdshot
HD
IMDb: 6.6
116 min

Për t’i mësuar mbijetesën, një baba i mëson të bijës se si të përdorë armën dhe të gjuajë kafshë. Pa dashje, ajo vret Shqiponjën simbol të vendit. Me këtë veprim…

Country: 
HD The Prime Minister 2016 6.2
The Prime Minister
The Prime Minister

The Prime Minister

Thriller 2016 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
The Prime Minister
HD
IMDb: 6.2
102 min

Kryeministri belg rrëmbehet. Ai dhe familja e tij mbahen nën kërcënim të vazhdueshëm. Nëse dëshiron të lirohet dhe të shpëtojë gruan dhe fëmijët, duhet të vrasë presidenten amerikane. Ç’do të…

Country: 
Genre: Thriller
HD A Beginner’s Guide to Snuff 2016 4.9
A Beginner’s Guide to Snuff
A Beginner’s Guide to Snuff

A Beginner’s Guide to Snuff

ComedyHorror 2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.9
A Beginner’s Guide to Snuff
HD
IMDb: 4.9
87 min

Dominik dhe Dresden janë dy vëllezër nga Minesota që kërkojnë mënyra te ndryshme për të bërë jetën qe ëndërrojne. Ata fillojnë xhirimet e një filmi të frikshëm i cili do…

Country: 
Genre: Comedy, Horror
HD Foolish Plan 2016 4.8
Foolish Plan
Foolish Plan

Foolish Plan

ComedyCrime 2016 Shiko tani
Vlersimi: 4.8
Foolish Plan
HD
IMDb: 4.8
88 min

Plani i çmendur Një burrë dhe gruaja e tij futen në një borxh të madh në lojëra fati dhe pastaj aksidentalisht përfshihen në një garë me disa gangsterë për të…

Country: 
Genre: Comedy, Crime