Search results for "2018"
HD High Strung Free Dance 2018 6.7
High Strung Free Dance
High Strung Free Dance

High Strung Free Dance

Muzikë Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
High Strung Free Dance
HD
IMDb: 6.7
103 min

Një koreograf i ri bën bashkë një balerinë moderne dhe një pianist inovativ për shfaqjen më të famshme të New York-ut…

Country: 
Genre: Muzikë, Romancë
HD Black Panther 2018 7.3
Black Panther
Black Panther

Black Panther

Aksion Aventurë Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.3
Black Panther
HD
IMDb: 7.3
134 min

T’Challa, pas vdekjes të së atit, Mbretit të Wakanda, rikthehet në shtëpi në kombin Afrikan të izoluar dhe të avancuar nga ana teknologjike, për të triumfuar në fron dhe për…

Country: 
HD Mr. 365 2018 5.8
Mr. 365
Mr. 365

Mr. 365

Romancë TV Movie  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.8
Mr. 365
HD
IMDb: 5.8
90 min

Sofia është një producente televizive e varur nga puna, ndërsa Uilli, një djalosh i pashëm që i feston krishtlindjet 365 ditë të vitit. Kur rrugët e tyre kryqëzohen, ata do…

Country: 
HD Cut Off 2018 6.7
Cut Off
Cut Off

Cut Off

Dramë Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Cut Off
HD
IMDb: 6.7
132 min

Paul Herzfeld gjen një kapsulë në kokën e një kufome të gjymtuar rëndë, që përmban një numër telefoni dhe një fjalë të vetme: emrin e vajzës së tij.

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD An Impossible Love 2018 7.1
An Impossible Love
An Impossible Love

An Impossible Love

Dramë Histori Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.1
An Impossible Love
HD
IMDb: 7.1
135 min

Lidhja mes Filipit dhe Rashelës, të cilët nuk qëndrojnë dot larg nga njëri-tjetri, por janë të ndarë nga klasa e tyre sociale. Pasi bëjnë një fëmijë, Rashela përballet me pasojat…

Country: 
HD Asako I & II 2018 6.9
Asako I & II
Asako I & II

Asako I & II

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Asako I & II
HD
IMDb: 6.9
119 min

Asako takohet dhe bie në mënyrë të çmendur në dashuri me Bakunë, i cili një ditë largohet menjëherë nga jeta e saj. Dy vjet më vonë, në Tokio, Asako njihet…

Country: 
Genre: Dramë
HD Perdida 2018 5.6
Perdida
Perdida

Perdida

Dramë Krim Mister  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.6
Perdida
HD
IMDb: 5.6
103 min

Një police fillon të kërkojë shoqen e saj që kishte humbur 14 vite më parë dhe përballet me një të vërtetë të errët.

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Mister
HD Loro 2018 6.7
Loro
Loro

Loro

Dramë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Loro
HD
IMDb: 6.7
151 min

Filmi tregon sekretet e jetës së të famshmit Silvio Berluskoni, pasionin e tij për pushtet, femra dhe egon e tij të pakënaqur. Futemi në hipoteza se çfarë mund të ketë…

Country: 
Genre: Dramë
HD Crossroads: One Two Jaga 2018 6.7
Crossroads: One Two Jaga
Crossroads: One Two Jaga

Crossroads: One Two Jaga

Aksion Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
Crossroads: One Two Jaga
HD
IMDb: 6.7
85 min

Në periferinë dhe rrugicat e Kuala Lumpur, disa individë me probleme financiare, luftojnë për të rregulluar jetën e tyre duke gjetur shtigje të ndryshme, por ndërthuarja e jetëve të tyre…

Country: 
Genre: Aksion, Dramë, Krim
HD Variant 2018 N/A
Variant
Variant

Variant

Sci-fi  2018 Shiko tani
Vlersimi: N/A
Variant
HD
IMDb: N/A
N/A

Një piktore, në dilemë për të gjetur kuptimin e jetës, ndeshet me një të panjohur tërheqës dhe përfshihet në përpjekjet e tij për të rijetuar çastin e përkryer. Janë vërtet…

Country: 
Genre: Sci-fi
HD El Angel 2018 7.0
El Angel
El Angel

El Angel

Dramë Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 7.0
El Angel
HD
IMDb: 7.0
118 min

Fytyra engjëllore e Karlosit, një adoleshenti 17-vjeçar fsheh një fytyrë të errët grabitjesh, gënjeshtrash dhe vrasjesh.

Country: 
Genre: Dramë, Krim
HD Set It Up 2018 6.5
Set It Up
Set It Up

Set It Up

Komedi Romancë  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Set It Up
HD
IMDb: 6.5
105 min

Dy asistentë ekzekutivë të një korporate bëjnë një plan për të bërë bashkë dy shefat e tyre.

Country: 
Genre: Komedi, Romancë
HD Return of the Hero 2018 6.5
Return of the Hero
Return of the Hero

Return of the Hero

Histori Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.5
Return of the Hero
HD
IMDb: 6.5
90 min

Në Francën e vitit 1809, kapiteni Nëvil do të martohet me Polinën, por shpërthen lufta dhe ai ikën, duke e lënë atë zemërthyer. Motra fillon të shkruajë letra në emër…

Country: 
Genre: Histori, Komedi
HD Little Miss Dolittle 2018 5.9
Little Miss Dolittle
Little Miss Dolittle

Little Miss Dolittle

Familjar Fantazi Komedi Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 5.9
Little Miss Dolittle
HD
IMDb: 5.9
96 min

Një vajzë 11 vjeçare që mund të flasë me kafshët. Kur një hajdute sjell disa probleme në një kopsht zoologjik të zonës, ajo gjendet aty për t’i shpëtuar.

Country: 
HD Redcon-1 2018 4.3
Redcon-1
Redcon-1

Redcon-1

Aksion Horror  2018 Shiko tani
Vlersimi: 4.3
Redcon-1
HD
IMDb: 4.3
115 min

Pas shpërthimit të një virusi vdekjeprurës, një skuadër elitare e ushtarëve të forcave speciale duhet të depërtoj në një zonë karantine për të shpëtuar një shkencëtar që mban të vetmen…

Country: 
Genre: Aksion, Horror
HD South Wind 2018 8.1
South Wind
South Wind

South Wind

Dramë Krim Thriller  2018 Shiko tani
Vlersimi: 8.1
South Wind
HD
IMDb: 8.1
130 min

Një djalë i ri, anëtar i një bande që vjedh makina në Beograd, e vë veten dhe familjen para rrezikut kur rruga e tij ndeshet me atë të një lideri…

Country: 
Genre: Dramë, Krim, Thriller
HD Gangsta 2018 6.8
Gangsta
Gangsta

Gangsta

Aksion Krim  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.8
Gangsta
HD
IMDb: 6.8
125 min

Jetët e katër miqve të ngushtë të fëmijërisë, të cilët dëshirojnë të bëhen gangsterë, dalin jashtë kontrollit kur vjedhin një dërgesë kokaine. Ata nxitin një luftë të vërtetë që do…

Country: 
Genre: Aksion, Krim
HD A Boy Called Sailboat 2018 6.7
A Boy Called Sailboat
A Boy Called Sailboat

A Boy Called Sailboat

Dramë Familjar Komedi  2018 Shiko tani
Vlersimi: 6.7
A Boy Called Sailboat
HD
IMDb: 6.7
92 min

Një djalë i vogël në një familje meksikane e ka emrin Seilbot. Ai gjen një kitare një ditë dhe ndryshon jetën e të gjithëve.

Country: