Search results for "2017"
HD Landfall 2017 6.0
Landfall
Landfall

Landfall

Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.0
Landfall
HD
IMDb: 6.0
99 min

Një çift i ri në Australinë tropikale merren peng nga tre kriminelë të cilët kanë me vete një kuti misterioze. Ata duhet të mbështeten tek guximi dhe dinakëria e tyre…

Country: 
Genre: Thriller
HD Terrified 2017 6.5
Terrified
Terrified

Terrified

Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Terrified
HD
IMDb: 6.5
87 min

Kur në një lagje të Buenos Airesit ndodhin disa ngjarje paranormale, një doktoreshë e fushës, një kolegu i saj dhe një ish-oficer policie vendosin të nisin hetimet dhe të zbulojnë…

Country: 
Genre: Horror
HD Belle and Sebastian 3: The Last Chapter 2017 6.3
Belle and Sebastian 3: The Last Chapter
Belle and Sebastian 3: The Last Chapter

Belle and Sebastian 3: The Last Chapter

Aventurë Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.3
Belle and Sebastian 3: The Last Chapter
HD
IMDb: 6.3
91 min

Sebastieni, një djalë 12 vjeçar, lidhet shumë me qenin e tij Bele. Ata do të kalojnë një aventurë fantastike që do ti bëjë shokë përgjithmonë.

Country: 
HD Ava 2017 6.7
Ava
Ava

Ava

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Ava
HD
IMDb: 6.7
105 min

13-vjeçarja Ava mëson se do ta humbasë shikimin më shpejt nga ç’pritej dhe përballet me problemin në mënyrën e saj.

Country: 
Genre: Dramë
HD Satan’s Slaves 2017 6.6
Satan’s Slaves
Satan’s Slaves

Satan’s Slaves

Dramë Horror Mister  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.6
Satan’s Slaves
HD
IMDb: 6.6
107 min

Pasi vdiq nga një sëmundje e çuditshme e cila zgjati 3 vite, një mama kthehet në shtëpi të marrë fëmijët e saj.

Genre: Dramë, Horror, Mister
HD Cingöz Recai 2017 5.0
Cingöz Recai
Cingöz Recai

Cingöz Recai

Aksion Aventurë Krim  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.0
Cingöz Recai
HD
IMDb: 5.0
111 min

Historia e një hajduti, e bazuar në novelën e shkrimtarit të famshëm Peyami Safa.

Country: 
HD Tigers Are Not Afraid 2017 7.0
Tigers Are Not Afraid
Tigers Are Not Afraid

Tigers Are Not Afraid

Fantazi Horror Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Tigers Are Not Afraid
HD
IMDb: 7.0
83 min

Përralla e errët e pesë fëmijëve që përpiqen të mbijetojnë nga dhuna e tmerrshme e bandave dhe fantazmave të krijuara çdo ditë nga lufta e drogës.

Country: 
HD Qarib Qarib Singlle 2017 7.0
Qarib Qarib Singlle
Qarib Qarib Singlle

Qarib Qarib Singlle

Dramë Komedi Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
Qarib Qarib Singlle
HD
IMDb: 7.0
125 min

Yogi dhe Jaya kanë personalitete krejtësisht të kundërta. Ata takohen nëpërmjet një aplikacioni takimesh. Një takim i thjeshtë kthehet në shumë më shumë kur ata ndërmarrin një udhëtim për në…

Country: 
HD Mr. Long 2017 7.1
Mr. Long
Mr. Long

Mr. Long

Dramë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
Mr. Long
HD
IMDb: 7.1
129 min

Vrasësit profesionist me pagesë, zotit Long, i caktohet një detyrë e re në Japoni. Kur gjëra nuk shkojnë siç duhet, atij i duhet të zhduket. Me shumë plagë në trup,…

Country: 
Genre: Dramë
HD Hagazussa 2017 5.9
Hagazussa
Hagazussa

Hagazussa

Dramë Fantazi Horror  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Hagazussa
HD
IMDb: 5.9
102 min

Paranoja dhe supersticioni në Evropën e shekullit të 15.

Country: 
HD High Heel Homicide 2017 3.5
High Heel Homicide
High Heel Homicide

High Heel Homicide

Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 3.5
High Heel Homicide
HD
IMDb: 3.5
81 min

Vrasje me Taka të Larta : Pas një vargu vrasjesh në qytet, dy detektivë punojnë për të zgjidhur misterin dhe për të gjetur vrasësin. Te dhënat e tyre të vetme:…

Country: 
Genre: Thriller
HD Earth: One Amazing Day 2017 7.8
Earth: One Amazing Day
Earth: One Amazing Day

Earth: One Amazing Day

Documentary Familjar  2017 Shiko tani
Vlersimi: 7.8
Earth: One Amazing Day
HD
IMDb: 7.8
95 min

Nga xhunglat ekzotike, malet e larta dhe ishujt e largëta, dokumentari na prezanton me një kast me personazhe të paharrueshme: një këlysh zebër i dëshpëruar për të kapërcyer një lumë…

Country: 
HD Little Spirou 2017 4.6
Little Spirou
Little Spirou

Little Spirou

Familjar Komedi  2017 Shiko tani
Vlersimi: 4.6
Little Spirou
HD
IMDb: 4.6
86 min

Spiruja i vogël, është një nxënës që nuk dëshiron të ndjekë profesionin që ka paracaktuar familja për të. Së bashku me shokët e tij trazovaçë dhe komikë, ai vendos të…

Country: 
Genre: Familjar, Komedi
HD Hollywood Dirt 2017 6.2
Hollywood Dirt
Hollywood Dirt

Hollywood Dirt

Dramë Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 6.2
Hollywood Dirt
HD
IMDb: 6.2
85 min

Kur ylli i Hollivudit, aq i preferuar nga femrat arrin në qytezën e vogël, ata e urrejnë njëri-tjetrin, por shkëndija ndizet shpejt. Koli është në proces divorci, megjithatë mahnitet nga…

Country: 
Genre: Dramë, Romancë
HD Time of Happiness 2017 8.1
Time of Happiness
Time of Happiness

Time of Happiness

Komedi Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
Time of Happiness
HD
IMDb: 8.1
108 min

Dashuria e vërtetë nuk ka të bëjë me perfeksionin, por fshihet të metat. Filmi “Koha e Lumturisë” tregon historinë e Mertit i cili krijon jetën e tij “perfekte” pa u…

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Kiss and Kill 2017 2.6
Kiss and Kill
Kiss and Kill

Kiss and Kill

Mister Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 2.6
Kiss and Kill
HD
IMDb: 2.6
81 min

KUJDES! KY FILM KA PERMBAJTJE TË RËNDE EROTIKE! NDALOHET RREPTESISHT PËR SHIKUES NËN 18 VJEÇ! Një grua e martuar me një burrë të suksesshëm i cili e lë atë pas…

Country: 
Genre: Mister, Thriller
HD All I Wish 2017 5.1
All I Wish
All I Wish

All I Wish

Komedi Romancë  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.1
All I Wish
HD
IMDb: 5.1
94 min

Një stiliste aspiron të gjejë suksesin në profesion dhe në dashuri. Historia ndërpritet një herë në vit, gjithmonë në të njëjtën datë: në ditëlindjen e saj.

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Bullet Head 2017 5.4
Bullet Head
Bullet Head

Bullet Head

Dramë Krim Thriller  2017 Shiko tani
Vlersimi: 5.4
Bullet Head
HD
IMDb: 5.4
93 min

Tre kriminelë profesionistë e gjejnë veten të bllokuar në një depo në përpjekje për t’u arritisur nga ligji dhe me një kërcënim edhe më të madh brenda.

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller